Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش وبمانی

واریز آنی
  • پایین ترین قیمت خرید وبمانی و بالاترین قیمت فروش وبمانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش وبمانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار وبمانی
  • مورد تایید و زیر نظر وبمانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش افتتاح حساب در وبمانی

برای افتتاح حساب در وبمانی پس از ورود به وب سایت رسمی وبمانی دکمه signup را در گوشه بالا راست کلیک کرده و کشور و شماره موبایل خود را وارد کنید سپس کد فعالسازی ارسال شده به گوشی موبایل را وارد کرده و در ادامه یک پسورد برای خود وارد کنید. کد WMID یا همان دبلیو ای دی به ایمیل شما ارسال می شود که نام کاربری شما برای ورود به حساب وبمانی است. کد را یادداشت کنید.


آموزش تصویری ایجاد حساب در وبمانی
وبمانی یکی از موسسات مالی بزرگ و معتبر اینترنتی است که انواع خدمات مالی تحت وب ارائه می دهد. با افتتاح حساب در وبمانی می توانید در تعداد زیادی فروشگاه و وب سایت های خدماتی آنلاین خرید و فروش کنید. در ادامه آموزش تصویری نحوه افتتاح حساب در وبمانی آورده شده است.


1- ابتدا وارد وب سایت رسمی وبمانی شوید
برای ورود به وب سایت رسمی وبمانی روی لینک زیر کلیک کنید :
سپس از گوشه بالا راست ، دکمه Signup را برای ورود به صفحه ثبت نام کلیک کنید.

2- فرم ثبت نام در وبمانی را پر کنید
فرم ثبت نام را طبق تصویر پر کنید.
در باکس اول کشور ایران را انتخاب کنید (Iran).
در باکس بعدی شماره موبایل خود را به دقت وارد کنید.
نهایتا کد موجود در تصویر (کپچا) را در باکس پایین وارد کرده و دکمه CONTINUE را کلیک کنید.
به این ترتیب یک کد فعالسازی به شماره موبایل شما ارسال می شود

3- کد فعالسازی و تعیین گذرواژه
در ادامه صفحه ای برای ورود کد فعالسازی باز می شود. کد فعالسازی که به تلفن همراه شما ارسال شده است را در باکس وارد نمایید و دکمه CONTINUE را کلیک کنید.

در ادامه صفحه ای برای تعیین گذرواژه (پسورد) باز می شود سعی کنید یک پسورد پیچیده وارد کنید بهتر است حداقل 8 کاراکتر طول داشته باشد و در آن از اعداد و حروف کوچک و بزرگ استفاده کنید.
گذرواژه را دوبار در دو باکس موجود وارد کنید و گزینه Accept را تیک بزنید و نهایتا دکمه CONTINUE را کلیک کنید.

4- تمام !
به همین راحتی در چند قدم ساده حساب وبمانی خود را ایجاد کردید. کد وبمانی شما (WMID) در گوشه بالا راست نشان داده می شود. این کد را یادداشت کنید این کد را بعنوان نام کاربری در هنگام ورود به حساب وبمانی استفاده خواهید کرد.
برای استفاده از خدمات مالی باید یک کیف پول (بعبارتی شماره حساب) ایجاد کنید. بعدا می توانید به هر تعداد کیف پول برای ارزهای مختلف ایجاد کنید اما در ابتدا وبمانی پیامی نمایش می دهد (مطابق تصویر) و از شما می خواهد که یک کیف پول ایجاد کنید. خیلی ساده دکمه CONTINUE را کلیک کنید.

5- ایجاد کیف پول دلاری
در ادامه انواع کیف پول های (انواع ارز) مانند دلار ، روبل ، طلا ، بیت کوین و غیره نمایش داده می شود تا انتخاب کنید که کدام نوع کیف پول را ایجاد می کنید. گزینه اول یعنی USD که همان کیف پول دلاری است را انتخاب کنید

سپس صفحه قوانین و مقررات نمایش داده می شود که دکمه CONTINUE را بزنید. به این ترتیب کیف پول ایجاد و به حساب کاربری شما اضافه می شود.

6- اطلاعات کیف پول
به این ترتیب اولین کیف پول ایجاد و به لیست کیف پول های شما اضافه می شود. شماره کیف پوا نیز همانجا نمایش داده می شود (که با حرف Z بزرگ شروع می شود) برای واریز و یا برداشت (خرید و فروش وبمانی) از این شماره کیف پول استفاده خواهید کرد.
همچنین می توانید در باکس های بعدی کیف پول های بیشتری نیز برای خود اضافه کنید تنها کافیت روی یکی از باکس های خالی کلیک کنید
آموزش نحوه خرید وبمانی و شارژ دلار به کیف پول وبمانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)
آموزش فروش دلار وبمانی و تبدیل آن به ریال را اینجا ببینید (کلیک کنید)


سوالات متداول پیرامون حساب وبمانی


وبمانی یک موسسه مالی معتبر روسی است که خدمات مختلف مالی مانند نقل و انتقال پولی و درگاه های خرید و فروش آنلاین ارائه می دهد. وبمانی یک از قدیمی ترین بانک های اینترنتی است. با افتتاح حساب در وبمانی می توانید از تعداد زیادی فروشگاه های اینترنتی خرید کنید و حتی برای وب سایت خود درگاه پرداخت دلاری راه اندازی کنید. وبمانی از جمله بانک های محبوب ایرانیان است که تاکنون هیچ تحریمی بر ضد ایران را قبول نکرده است.

به این کار اصطلاحا - خرید وبمانی - می گویند برای خرید وبمانی در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و در یک دقیقه و بدون کارمزد وبمانی خریداری و حساب خود را بطور اتوماتیک و آنی شارژ کنید برای خرید اتوماتیک و بدون کارمزد وبمانی اینجا کلیک کنیدهمچنین آموزش تصویری و ویدئویی خرید وبمانی بصورت قدم به قدم را اینجا ببینید.

خیر. اجباری به وریفای کردن حساب وبمانی نیست اما درصورت ارسال مدارک و وریفای کردن حساب وبمانی ، سقف واریز و برداشت (تراکنش) روزاه و هفتگی و ماهانه شما افزایش میابد و از طریف درجه اعتبار حساب شما افزایش میابد. آموزش تصویری وریفای کردن حساب وبمانی را اینجا ببینید

ثبت نام در وب مانی معمولا در کمتر از 10 دقیقه قابل انجام است. آموزش تصویری افتتاح حساب در وبمانی با بصورت قدم به قدم اینجا ببینید.
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی