Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش بیت کوین

واریز سریع بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی فروش بیت کوین آنلاین در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش بیت کوین
  • واریز سریع ریال به حساب بانکی
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

آموزش فروش بیت کوین

برای فروش بیت کوین ، وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و از تب "فروش به ما" گزینه "بیت کوین" را انتخاب کنید. تعداد بیت کوین (که می خواهید بفروشید) و شماره شبا حساب بانکی خود را وارد کرده و سپس شروع تبادل را بزنید. پس از نمایش پیش فاکتور و تایید آن ، آدرس بیت کوین رکسوبیت نمایش داده می شود که باید بیت کوین را به آن ارسال کنید. به محض ارسال و ثبت TxID ، فاکتور نهایی نمایش داده می شود و کارشناسان مالی رکسوبیت به سرعت مبلغ ریالی را به حساب بانکی شما واریز می کنند.

برای فروش بیت کوین (فروش بیت کوین انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و تب "فروش به ما" و سپس "بیت کوین" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری فروش بیت کوین
در ادامه آموزش تصویری نحوه فروش بیت کوین به صرافی آنلاین رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و سپس به صفحه اول بروید
وارد وب سایت رکسوبیت شده و تنها در یک دقیقه ثبت نام کنید. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، در صفحه اول وب سایت ، گزینه بیت کوین را ( تب فروش به ما ) انتخاب کنید . که قیمت واحد ( نرخ فروش هر بیت کوین ) و سقف فروش نمایش داده می شود

2- تعداد فروش بیت کوین و حساب بانکی خود را وارد کنید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد بیت کوین را ( که می خواهید بفروشید ) وارد کنید. که مبلغ ریالی معادل آن نمایش داده می شود اگر قبلا خرید و فروش زیادی در سایت داشته اید مبلغی (جایزه) به مبلغ ریالی دریافتی شما اضافه می شود و مقدار آن در قسمت پایین نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات و شرایط آن اینجا کلیک کنید
در قسمت "شماره 24 رقمی شبا" شبا شماره حساب بانکی خود را وارد نمایید. مبلغ ریالی به این حساب ارسال و واریز خواهد شد.
سپس دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

3- پیش فاکتور را مشاهده و تایید کنید
در مرحله بعد پیش فاکتور فروش بیت کوین حاوی اطلاعات کامل سفارش فروش نمایش می شود. پیش فاکتور را بررسی و دکمه "پرداخت" را کلیک کنید.

4- بیت کوین را به آدرس بیت کوین رکسوبیت ارسال و TxID را ثبت کنید
در ادامه آدرس بیت کوین رکسوبیت نمایش داده می شود. باید تعداد بیت کوین فروشی خود را به این آدرس بیت کوین ارسال کنید. دقت کنید در هنگام ارسال بیت کوین کمسیون را در نظر بگیرید البته سیستم هوشمند رکسوبیت تعداد بیت کوین ارسال شده را بطور خودکار تشخیص خواهد داد.
نکته : برای کپی آدرس بیت کوین رکسوبیت از علامت کپی (مربع تودرتو) در کنار آدرس استفاده کنید کافی است روی آن کلیک کنید. همچنین می توانید از Qr-Code موجود استفاده کنید.
پس از انتقال ، TxID انتقال را در باکس وارد و دکمه "ارسال" را کلیک کنید. TxID تراکنش در همانجا که ارسال بیت کوین را انجام می دهید وجود دارد اما اگر TxID انتقال را نمی دانید به جای آن عدد یک را وارد کنید کارشناسان رکسوبیت TxID را یافته و قرار می دهند البته در این حالت ممکن است تسویه حساب کمی بیشتر طوبل بکشید (حدود یک ساعت)

5- فاکتور نهایی و تسویه
نهایتا فاکتور نهایی سفارش فروش بیت کوین نمایش داده می شود. رکسوبیت بطور خودکار ارسال رمزارز شما را رهگیری و پس از تایید در شبکه انتقال رمزارزها آن را به واحد مالی رکسوبیت ارسال می کند و واحد مالی به سرعت تسویه را انجام و مبلغ ریالی را به حساب شما ارسال و واریز می کند. این فرایند معمولا کمتر از 2 ساعت بین 15 دقیقه تا 3 ساعت طول می کشد. البته برخی مواقع انتقال رمزارز در شبکه طول می کشد که مربوط به رکسوبیت نیست.


سوالات متداول اموزش فروش بیت کوین


رکسوبیت روش های مختلفی برای فروش بیت کوین در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در هر جا و هر سیستمی (کامپیوتر ، لب تاپ یا گوشی تلفن همراه و غیره) وارد وب سایت شده و بیت کوین خود را به سرعت به رکسوبیت بفروشید. وب سایت رکسوبیت بصورت ریسپانسیو طراحی شده است بطوریکه هم در گوشی و هم در کامپیوتر و لب تاپ قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر گوشی موبایل خود نصب و توسط آن اقدام به فروش سریع بیت کوین کنید.

بله. به محض ارسال بیت کوین به آدرس رکسوبیت ، واحد مالی مبلغ ریالی را تسویه و در کمتر از 2 ساعت به حساب بانکی شما ارسال می کنند. دقت کنید که ارسال در شبکه بیت کوین بعضا زمانبر است که مربوط به رکسوبیت نیست.

خیر. روش فروش بیت کوین در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است.

آیا قیمت فروش بیت کوین در رکسوبیت بالا و مقرون به صرفه است؟

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از روش های مختلف در خدمت مشتریان خود است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی ارتباط گرفته و موارد خود را مطرح و برطرف کنید از جمله پشتیبانی آنلاین موجود در وب سایت یا تلگرام و یا تماس مستقیم تلفنی. تسویه فروش بیت کوین همیشه در اسرع وقت انجام می شود.

روش فروش بیت کوین در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی فروش بیت کوین در حجم بالا چیست؟

برای فروش بیت کوین در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری فروش بیت کوین در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری فروش بیت کوین ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش فروش بیت کوین / طریقه فروش بیت کوین / روش فروش بیت کوین / چگونگی فروش بیت کوین / فروش انلاین بیت کوین

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی