Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش اتریوم

ارسال سریع بدون کارمزد
  • صرافی آنلاین فروش اتریوم در ایران
  • فروش اتریوم به ما با بالاترین نرخ
  • فروش آسان و ارسال مبلغ ریالی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و موثر

فروش اتریوم

فروش اتریوم به رکسوبیت با بالاترین قیمت و بدون کارمزد و واریز سریع مبلغ ریالی به حساب بانکی، صرافی معتبر و مورد رضایت کامل هزاران مشتری. رکسوبیت فروش سریع اتریوم را بدون کوچکترین کارمزد فراهم می کند. معادل ریالی اتریوم فروخته شده در کمترین زمان ممکن به حساب شما واریز می شود.

برای فروش اتریوم (فروش اتریوم انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و تب "فروش" و سپس در قسمت سایر رمزارزها "اتریوم" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

نکات فروش اتریوم انلاین
زمانی که می خواهید رمزارز اتریوم بفروشید حتما به نکات زیر دقت نمایید


1- حتما در یک وب سایت معتبر اتریوم خود را بفروشید.
توجه کنید که ارسال رمزارز غیرقابل ردیابی است و کلا سیستم بلاکچین بر همین اساس طراحی شده است و این موضوع موجب سوء استفاده و کلاهبرداری می شود. هرگز به افراد در شبکه های اجتماعی و تلگرام اعتماد نکنید زیرا پس از اینکه اتریوم خود را به طرف مقابل ارسال کردید قابل پیگیری نیست و ممکن است پول شما را پرداخت نکند که اخیرا به وفور اتفاق می افتد. حتما از صرافی های معتبر آنلاین مانند رکسوبیت استفاده کنید.

2- فروش اتریوم را با قیمت مناسب انجام دهید
سیاست کاری رکسوبیت سود کم اما دائمی و در نتیجه حفظ رضایت همیشگی مشتریان است بنابراین با وجود اعتماد بالا توسط مشتریان نرخ فروش اتریوم در رکسوبیت همیشه معقول و بالا است. برخی صرافی های آنلاین به دلیل اعتماد کاذبی که در مشتریان خود می بینند نرخ "فروش اتریوم" را پایین می زنند تا سود بیشتری کسب کنند که موجب ضرر و زیان مشتریان می شود.

3- ارسال اتریوم پس از فروش اتریوم ، سریع باشد.
پس از اینکه اتریوم را به آدرس والت صرافی ارسال می کنید اکنون صرافی است که باید معادل ریالی آن را به حساب شما واریز کند. برخی صرافی ها اینکار را با تاخیر زیاد و بعضا چند روزه انجام می دهند که با توجه به نوسانات قیمت اتریوم منجر به ضرر و زیان مشتری می شود. بخش مالی رکسوبیت تسویه و واریز ریالی را در کمترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل انجام می دهد.

4- میزان رضایت مشتریان قبلی و نظرات آنها را بررسی کنید.
رضایت مشتریان و نظرات آنها نسبت به خدمات صرافی بیشترین اهمیت را دارد. ببینید مشتریان قبلی چه نظراتی در مورد صرافی دارند. می توانید علاوه بر نظرات ثبت شده در وب سایت ، نظرات مشتریان در گوگل بیزنس و گوگل مارکت را نیز بررسی کنید. سیستم کاملا اتوماتیک و پشتیبانی دائمی رکسوبیت رضایت تک تک مشتریان را همیشه جلب کرده است که در بخش نظرات وب سایت و همچنین در خارج از وب سایت مانند گوگل بیزنس (که در دسترس رکسوبیت نیست) و گوگل مارکت همیشه نظرات 5 ستاره ثبت کرده اند.

5- پشتیبانی و خدمات مختلف وب سایت را بررسی کنید.
بررسی کنید آیا وب سایت خدمات کافی دارد. پشتیبانی آن چگونه است. دقت کنید که در فروش اتریوم و رمزارزها ، پشتیبانی قوی از هر چیزی مهمتر است. نیاز به تبلیغ نیست که تمام مشتریان رکسوبیت نظرات 5 ستاره برای پشتیبانی و خدمات رکسوبیت ثبت کرده اند. مشتریان رکسوبیت حتی در خارج از وب سایت (مانند گوگل بیزنس و گوگل مارکت) همیشه نظرات 5 ستاره و رضایت کامل ثبت کرده اند زیرا حتی یک مشتری نیز برای ما مهم است.

سوالات متداول پیرامون فروش اتریوم


رکسوبیت همیشه بالاترین قیمت فروش اتریوم (فروش اتریوم به رکسوبیت) را ارائه می دهد. فروش اتریوم در رکسوبیت بدون کارمزد است. قبل از ارسال سفارش فروش اتریوم در صفحه اول وب سایت رکسوبیت قیمت اتریوم نمایش داده می شود.

بخش مالی رکسوبیت تسویه را معمولا در کمتر از یک ساعت (به غیر از فروش هایی که از ساعت 1 شب تا 8 صبح انجام می شود) انجام می دهد اگر حساب بانک ملت داشته باشید مبلغ بلافاصله به حساب شما واریز می شود ولی برای بانک کاری دیگر چون به ناچار مبلغ شما تحت سیستم پایا بانک مرکزی ارسال می شود سیستم پایا مبلغ شما را در روز کاری بعدی واریز می کند که خارج از اختیار رکسوبیت است

بله. برای مشتریان جدید محدودیت در فروش تعداد اتریوم در هر 24 ساعت وجود دارد (به نا به دستور پلیس فتا). اما پس از انجام چند تراکنش فروش و فروش از رکسوبیت این محدودیت کم شده و نهایتا برداشته می شود

چنین موردی واقعا به ندرت پیش میاید اما تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه آماده پاسخگویی هستند در چنین موردی می توانید یا تیم پشتیبانی چت کنید (در گوشه پایین راست) همچنین می توانید در تلگرام با پشتیبانی چت کنید یا اینکه می توانید مستقیما تلفنی تماس بگیرید. در هر حالت تیم پشتیبانی سریعا و در کمترین زمان ممکن مورد را بررسی و رفع می کنند و درصورتی که پرداخت ریالی شما انجام شده باشد تعداد اتریوم درخواست شده را بلافاصله به آدرس اتریوم شما ارسال و واریز می کنند

فروش اتریوم انلاین ( اتریوم آنلاین )

رکسوبیت خدمات فروش اتریوم آنلاین با تسویه سریع و بدون کارمزد را فراهم می کند برای اینکار به صفحه اول وب سایت رفته و در تب فروش گزینه اتریوم را انتخاب نمایید.

فروش اتریوم در ایران ( فروش اتریوم برای ایرانیان )

رکسوبیت از جمله کامل ترین و سریع ترین خودمات برخط در ارائه خدمات فروش اتریوم در ایران است که از نظر امکانات و قابلیت ها واقعا در حد صرافی های بزرگ جهای است. رکسوبیت خدمات سریع فروش اتریوم در ایران را ارائه می دهد.

خرید و فروش اتریوم

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی