Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید بیت کوین

ارسال آنی و بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی خرید بیت کوین آنلاین در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش بیت کوین
  • خرید اتوماتیک بیتکوین و ارسال انی بیتکوین به آدرس والت بیت کوین
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

آموزش خرید بیت کوین

برای خرید بیت کوین ( خرید بیتکوین ) وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و از تب "خرید از ما" گزینه "بیت کوین" را انتخاب کنید. تعداد بیت کوین و کیف پول ( والت بیت کوین ) خود را وارد کرده و سپس شروع تبادل را بزنید. با نمایش پیش فاکتور و تایید آن به صفحه بانکی برای پرداخت مبلغ ریالی منتقل می شوید. سپس بصورت خودکار و آنی ، تعداد بیت کوین شما به آدرس والت بیتکوین شما ارسال می شود.

برای خرید بیتکوین (خرید بیت کوین انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و تب "خرید از ما" و سپس گزینه "بیت کوین" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری خرید بیت کوین
در ادامه آموزش تصویری نحوه خرید بیت کوین از صرافی آنلاین رکسوبیت آورده شده است.


1- برای خرید بیت کوین ابتدا در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید
ثبت نام در وب سایت معتبر رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و در تب "خرید از ما" قسمت پایین "سایر رمزارزها" گزینه بیت کوین را انتخاب کنید . بنابراین فرم خرید بیت کوین باز شده و قیمت واحد ( نرخ هر بیت کوین ) و همچنین موجودی بیت کوین نمایش داده می شود

2- فرم خرید بیت کوین را پر کنید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد بیت کوین مورد نیاز را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی معادل آن نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما بالا باشد در مبلغ ریالی تخفیف اعمال می شود و مقدار تخفیف در قسمت پایین باکس تعداد نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات و شرایط آن اینجا کلیک کنید
در قسمت "آدرس کیف پول مقصد" آدرس بیت کوین خود را وارد نمایید. بیت کوین خریداری شده بطور خودکار و انی به این آدرس ارسال خواهد شد.
در باکس آخر شماره کارت بانکی شتاب خود را انتخاب کنید. با استفاده از گزینه "افزودن کارت جدید" می توانید کارت جدید تعریف کنید. کارت بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.
نهایتا دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

3- پیش فاکتور را بررسی و تایید کنید
رکسوبیت پیش فاکتور خرید بیت کوین را به همراه اطلاعات کامل سفارش خرید نمایش می دهد. پیش فاکتور خرید بیت کوین را بررسی کرده و دکمه "پرداخت" را کلیک کنید.

4- مراحل پرداخت را انجام دهید
با کلیک دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی شتاب می شوید. فراموش نکنید که در انتها حتما روی دکمه "تکمیل خرید" کلیک کنید تا به وب سایت رکسوبیت برگردید در غیراینصورت پرداخت ناموفق بوده و مبلغ پرداخت شده توسط سیستم شاپرک تا نیم ساعت به حسابتان برگشت می خورد.
با تکمیل پرداخت و بازگشت به وب سایت رکسوبیت ، بصورت آنی تسویه انجام شده و تعداد بیت کوین درخواستی بصورت آنی به آدرس کیف پول بیتکوین شما ارسال می شود.

5- نمایش فاکتور نهایی خرید بیت کوین
در نهایت فاکتور نهایی سفارش خرید بیت کوین نمایش داده می شود که نشان می دهد ارسال بیتکوین بطور خودکار انجام شده است. پس از اینکه ارسال بیت کوین کاملا تایید (confirm) شد کد TxID نیز در این فاکتور نمایش داده می شود.


سوالات متداول اموزش خرید بیت کوین


قیمت بیت کوین در رکسوبیت پایین ترین در بین وب سایت های معتبر خرید بیت کوین در ایران است.

بله. به محض پرداخت ریالی ، بیت کوین بلافاصله و بصورت آنی به کیف پول بیت کوین شما ارسال می شود.

رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای خرید بیت کوین در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در هر جا و هر سیستمی (کامپیوتر خانگی ، لب تاپ یا گوشی و غیره) وارد وب سایت شده و بیت کوین مورد نیاز خود را به سادگی خرید کنید. وب سایت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی تلن همراه و هم در کامپیوتر و لب تاپ قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به خرید سریع و خودکار بیتکوین کنید

خیر. روش خرید بیت کوین در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید.

روش خرید بیتکوین در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت از جمله خرید بیتکوین را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی خرید بیتکوین در حجم بالا چیست؟

برای خرید بیتکوین در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری خرید بیتکوین در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری خرید بیتکوین ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش خرید بیت کوین / آموزش خرید بیتکوین / طریقه خرید بیت کوین / روش خرید بیت کوین / چگونگی خرید بیت کوین / خرید انلاین بیت کوین

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی