Rexobit Logo
Rexobit Logo

تتر trc20

ارسال آنی بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی خرید تتر trc20 در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش تتر
  • خرید اتوماتیک و ارسال آنی تتر به آدرس والت تتر
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

تتر TRC20 چیست ؟

تتر انواع مختلفی دارد مانند تتر ERC20 یا تتر OMNI یا تتر TRC20 که از نظر ارزش همگی تقریبا معادل یک دلار آمریکا و یکسان هستند. تفاوت در شبکه ارسال و دریافت و نوع والت آنها است. مزیت تتر TRC20 نسبت به بقیه کارمزد صفر آن است یعنی اگر شما تتر خود را در شبکه TRC20 انتقال دهید هیچ کارمزدی برای انتقال (خرید و یا فروش) نمی پردازید!

برای خرید دلار تتر (خرید تتر انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و تب "خرید از ما" و سپس گزینه "تتر" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

تفاوت تتر TRC20 با بقیه چیست ؟
تنها تفاوت تتر TRC20 با انواعدیگر انتقال آن بدون کارمزد است. در مقصد نهایتا شما همان تتر را دریافت می کنید و تفاوتی نمی کند اما انتقال در شبکه TRC20 انجام می شود که هزینه کارمزد آن صفر است یعنی بدون هزینه می توانید تتر را دریافت یا برای دیگران ارسال کنید.


خرید تتر TRC20
برای خرید تتر TRC20 در وب سایت رکسوبیت هنگام خرید تتر به راحتی گزینه TRC20 را تیک بزنید و در بخش آدرس والت حتما آدرس TRC20 را برای والت تتر خود وارد نمایید. به همین راحتی بدون پرداخت کارمزد انتقال در شبکه می توانید تتر خریداری کنید. در ایران تقریبا همه وب سایت های صرافی آنلاین ، تتر را تحت شبکه ERC20 خرید و فروش می کنند و رکسوبیت از جمله وب سایت های نادری است که تتر را تحت شبکه TRC20 نیز خرید و فروش می کند. همانطور که گفته شد در نهایت تتر که دریافت می کند یکسان است اما خرید یا فروش تحت شبکه TRC20 بدون کارمزد است. در بازارهای بزرگ مانند بایننس و بیتمکس و غیره ، تتر دارای انواع آدرس ERC20و TRC20 و غیره است و همگی یکسان بوده و در بازارها بدون تفاوت قابل معامله است.
برای خرید تتر تحت شبکه TRC20 باید آدرس تتر از نوع TRC20 خود را در رکسوبیت وارد کنید
آموزش خرید تتر را اینجا ببینید (کلیک کنید)
برای خرید تتر اینجا کلیک کنید

فروش تتر TRC20
برای فروش تتر trc20 در بخش فروش تتر رکسوبیت ، گزینه TRC20 را تیک بزنید در ادامه آدرس والت TRC20 رکسوبیت برای شما نمایش داده می شود. تمامی فرایند خودکار است و با ارسال تتر به این آدرس ، تتر بدون کارمزد و تحت شبکه TRC20 انتقال میابد از آنجاکه ارسال تحت شبکه TRC20 هیچ کارمزدی ندارد و از طرفی هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد بهتر است همیشه برای فروش تتر خود از شبکه TRC20 استفاده کنید. رکسوبیت این امکان را در اختیار شما قرار داده است.
آموزش فروش تتر را اینجا ببینید (کلیک کنید)
برای فروش تتر اینجا کلیک کنید


سوالات متداول تتر TRC20


انواع تتر همگی یکسان و دارای ارزش واحد هستند تنها تفاوت در آدرس و شبکه انتقال است اما تتر نهایی که معامله می شود تفاوتی ندارد

خیر. بازارها یکسان است. مثلا در بایننس ، تتر دارای هر دو آدرس مذکور هست و در بازارها هنگام خرید و فروش نوع اصلا مطرح نیست و یکسان خرید و فروش می شود.

رکسوبیت این کار را بطور خودکار انجام می دهد. باید موقع خرید آدرس تتر TRC20 را وارد کنید و نوع TRC20 را انتخاب کنید در هنگام فروش نیز نوع TRC20 را انتخاب کنید. رکسوبیت بطور خودکار تحت شبکه trc20 خرید و فروش می کند که در نتیجه انتقال ها بدون کارمزد انجام می شود.

کارمزد انتقال در سبکه برای شبکه trc20 صفر است. یعنی بدون کارمزد انتقال میابد.
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی