Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش ترون

ارسال سریع بدون کارمزد
  • صرافی آنلاین فروش ترون در ایران
  • فروش ترون به ما با بالاترین نرخ
  • فروش آسان و ارسال مبلغ ریالی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و موثر

فروش ترون

فروش ترون با بالاترین قیمت ، بدون کارمزد و واریز سریع مبلغ ریالی به حساب بانکی شما، صرافی مود اعتماد و رضایت هزاران مشتری. رکسوبیت فروش سریع ترون را بدون کوچکترین کارمزد فراهم می کند. معادل ریالی ترون فروخته شده در کمترین زمان ممکن (معمولا یک الی دو ساعت) به حساب شما واریز می شود.

برای فروش ترون (فروش ترون انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و تب "فروش" و سپس در قسمت سایر رمزارزها "ترون" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

نکات فروش ترون انلاین
زمانی که می خواهید رمزارز ترون بفروشید حتما به نکات زیر دقت نمایید


1- فروش ترون را در یک وب سایت معتبر انجام دهید.
توجه کنید که ارسال ترون غیرقابل پیگیری است و کلا سیستم بلاکچین (که ترون نیز جزوی از آن است) بر همین اساس طراحی شده است و این موضوع موجب سوء استفاده و کلاهبرداری می شود. هرگز به افراد در شبکه های اجتماعی و تلگرام اعتماد نکنید(حتی با وجود اعضاء زیاد در کانال) زیرا پس از ارسال ترون به طرف مقابل قابل پیگیری نیست و ممکن است پول شما را پرداخت نکند که در چند سال اخیر به وفور اتفاق می افتد. حتما از صرافی های معتبر آنلاین مانند رکسوبیت استفاده کنید.

2- ترون خود را با قیمت مناسب بفروشید
فعالیت رکسوبیت همیشه بر مبنای سود کم اما دائمی و در نتیجه حفظ رضایت همیشگی مشتریان بوده است به همین دلیل با وجود اعتماد بالا توسط مشتریان ، قیمت فروش ترون در رکسوبیت همیشه معقول و بالا است. برخی صرافی ها با توجه به اعتماد کاذبی که در مشتریان می بینند نرخ "فروش ترون" را پایین درج می کنند تا سود بیشتری کسب کنند که نتیجه آن ضرر و زیان مشتریان است.

3- تسویه ریالی سریع بعد از فروش ترون
پس از اینکه ترون را به آدرس والت ترون صرافی ارسال می کنید اکنون این صرافی است که باید معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز کند. برخی صرافی ها تسویه ریالی را با تاخیر زیاد انجام می دهند. تا با توجه به نوسانات قیمت ترون ، درصورت افزایش قیمت تروندر این مدت سود کنند و در صورت کاهش قیمت ترون ، مبلغ را در قیمت پایین ترون محاسبه می کنند که منجر به ضرر و زیان مشتری می شود. بخش مالی رکسوبیت تسویه و واریز ریالی را در کمترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل انجام می دهد.

4- رضایتمندی مشتریان قبلی و نظرات آنها را بررسی کنید.
در بررسی وضعیت یک صرافی آنلاین ، رضایت مشتریان و نظرات آنها بیشترین اهمیت را دارد. ببینید مشتریان قبلی چه نظراتی دارند. می توانید علاوه بر نظرات منتشر شده در وب سایت ، نظرات مشتریان در گوگل بیزنس و گوگل مارکت و سایر وب سایت ها را نیز بررسی کنید. سیستم کاملا اتوماتیک و پشتیبانی دائمی رکسوبیت همیشه رضایتمندی کامل تک تک مشتریان را جلب کرده است که در بخش نظرات وب سایت و همچنین در خارج از وب سایت مانند گوگل بیزنس و گوگل مارکت همیشه نظرات 5 ستاره ثبت کرده اند.

5- پشتیبانی و خدمات وب سایت چگونه است؟
یک وب سایت خودکار و جامع با گرافیک بالا و روال کار کاربرپسند ، علاوه بر اینکه کار خرید و فروش و پیگیری را برای شما آسان می کند نشان دهنده کارد فنی و پشتیبانی قوی و معتبر نیز است. بنابراین ببینید آیا وب سایت خدمات کافی دارد. پشتیبانی آن چگونه است. در فروش ترون و رمزارزها ، پشتیبانی قوی از هر چیزی مهمتر است. نیاز به تبلیغ نیست که تمام مشتریان رکسوبیت نظرات 5 ستاره برای پشتیبانی و خدمات رکسوبیت ثبت کرده اند. امکانات و قابلیت های وب سایت و نرم افزار های تلفن همراه رکسوبیت گویای قدرت فنی و پشتیبانی کام رکسوبیت است.

سوالات متداول پیرامون فروش ترون


رکسوبیت همیشه بالاترین قیمت فروش ترون (فروش ترون به رکسوبیت) را ارائه می دهد. فروش ترون در رکسوبیت بدون کارمزد است. قبل از ارسال سفارش فروش ترون در صفحه اول وب سایت رکسوبیت قیمت ترون نمایش داده می شود.

بخش مالی رکسوبیت تسویه را معمولا در کمتر از یک ساعت (به غیر از فروش هایی که از ساعت 1 شب تا 8 صبح انجام می شود) انجام می دهد اگر حساب بانک ملت داشته باشید مبلغ بلافاصله به حساب شما واریز می شود ولی برای بانک کاری دیگر چون به ناچار مبلغ شما تحت سیستم پایا بانک مرکزی ارسال می شود سیستم پایا مبلغ شما را در روز کاری بعدی واریز می کند که خارج از اختیار رکسوبیت است

بله. برای مشتریان جدید محدودیت در فروش تعداد ترون در هر 24 ساعت وجود دارد (به نا به دستور پلیس فتا). اما پس از انجام چند تراکنش فروش و فروش از رکسوبیت این محدودیت کم شده و نهایتا برداشته می شود

چنین موردی واقعا به ندرت پیش میاید اما تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه آماده پاسخگویی هستند در چنین موردی می توانید یا تیم پشتیبانی چت کنید (در گوشه پایین راست) همچنین می توانید در تلگرام با پشتیبانی چت کنید یا اینکه می توانید مستقیما تلفنی تماس بگیرید. در هر حالت تیم پشتیبانی سریعا و در کمترین زمان ممکن مورد را بررسی و رفع می کنند و درصورتی که پرداخت ریالی شما انجام شده باشد تعداد ترون درخواست شده را بلافاصله به آدرس ترون شما ارسال و واریز می کنند

فروش ترون انلاین ( ترون آنلاین )

رکسوبیت خدمات فروش ترون آنلاین با تسویه سریع و بدون کارمزد را فراهم می کند برای اینکار به صفحه اول وب سایت رفته و در تب فروش گزینه ترون را انتخاب نمایید.

فروش ترون در ایران ( فروش ترون برای ایرانیان )

رکسوبیت از جمله کامل ترین و سریع ترین خودمات برخط در ارائه خدمات فروش ترون در ایران است که از نظر امکانات و قابلیت ها واقعا در حد صرافی های بزرگ جهای است. رکسوبیت خدمات سریع فروش ترون در ایران را ارائه می دهد.

خرید و فروش ترون

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی