Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید تتر

ارسال آنی بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی خرید تتر آنلاین در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش دلار تتر
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار به آدرس والت تتر
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

آموزش خرید تتر

برای خرید تتر وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و ابتدا گزینه "تتر" را انتخاب کرده و سپس دکمه "خرید از رکسوبیت" را کلیک کنید. تعداد دلار تتر و کیف پول ( والت تتر ) خود را وارد کرده و سپس شروع تبادل را بزنید. با نمایش پیش فاکتور و تایید آن ، تتر خریداری شده و در کمتر از چند ثانیه برایتان ارسال می شود. با تایید فاکتور ، بصورت خودکار و آنی ، تعداد تتر شما به کیف پول ( آدرس تتر ) شما ارسال می شود.

رکسوبیت امکان خرید تتر در هر دو شبکه ERC20 و TRC20 را فراهم می کند.
برای خرید تتر (خرید تتر انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و گزینه "تتر" و سپس دکمه "خرید از رکسوبیت" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری خرید تتر
در ادامه آموزش تصویری نحوه خرید تتر (هر دو نوع ERC20 و TRC20) از صرافی آنلاین رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و سپس به صفحه اول بروید
ثبت نام در وب سایت رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و گزینه تتر و سپس دکمه خرید از رکسوبیت را انتخاب کنید . بنابراین فرم خرید تتر باز شده و قیمت واحد ( نرخ هر دلار تتر ) و همچنین موجودی تتر نمایش داده می شود.

2- ریال واریز کنید
برای خرید تتر ابتدا باید مبلغ ریالی را به رکسوبیت واریز کنید و سپس با موجودی ریالی خود خرید کنید.
برای واریز ریالی روی گزینه "افزایش موجودی ریالی برای خرید" کلیک کنید و در باکس باز شده مبلغ ریالی را که می خواهید واریز کنید را وارد کرده و دکمه "تایید" را بزنید.
به این ترتیب به درگاه بانکی رفته و مبلغ را پرداخت می کنید که بلافاصله مبلع به کیف پول شما در رکسوبیت میاید. حالا با این مبلغ می توانید در چند ثانیه تتر بخرید.

3- خرید آنی تتر
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد تتر مورد نیاز را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی معادل آن نمایش داده می شود بطور معکوس می توانید مبلغ ریالی مورد نظر خود را وارد کنید تا تعداد تتر معادل آن محاسبه و نمایش داده شود. اگر سطح کاربری شما بالا باشد در مبلغ ریالی تخفیف اعمال می شود و مقدار تخفیف در قسمت پایین نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات و شرایط آن اینجا کلیک کنید
در قسمت "آدرس کیف پول تتر" آدرس تتر خود را وارد نمایید. تتر بطور خودکار به این آدرس ارسال خواهد شد. بهتر است آدرس از نوع TRC20 را وارد کنید که کارمزد شبکه انتقال آن بسیار پایین تر است. برای اطلاع از تفاوت انواع شبکه تتر این مطالب را ببینید
نهایتا دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

4- پیش فاکتور را بررسی و تایید کنید
رکسوبیت پیش فاکتور خرید تتر را به همراه اطلاعات کامل سفارش خرید نمایش می دهد. پیش فاکتور خرید تتر را بررسی کرده و دکمه "انجام تبادل" را کلیک کنید.
به این ترتیب خرید تتر در چند ثانیه انجام و بطور خودکار به آدرس تتر شما ارسال می شود. دقت کنید که انتقال تتر در شبکه بلاکچین و دریافت در آدرس شما ممکن است 5 دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. انتقال تتر در شبکه TRC20 معمولا 10 دقیقه طول می کشد.

5- نمایش فاکتور نهایی
در نهایت فاکتور نهایی سفارش خرید تتر نمایش داده می شود که نشان می دهد خرید و ارسال تتر بطور خودکار انجام شده است.


سوالات متداول اموزش خرید تتر


قیمت تتر در رکسوبیت پایین ترین در بین وب سایت های معتبر خرید تتر در ایران است.

بله. به محض خرید ، دلار تتر بلافاصله و بصورت آنی به کیف پول تتر شما ارسال می شود.

رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای خرید تتر در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در جا و هر سیستمی (کامپیوتر خانگی ، لب تاپ یا گوشی و غیره) وارد وب سایت شده و تتر مورد نیاز خود را به سادگی خرید کنید. وب سایت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی تلن همراه و هم در کامپیوتر و لب تاپ ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به خرید سریع و اتوماتیک تتر کنید.

خیر. روش خرید تتر در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید.

روش خرید تتر در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی خرید تتر در حجم بالا چیست؟

برای خرید تتر در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری خرید تتر در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری خرید تتر ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش خرید تتر / طریقه خرید تتر / روش خرید تتر / چگونگی خرید تتر / خرید انلاین تتر

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی