Rexobit Logo
Rexobit Logo

کیف پول رکسوبیت چیست ؟

با استفاده از سرویس کیف پول رکسوبیت نیازی به پرداخت و دریافت از/به حساب های بانکی و در نتیجه نیازی به احراز هویت وجود ندارد و بدون نیاز به پرداخت شتابی می توانید خرید و فروش ارز در رکسوبیت را بصورت آنی و بدون تاخیر انجام دهید.


آموزش کیف پول رکسوبیت
سرویس کیف پول رکسوبیت شما را از پرداخت شتابی بی نیاز می کند بنابراین علاوه بر خریدها ، در فروش ها نیز مبلغ بصورت آنی به کیف پول شما واریز می شود و نیازی نیست منتظر تسویه پایا بانکی بمانید. در ادامه آموزش استفاده از کیف پول رکسوبیت آورده شده است.


1- کیف پول رکسوبیت و مزایا
کیف پول رکسوبیت مشابه یک حساب بانکی است که با استفاده از آن به راحتی و بصورت آنی می توانید از رکسوبیت خرید و فروش کنید. می توانید مبالغ ریالی را به کیف پول واریز و در هر زمان از آن برداشت کنید.

مزایای استفاده از کیف پول رکسوبیت

- نیازی به پرداخت شتابی برای هر خرید نیست. بلکه مبلغ بلافاصله از کیف پول شما برداشت شده و بصورت آنی خرید انجام می شود.
- واریز آنی مبلغ ریالی فروش شما به رکسوبیت به کیف پول شما : در فروش های خود اگر از کیف پول استفاده نکنید تسویه ریالی شما در سیستم پایا بانک مرکزی انجام می شود که واریز پایا چند ساعت طول می کشد. اما اگر از کیف پول استفاده کنید مبلغ ریالی بصورت آنی و در کسری از ثانیه به حساب شما واریز می شود.
امکان تبدیل بین ارزها : فرض کنید بخواهید مثلا پرفکت مانی را به تتر تبدیل کنید. خیلی راحت پرفکت مانی را می فروشید (به کیف پول) که بصورت آنی مبلغ به کیف پول واریز می شود و سپس سریعا با همان مبلغ موجود در کیف پول تتر می خرید. در حالیکه با استفاده از سیستم بانکی این امر ممکن نیست زیرا پس از فروش پرفکت مانی باید منتظر تسویه پایا و واریز به حساب بانکی شوید که ممکن است چند ساعت زمانبر باشد.
- برای خرید و یا فروش توسط کیف پول نیازی به احراز هویت نیست
- امکان خرید و فروش در زمانهایی که سیستم پرداخت الکترونیک کشور دچار مشکل موقت است.
- خرید و فروش بسیار سریع : برخی مواقع به دلیل نوسانات بالای ارزها ، نیز دارید که سریعا خرید و یا فروش خود را انجام دهید که کیف پول این امکان را فراهم می کند اما استفاده از سیستم پرداخت و تسویه های بانکی زمانبر است.

2- فروش ارز و واریز به کیف پول
در فروش هر نوع ارز (دیجیتال یا رمزارز) تنها کافیست گزینه "کیف پول" را انتخاب کنید و ادامه دهید. پس از پرداخت و ارسال ارز و دریافت توسط رکسوبیت ، مبلغ ریالی بلافاصله و بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد و موجودی کیف پول افزایش میابد.

3- خرید ارز از کیف پول
برای خرید ارز با استفاده از کیف پول کافیست در صفحه خرید گزینه "کیف پول" را انتخاب کنید موجودی کیف پول شما همانجا نمایش داده می شود دقت کنید که موجودی کیف پول برای خرید کافی باشد. در ادامه پیش فاکتور نمایش داده می شود که با تایید پیش فاکتور خرید انجام و مبلغ از کیف پول شما کسر شده و ارز بطور خودکار و آنی برای شما ارسال می شود.

4- برداشت از کیف پول
برای برداشت از کیف پول و واریز آن به حساب بانکی ، ابتدا وارد پنل کاربری بخش "کیف پول" شوید (یا در گوشه بالای وب سایت روی نام خود کلیک و گزینه کیف پول را انتخاب کنید)
حالا دکمه "برداشت از کیف پول" را کلیک کنید و در صفحه باز شده مبلغ برداشت و شماره شبا بانکی خود را انتخاب و ذخیره کنید. مبلغ درخواستی از طریق پایا به حساب بانکی شما ارسال می شود.

5- واریز به کیف پول
برای شارژ کیف پول خود می توانید در همان صفحه خرید لینک "افزایش موجودی کیف پول" را کلیک کنید یا اینکه وارد پنل کاربری بخش کیف پول شده و دکمه "واریز به کیف پول" را کلیک کنید. به این ترتیب یک صفحه باز می شود که در آن مبلغ و شماره کارت خود را وارد می کنید (مبلغی که می خواهید به کیف پول خود واریز کنید و شماره کارت بانکی که از آن می خواهید پرداخت کنید) در ادامه به دروازه پرداخت وارد شده و پرداخت می کنید که بلافاصله مبلغ به موجودی کیف پول شما واریز می شود. اکنون می توانید از مبلغ موجود در کیف پول خود برای خرید استفاده کنید.

6- گزارش کیف پول
رکسوبیت گزارش کامل واریز و برداشت به/از کیف پول را ارائه می دهد. برای مشاهده این گزارش به پنل کاربری بخش کیف پول بروید(یا در گوشه بالای وب سایت روی نام خود کلیک و گزینه کیف پول را انتخاب کنید).
در این صفحه در قسمت بالا موجودی کیف پول نمایش داده می شود. پایین تر ، لیست درخواست های شما برای برداشت از کیف پول که هنوز منتظر تسویه هست نمایش داده می شود. در قسمت پایین تر ریز گزارش واریز و برداشت با جزئیات نمایش داده می شود. تمامی واریز و برداشت ها به/از کیف پول و همچنین خرید و فروش های شما از کیف پول و بطور کلی تمامی عملیات های مالی که با کیف پول خود انجام داده اید نمایش داده می شود.


سوالات متداول کیف پول رکسوبیت


با ثبت نام در رکسوبیت ، کیف پول ایجاد و بطور خودکار فعال می شود

خیر. برای خرید و فروش ارز توسط کیف پول نیازی به احراز هویت نیست. بدون احراز هویت می توانید ارز خود را به رکسوبیت بفروشید و سپس با موجودی کیف پول خود خرید انجام دهید.

خرید و فروش آنی بدون نیاز به احراز هویت، تسویه آنی به کیف پول بدون نیاز به انتظار برای تسویه پایا، امکان تبدیل انواع ارزها به یکدیگر در کمتر از یک دقیقه

در هر زمان می توانید درخواست برداشت کنید که مبلغ به سرعت از طریق سیستم پایا به حساب بانکی شما ارسال می شود.
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی