Rexobit Logo
Rexobit Logo

نحوه تسویه و کارمزدها


تلاش مجموعه رکسوبیت همیشه بر این بوده است که محیطی امن و کاملا شفاف در معاملات ارزهای دیجیتال و رمزارزها فراهم کند. رکسوبیت بابت معاملات انجام شده هیچ کارمزدی دریافت نمی کند. کارمزدهایی که در خرید و فروش ها کسر می شود مربوط به رکسوبیت نیستند که در این صفحه شرح داده شده است. رکسوبیت همچنین قابلیت کیف پول داخلی برای تومان و همچنین انواع رمزارزها فراهم نموده است که با استفاده از آن نیازی به پرداخت کارمزدهای خارج از رکسوبیت نمی باشد.

کارمزد پرداخت های ریالی


کارمزد درگاه
در خریدها و واریز به کیف پول زمانیکه پرداخت ریالی را از طریق درگاه بانکی انجام می دهید ، درگاه بانکی مبلغ زیر را بعنوان کارمزد اضافه می کند توجه نمایید که این کارمزد مربوط به درگاه بوده و ارتباطی به رکسوبیت ندارد.

عنوان کارمزد
کارمزد درگاه پرداخت ریالی 1 درصد کل مبلغ حداکثر تا سقف 4000 تومان به ازای هر 50 میلیون تومان

به جای پرداخت از طریق درگاه می توانید از کیف پول ریالی رکسوبیت استفاده کنید یکبار مبلغ مورد نظر خود را به کیف پول رکسوبیت واریز نمایید و پس از آن تمام خرید و فروش های خود را در آن انجام دهید. پرداخت از کیف پول بدون کارمزد است.

تسویه ریالی

از تاریخ 1399/11/01 بنابه دستورالعمل بانک مرکزی کلیه تسویه های ریالی به مقصد کلیه بانک ها از طریق سیستم پایا انجام شده و دارای کارمزد است. رکسوبیت کلیه تسویه های ریالی را در اسرع وقت انجام می دهد اما انتقال و واریز نهایی به حساب کاربران عزیز توسط سیستم پایا بصورت زیر انجام می شود :

- سیکل های پایا تنها در روزهای کاری و غیرتعطیل انجام می شود
- درصورت ثبت فروش و یا برداشت از کیف پول تا قبل از 12 ظهر ، واریزی در سیکل پایا از طرف بانک در ساعت 14 الی 16 همان روز انجام خواهد شد.
- درصورت ثبت فروش و یا برداشت از کیف پول بعد از ساعت 12 ظهر تا ساعت 23 شب ، واریزی در سیکل پایا از طرف بانک در ساعت 4 الی 6 صبح اولین روز کاری بعد ، خواهد بود.
- تسویه در برخی بانک ها ممکن است با زمانبندی بالا تفاوت داشته باشد


سیستم پایا دارای کارمزد می باشد (توسط بانک کسر می گردد) که به شرح زیر است.

عنوان کارمزد
کارمزد تسویه پایا 0.03 درصد حداقل 1000 تومان و حداکثر تا سقف 5000 تومان به ازای هر 50 میلیون تومان
کارمزد پایا مربوط به سیستم بانکی است و ارتباطی به رکسوبیت ندارد.
درصورت استفاده از کیف پول رکسوبت به جای پرداخت ها و دریافت های بانکی ، هیچ کارمزدی پرداخت نمی کنید.

کارمزد رمزارزها

انتقال اکثر رمزارزها در شبکه بلاکچین دارای کارمزد است. تقریبا همیشه این کارمزد مبلغ ثابتی است و بستگی به تعداد ارسالی ندارد بنابراین در ارسال مبالغ بالا بسیار مقرون به صرفه است. کارمزد انتقال توسط شبکه بلاکچین از مقدار ارسالی کسر می شود و رکسوبیت در آن ذینفع نیست. کارمزد انتقال رمزارزها با توجه به شرایط شبکه متغییر است و بعضا مقدار دقیق آن پس از ارسال و دریافت مشخص می شود. در هنگام خرید یا برداشت ، کارمزد رمزارز نمایش داده می شود.کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی