Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید تتر

ارسال آنی بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی خرید تتر آنلاین در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش دلار تتر
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار به آدرس والت تتر
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

آموزش خرید تتر

برای خرید تتر ( خرید دلار تتر ) وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و از تب "خرید از ما" گزینه "تتر" را انتخاب کنید. تعداد دلار تتر و کیف پول ( والت تتر ) خود را وارد کرده و سپس شروع تبادل را بزنید. با نمایش پیش فاکتور و تایید آن به صفحه بانکی برای پرداخت اینترنتی منتقل می شود. با پرداخت مبلغ ریالی ، بصورت خودکار و آنی ، تعداد دلار تتر شما به کیف پول ( آدرس تتر ) شما ارسال می شود.

رکسوبیت امکان خرید تتر در هر دو شبکه ERC20 و TRC20 را فراهم می کند.
برای خرید دلار تتر (خرید تتر انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و تب "خرید از ما" و سپس گزینه "تتر" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری خرید تتر
در ادامه آموزش تصویری نحوه خرید تتر (هر دو نوع ERC20 و TRC20) از صرافی آنلاین رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و سپس به صفحه اول بروید
ثبت نام در وب سایت رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و گزینه تتر را ( تب خرید از ما ) انتخاب کنید . بنابراین فرم خرید تتر باز شده و قیمت واحد ( نرخ هر دلار تتر ) و همچنین موجودی تتر نمایش داده می شود

2- فرم خرید تتر را پر کنید
شبکه انتقال تتر معمولا ERC20 است اما اگر نوع TRC20 را می خواهید (بدون کارمزد انتقال) ، آن را انتخاب کنید. برای اطلاع از تفاوت این دو نوع این مطالب را ببینید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد تتر مورد نیاز را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی معادل آن نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما بالا باشد در مبلغ ریالی تخفیف اعمال می شود و مقدار تخفیف در قسمت پایین باکس تعداد نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات و شرایط آن اینجا کلیک کنید
در قسمت "آدرس کیف پول مقصد" آدرس تتر خود را وارد نمایید. دلار تتر بطور خودکار به این آدرس ارسال و واریز خواهد شد. درصورتیکه نوع TRC20 را انتخاب کرده اید باید آدرس TRC20 تتر خود را وارد کنید
در باکس آخر شماره کارت بانکی شتاب خود را انتخاب کنید. با استفاده از گزینه "افزودن کارت جدید" می توانید کارت جدید تعریف کنید. کارت بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.
نهایتا دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

3- پیش فاکتور را بررسی و تایید کنید
رکسوبیت پیش فاکتور خرید تتر را به همراه اطلاعات کامل سفارش خرید نمایش می دهد. پیش فاکتور خرید تتر را بررسی کرده و دکمه "پرداخت" را کلیک کنید.

4- مراحل پرداخت بانکی را تکمیل کنید
با کلیک دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی شده و مراحل پرداخت را تکمیل کنید. فراموش نکنید که در انتها حتما روی دکمه "تکمیل خرید" کلیک کنید تا به وب سایت رکسوبیت برگردید در غیراینصورت پرداخت ناموفق بوده و مبلغ پرداخت تا نیم ساعت به حسابتان برگشت می خورد.
با تکمیل پرداخت و بازگشت به وب سایت رکسوبیت ، بصورت آنی تسویه انجام شده و تعداد دلار تتر درخواستی بصورت آنی به آدرس کیف پول شما ارسال و واریز می شود.

5- نمایش فاکتور نهایی
در نهایت فاکتور نهایی سفارش خرید تتر نمایش داده می شود که نشان می دهد واریز و تسویه بطور خودکار انجام شده است و کد ارسال تتر را نمایش می دهد.


سوالات متداول اموزش خرید تتر


قیمت تتر در رکسوبیت پایین ترین در بین وب سایت های معتبر خرید تتر در ایران است.

بله. به محض پرداخت ریالی ، دلار تتر بلافاصله و بصورت آنی به کیف پول تتر شما ارسال می شود.

رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای خرید تتر در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در جا و هر سیستمی (کامپیوتر خانگی ، لب تاپ یا گوشی و غیره) وارد وب سایت شده و تتر مورد نیاز خود را به سادگی خرید کنید. وب سایت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی تلن همراه و هم در کامپیوتر و لب تاپ ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به خرید سریع و اتوماتیک تتر کنید.

خیر. روش خرید تتر در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید.

روش خرید تتر در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی خرید تتر در حجم بالا چیست؟

برای خرید تتر در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری خرید تتر در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری خرید تتر ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش خرید تتر / طریقه خرید تتر / روش خرید تتر / چگونگی خرید تتر / خرید انلاین تتر

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی