Rexobit Logo
Rexobit Logo

تتر trc20

ارسال آنی بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی خرید تتر trc20 در ایران
  • سال ها تجربه و فعالیت در زمینه خرید و فروش تتر
  • خرید اتوماتیک و ارسال آنی تتر به آدرس والت تتر
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی موثر و مداوم

تتر TRC20 چیست ؟

تتر انواع مختلفی دارد مانند تتر ERC20 یا تتر OMNI یا تتر TRC20 که از نظر ارزش همگی تقریبا معادل یک دلار آمریکا و یکسان هستند. تفاوت در شبکه ارسال و دریافت و نوع والت آنها است. مزیت تتر TRC20 نسبت به بقیه کارمزد بسیار پایین تر و سرعت بالاتر انتقال آن است یعنی اگر شما تتر خود را در شبکه TRC20 انتقال دهید کارمزد بسیار پایین تری برای انتقال (خرید و یا فروش) می پردازید و تتر سریع تر در مقصد دریافت می شود.

برای خرید دلار تتر (خرید تتر انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و گزینه "تتر" و سپس دکمه "خرید از رکسوبیت" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

تفاوت تتر TRC20 با بقیه چیست ؟
تفاوت تتر TRC20 با انواع دیگر انتقال آن با کارمزد پایین تر و همچنین انتقال سریع تر است. در مقصد نهایتا شما همان تتر را دریافت می کنید و تفاوتی نمی کند اما انتقال در شبکه TRC20 انجام می شود که هزینه کارمزد آن پایین است. درصورتیکه تتر را به کیف پول خود ارسال می کنید باید بررسی کنید که کیف پول تان آدرس تتر از نوع TRC20 را داشته باشد. صرافی های بزرگ مانند بایننس و کوینکس تمامی انواع تتر را پشتیبانی می کنند.


خرید تتر TRC20
برای خرید تتر TRC20 در وب سایت رکسوبیت هنگام خرید تتر تنها کافیست آدرس TRC20 تتر خود را وارد کنید. رکسوبیت خود شبکه TRC20 را تشخیص داده و تتر را تحت این شبکه ارسال می کند. رکسوبیت اولین وب سایت ایرانی است که تتر را تحت شبکه TRC20 نیز خرید و فروش می کند. همانطور که گفته شد در نهایت تتر که دریافت می کند یکسان است اما خرید یا فروش تحت شبکه TRC20 کارمزد پایین تری دارد. در بازارهای بزرگ مانند بایننس و بیتمکس و غیره ، تتر دارای انواع آدرس ERC20و TRC20 و غیره است و همگی یکسان بوده و در بازارها بدون تفاوت قابل معامله است.

برای خرید تتر اینجا کلیک کنید

فروش تتر TRC20
در هنگام فروش تتر به رکسوبیت و در صفحه انتقال تتر به رکسوبیت ، هم آدرس TRC20 و هم آدرس ERC20 نمایش داده می شود که مسلما باید تتر خود را به آدرس TRC20 ارسال کنید تا در شبکه TRC20 انتقال یافته و به دست ما برسد. از آنجاکه ارسال تحت شبکه TRC20 کارمزد پایینی دارد و از طرفی هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد بهتر است همیشه برای فروش تتر خود از شبکه TRC20 استفاده کنید. رکسوبیت این امکان را در اختیار شما قرار داده است.
آموزش فروش تتر را اینجا ببینید (کلیک کنید)
برای فروش تتر اینجا کلیک کنید


سوالات متداول تتر TRC20


انواع تتر همگی یکسان و دارای ارزش واحد هستند تنها تفاوت در آدرس و شبکه انتقال است اما تتر نهایی که معامله می شود تفاوتی ندارد

خیر. بازارها یکسان است. مثلا در بایننس ، تتر دارای هر دو آدرس مذکور هست و در بازارها هنگام خرید و فروش نوع اصلا مطرح نیست و یکسان خرید و فروش می شود.

تنها کافیست آدرس از نوع TRC20 را انتخاب کنید. رکسوبیت بطور خودکار تشخیص می دهد و انتقالات تحت این شبکه انجام می شود نیاز به کار اضافی وجود ندارد

کارمزد انتقال در شبکه برای شبکه trc20 پسیار پایین تر است و انتقال سریع تر انجام می شود.
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی