Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش تتر

تسویه سریع ریالی
  • امن ترین صرافی فروش تتر آنلاین در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش دلار تتر
  • فروش اتوماتیک و واریز سریع ریال به حساب بانکی
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

آموزش فروش تتر

برای فروش تتر وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و گزینه "تتر" و سپس دکمه "فروش به رکسوبیت" را انتخاب کنید. تعداد تتر (که می خواهید بفروشید) را وارد کرده و نحوه تسویه ریالی را انتخاب کنید و سپس شروع تبادل را بزنید. پس از نمایش پیش فاکتور و تایید آن ، آدرس تتر رکسوبیت نمایش داده می شود که باید تتر خود را به آن ارسال کرده و هش (TxID) ارسال خود را ثبت کنید. پس از دریافت بطور خودکار معادل ریالی به حساب شما ارسال می شود.

رکسوبیت امکان فروش تتر در هر دو شبکه ERC20 و TRC20 را فراهم می کند.
برای فروش دلار تتر (فروش تتر انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و گزنه "تتر" و سپس دکمه "فروش به رکسوبیت" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری فروش تتر
در ادامه آموزش تصویری نحوه فروش تتر (هر دو نوع ERC20 و TRC20) به صرافی آنلاین رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و سپس به صفحه اول بروید
ثبت نام در وب سایت رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه تتر و سپس دکمه "فروش به رکسوبیت" را کلیک کنید . بنابراین فرم فروش تتر باز شده و قیمت واحد ( نرخ فروش هر تتر ) نمایش داده می شود

2- فرم فروش تتر را پر کنید
در باکس تعداد ، تعداد تتری که می خواهید بفروشید را وارد کنید که معادل ریالی آن بطور خودکار محاسبه و نمایش داده می شود.
اگر سطح کاربری شما بالا باشد (قبلا خرید و فروش زیادی در سایت داشته اید) مبلغی به مبلغ ریالی اضافه می شود (جایزه) و مقدار آن در قسمت پایین باکس تعداد نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات و شرایط آن اینجا کلیک کنید
در قسمت "تسویه واریز ریالی به کجا انجام شود" نحوه تسویه را انتخاب کنید (اینکه می خواهید ریال شما در کیف پولتان در وب سایت بماند یا اینکه به حساب بانکی شما واریز شود.)
سپس دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید و سپس پیش فاکتور را تایید کنید.

3- تتر خود را به رکسوبیت انتقال دهید
پس ار تایید پیش فاکتور ، آدرس تتر رکسوبیت نمایش داده می شود که باید تتر خود را برای فروش به این آدرس ارسال کنید.

در ادامه به کیف پول خود رفته و تترها را به آدرس بالا ارسال کنید (withdraw) و TxID یا هش مربوط به ارسال خود را در همین صفحه در قسمت پایین وارد کرده و ذخیره کنید.
بسته به شرایط شبکه انتقال تتر ، تترهای شما از 5 دقیقه تا 3 ساعت (معمولا 10 دقیقه) به رکسوبیت می رسند و به محض رسیدن بطور خودکار به ریال تبدیل شده و تسویه می شود. توجه نمایید که فرایند تبدیل و تسویه بطور کاملا خودکار انجام می شود و نیازی به پیگیری نیست. دقت کنید که TxID را به درستی ثبت کنید.

5- نمایش فاکتور نهایی
پس از ثبت TxID ، فاکتور نهایی سفارش فروش تتر نمایش داده می شود رکسوبیت بطور خودکار ارسال رمزارز شما را رهگیری و پس از تایید در شبکه انتقال رمزارزها آن را به واحد مالی رکسوبیت ارسال می کند و واحد مالی به سرعت تسویه را انجام و مبلغ ریالی را به حساب شما ارسال و واریز می کند.


سوالات متداول اموزش فروش تتر


رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای فروش تتر در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در جا و هر سیستمی (کامپیوتر ، لب تاپ یا گوشی تلفن همراه و غیره) وارد وب سایت شده و تتر مورد نیاز خود را به سادگی به رکسوبیت بفروشید. وب سایت رکسوبیت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی و هم در کامپیوتر و لب تاپ قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به فروش سریع تتر کنید.

بله. به محض درخواست برداشت بعد از فروش تتر ، واحد مالی مبلغ ریالی را تسویه و در کمتر از 2 ساعت به حساب بانکی شما ارسال می کنند. هر چند دریافت در حساب بانکی شما طبق سیکل پایا انجام می شود.

خیر. روش فروش تتر در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است.

قیمت تتر در رکسوبیت بالاترین در بین وب سایت های معتبر فروش تتر است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از روش های مختلف در خدمت مشتریان خود است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی ارتباط گرفته و موارد خود را مطرح و برطرف کنید. تسویه فروش تتر همیشه در اسرع وقت انجام می شود.

روش فروش تتر در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی فروش تتر در حجم بالا چیست؟

برای فروش تتر در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری فروش تتر در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری فروش تتر ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش فروش تتر / طریقه فروش تتر / روش فروش تتر / چگونگی فروش تتر / فروش انلاین تتر

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی