Rexobit Logo
Rexobit Logo

آموزش ثبت نام در رکسوبیت

برای ثبت نام در رکسوبیت به صفحه ثبت نام رکسوبیت رفته و اطلاعات فرم ثبت نام را پر کنید. پس از ثبت نام برای فروش نیازی به احراز هویت نیست اما برای خرید باید گزینه احراز هویت در پنل را زده و مدارک خود شامل کارت ملی و کارت بانکی را ارسال کنید برای افزایش سقف خرید می توانید تصویر سلفی خود را نیز ارسال کنید.

ثبت نام در کامپیوتر/گوشی

ثبت نام در رکسوبیت در گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و یا نرم افزار تلفن همراه همگی مشابه هم است. در این آموزش ثبت نام در وب سایت از طریق کامپیوتر توضیح داده شده است.

آموزش تصویری ثبت نام در رکسوبیت
ثبت نام در رکسوبیت آسان بوده و تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. در ادامه آموزش تصویری نحوه ثبت نام در رکسوبیت آورده شده است.


1- وارد بخش ثبت نام شوید
برای ورود به بخش ثبت نام در رکسوبیت ، روی دکمه "ثبت نام" در قسمت بالای وب سایت کلیک کنید یا اینکه اینجا کلیک کنید

2- شماره موبایل خود را وارد و تایید کنید
مشابه تصویر شماره موبایل خود را وارد کنید. سپس گزینه کپچا را کلیک کنید ( مربع I'm not a robot ) و دکمه "ارسال" را کلیک کنید
به این ترتیب کد فعالسازی به شماره موبایل شما پیامک می شود و صفحه بعد باز می شود

کد فعالسازی را باید در باکس وارد کنید و دکمه "ادامه" را کلیک کنید

3- فرم ثبت نام را پر کنید
در این صفحه نام / نام خانوادگی / کد ملی / آدرس ایمیل خود را به ترتیب وارد کنید
در دو باکس بعدی برای خود یک گذرواژه (پسورد) وارد کنید (در هر دو باکس باید گذرواژه یکسان وارد کنید)
در باکس آخر اگر کد رفرال دارید وارد کنید در صورتیکه رفرال ندارید آن را خالی رها کنید.
کد رفرال کد فردی است که رکسوبیت را به شما معرفی کرده است. با وارد کردن کد رفرال ، شما زیرمجموعه وی می شود که به ازای خرید و فروش های شما مبلغی بعنوان پورسانت به وی پرداخت می شود و البته هیچ تاثیری بر خرید و فروش شما در رکسوبیت ندارد. شما نیز پس از ثبت نام کد رفرال دریافت می کنید که می توانید توسط آن زیرمجموعه گیری کرده و مادام العمر به ازای خرید و فروش های زیرمجموعه های خود درآمد کسب کنید
نهایتا کد کپچا را کلیک کنید و گزینه "قوانین و مقررات" را بزنید و دکمه "ثبت نام" را کلیک کنید.
پرکردن گزینه های بالا و ثبت نام بسیار ساده است. نمونه فرم پرشده در تصویر نشان داده شده است.

4- همین !
به همین سادگی ثبت نام شما در رکسوبیت انجام می شود و شما وارد پنل کاربری خود می شوید. همانطور که می بینید برخلاف بسیاری از وب سایت ها ، ثبت نام در رکسوبیت واقعا آسان و سریع است.
اکنون می توانید هم در پنل و هم در صفحه اصلی وب سایت نسبت به فروش ارزها و انواع رمزارزها به هر مقدار اقدام کنید.
اگر در صفحه اول وب سایت هستید برای ورود به پنل کاربری ، روی نام خود در گوشه بالا راست کلیک کنید و از منو گزینه "پنل کاربری" را کلیک کنید.
برای خرید از رکسوبیت باید یک مرحله احراز هویت را نیز انجام دهید که تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای احراز هویت روی لینک "احراز هویت" در بالا (مطابق تصویر) کلیک کنید.

5- احراز هویت
ابتدا یک شماره تلفن ثابت وارد کنید. نیازی نیست این شماره تلفن به نام خودتان باشد. توجه کنید که پشتیبانی رکسوبیت با شماره تلفن تماس خواهد گرفت و تنها کافیست کسی که تلفن را پاسخ می دهد شما را بشناسد.
درصورتیکه شماره تلفن ثابت ندارید می توانید شماره موبایل که حتما به نام خودتان هست وارد کنید. ترجیحا بهتر است شماره تلفن ثابت وارد کنید تا سریعا احراز شوید احراز و تایید شماره موبایل زمانبر است.
در سه باکس بعدی شماره کارت و شماره شبا کارت بانکی خود را وارد نمایید. شماره کارت و حساب حتما باید متعلق به خودتان باشد. برای اینکه مبالغ را سریع دریافت کنید بهتر است حساب بانک ملت را وارد کنید. در اینصورت واریز مبلغ به حساب شما حتی در روزهای تعطیل و بسیار سریع انجام می شود اما واریز مبلغ به سایر حساب ها به ناچار از طریق سیستم پایا انجام می شود که سیستم بانکی ایران تسویه را فقط در روزهای کاری و ساعات خاص انجام می دهد و تاخیر در واریز ارتباطی به رکسوبیت ندارد.
در قسمت "تصویر کارت ملی" ، عکس کارت ملی خود را انتخاب کنید و در قسمت "تصویر کارت بانکی" عکس کارت بانکی خود را (همان کارت که در بالا وارد کردید) انتخاب کنید و نهایتا دکمه ذخیره را کلیک کنید.
اطلاعات روی سرور بارگذاری شده و به سرعت توسط کارشناسان رکسوبیت بررسی و تایید می شود که بعد از تایید یک پیامک برای شما ارسال می شود و بعد از آن می توانید نسبت به خرید از وب سایت اقدام نمایید.

6- افزایش سقف خرید
پس از احراز هویت می توانید خرید کنید اما سقف خرید روزانه شما محدود است. برای افزایش سقف خرید (درصورت تمایل) می توانید روی لینک "برای ارتقاء سطح کاربری و افزایش سقف خرید اینجا کلیک کنید" در پنل کاربری کلیک کنید


مطابق توضیحات این صفحه ، متن موجود داخل کادر را روی یک کاغذ یادداشت کنید و به همراه کارت ملی و کارت بانکی یک عکس سلفی بگیرید و عکس را ارسال کنید
برای انتخاب عکس ، دکمه "انتخاب فایل" را کلیک کنید و سپس دکمه ذخیره را کلیک کنید.
تصویر سلفی سریعا توسط کارشناسان رکسوبیت بررسی شده و پیامک تایید و ارتقاء حساب کاربری برایتان ارسال می شود.


سوالات متداول پیرامون ثبت نام در رکسوبیت


خیر. پس از ثبت نام اولیه می توانید به هر مقدار فروش انجام دهید و نیازی به احراز هویت نیست. احراز هویت تنها برای خرید از رکسوبیت لازم است. برای فروش در حجم بالاتر از سقف می توانید با پشتیبانی رکسوبیت تماس بگیرید.

خیر. به هیچ وجه. اطلاعات و تصاویر شما بطور کامل نزد رکسوبیت محفوظ است و تنها درصورت وجود دستور رسمی قضایی در اختیار مراجع قانونی قضایی قرار می گیرد و تحت هیچ شرایطی اطلاعات در اختیار غیر قرار نمی گیرد.

ارسال مدارک از طرف شما تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. تایید اطلاعات توسط کارشناسان رکسوبیت نیز معمولا در کمتر از یک ساعت انجام می شود.

خیر. شماره ثابت می تواند به نام هرکس باشد اما توجه کنید که کارشناسان رکسوبیت یکبار با این شماره تماس خواهند گرفت هر کس می تواند تلفن را پاسخ دهد اما باید شما را بشناسد.

برای احراز هویت سریع ترجیحا شماره ثابت وارد کنید اما درصورتیکه شماره ثابت ندارید شماره موبابل باید به نام خودتان باشد. استعلام شماره موبایل به دلیل دولتی بود ارگان ذیربط فقط در ساعات کاری ممکن بوده و زمانبر است بنابراین سعی کنید یک شماره ثابت وارد نمایید
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی