Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش تتر

ارسال سریع بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی فروش تتر آنلاین در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش دلار تتر
  • فروش اتوماتیک و واریز سریع ریال به حساب بانکی
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

آموزش فروش تتر

برای فروش تتر ( فروش دلار تتر ) وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و از تب "فروش به ما" گزینه "تتر" را انتخاب کنید. تعداد دلار تتر (که می خواهید بفروشید) و شماره شبا حساب بانکی خود را وارد کرده و سپس شروع تبادل را بزنید. پس از نمایش پیش فاکتور و تایید آن ، آدرس تتر رکسوبیت نمایش داده می شود که باید تتر ها را به آن ارسال کنید. پس از ارسال فاکتور نهایی نمایش داده می شود و کارشناسان مالی رکسوبیت به سرعت مبلغ ریالی را به حساب بانکی شما ارسال و واریز می کنند.

رکسوبیت امکان فروش تتر در هر دو شبکه ERC20 و TRC20 را فراهم می کند.
برای فروش دلار تتر (فروش تتر انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و تب "فروش به ما" و سپس "تتر" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری فروش تتر
در ادامه آموزش تصویری نحوه فروش تتر (هر دو نوع ERC20 و TRC20) به صرافی آنلاین رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و سپس به صفحه اول بروید
ثبت نام در وب سایت رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه تتر را ( تب فروش به ما ) انتخاب کنید . بنابراین فرم فروش تتر باز شده و قیمت واحد ( نرخ فروش هر تتر ) و همچنین موجودی تتر نمایش داده می شود

2- فرم فروش تتر را پر کنید
شبکه انتقال تتر معمولا ERC20 است اما اگر نوع TRC20 را می خواهید (بدون کارمزد انتقال) ، آن را انتخاب کنید. برای اطلاع از تفاوت این دو نوع این مطالب را ببینید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد تتر را ( که می خواهید بفروشید ) وارد کنید. بلافاصله مبلغ ریالی معادل آن نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما بالا باشد (قبلا خرید و فروش زیادی در سایت داشته اید) مبلغی به مبلغ ریالی اضافه می شودو مقدار آن در قسمت پایین باکس تعداد نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات و شرایط آن اینجا کلیک کنید
در قسمت "شماره 24 رقمی شبا" شبا شماره حساب بانکی خود را وارد نمایید. مبلغ ریالی به این حساب ارسال و واریز خواهد شد.
سپس دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

3- پیش فاکتور را مشاهده و تایید کنید
در ادامه رکسوبیت پیش فاکتور فروش تتر را به همراه اطلاعات کامل سفارش فروش نمایش می دهد. پیش فاکتور را بررسی کرده و دکمه "پرداخت" را کلیک کنید.

4- تتر را به آدرس تتر رکسوبیت ارسال و TxID را ثبت کنید
در ادامه رکسوبیت آدرس تتر خود را برای شما نمایش می دهد. باید تعداد تتر مورد نظر را به این آدرس تتر ارسال کنید. دقت کنید در هنگام ارسال تتر کمسیون را در نظر بگیرید البته سیستم تعداد تتر ارسال شده را بطور خودکار تشخیص خواهد داد.
نکته : برای کپی آدرس تتر رکسوبیت از علامت کپی (مربع تودرتو) در کنار آدرس استفاده کنید کافی است روی آن کلیک کنید. همچنین می توانید از Qr-Code موجود استفاده کنید.
پس از انتقال TxID انتقال را در باکس وارد و دکمه "ارسال" را کلیک کنید.

5- نمایش فاکتور نهایی
در نهایت فاکتور نهایی سفارش فروش تتر نمایش داده می شود رکسوبیت بطور خودکار ارسال رمزارز شما را رهگیری و پس از تایید در شبکه انتقال رمزارزها آن را به واحد مالی رکسوبیت ارسال می کند و واحد مالی به سرعت تسویه را انجام و مبلغ ریالی را به حساب شما ارسال و واریز می کند. این فرایند معمولا کمتر از 2 ساعت بین 15 دقیقه تا 3 ساعت طول می کشد.


سوالات متداول اموزش فروش تتر


رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای فروش تتر در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در جا و هر سیستمی (کامپیوتر ، لب تاپ یا گوشی تلفن همراه و غیره) وارد وب سایت شده و تتر مورد نیاز خود را به سادگی به رکسوبیت بفروشید. وب سایت رکسوبیت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی و هم در کامپیوتر و لب تاپ قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به فروش سریع تتر کنید.

بله. به محض ارسال تتر به آدرس رکسوبیت ، واحد مالی مبلغ ریالی را تسویه و در کمتر از 2 ساعت به حساب بانکی شما ارسال می کنند.

خیر. روش فروش تتر در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است.

قیمت تتر در رکسوبیت بالاترین در بین وب سایت های معتبر فروش تتر است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از روش های مختلف در خدمت مشتریان خود است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی ارتباط گرفته و موارد خود را مطرح و برطرف کنید. تسویه فروش تتر همیشه در اسرع وقت انجام می شود.

روش فروش تتر در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی فروش تتر در حجم بالا چیست؟

برای فروش تتر در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری فروش تتر در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری فروش تتر ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش فروش تتر / طریقه فروش تتر / روش فروش تتر / چگونگی فروش تتر / فروش انلاین تتر

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی