Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید وبمانی

واریز آنی و بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید وبمانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر وبمانی
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار وبمانی
  • تعداد زیادی مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش خرید وبمانی

برای خرید وبمانی ( خرید وب مانی ) به صفحه اول وب سایت رکسوبیت رفته و در تب "خرید از ما" گزینه "وبمانی" را کلیک کنید. تعداد دلار وبمانی و کیف پول وبمانی خود را وارد کرده و دکمه شروع تبادل را بزنید. به این ترتیب پس از نمایش پیش فاکتور ، به صفحه بانک به منظور پرداخت ریالی منتقل می شود. پس از پرداخت مبلغ ریالی ، بصورت خودکار و آنی ، تعداد دلار وبمانی شما به کیف پول ( والت ) شما در وبمانی واریز می شود.

برای خرید دلار وبمانی (خرید وب مانی انلاین) ، به صفحه اول رکسوبیت رفته و تب "خرید از ما" و سپس گزینه "وبمانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

روش خرید وبمانی

برای خرید وبمانی ابتدا باید یک حساب کاربری در وب مانی داشته باشد. آموزش ثبت نام و ایجاد والت در وبمانی را اینجا ببینید. ( کلیک کنید )

آموزش تصویری خرید وبمانی
در ادامه آموزش تصویری نحوه خرید وبمانی از رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کرده و به صفحه اول بروید
ثبت نام در وب سایت رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و گزینه وبمانی را ( تب خرید از ما ) انتخاب کنید . بنابراین فرم خرید وبمانی باز شده و قیمت واحد ( نرخ هر دلار وبمانی ) و همچنین موجودی وبمانی نمایش داده می شود

2- فرم خرید وبمانی را پر کنید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد دلار وبمانی را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی معدل آن نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما بالا بوده و دارای تخفیف باشد تخفیف در مبلغ اعمال شده و مقدار تخفیف در پایین نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات اینجا کلیک کنید
کیف پول وبمانی ( والت وب مانی ) خود را در قسمت "کیف پول" وارد نمایید. دلار وبمانی بطور خودکار به این کیف پول واریز خواهد شد.
در باکس آخر شماره کارت بانکی شتاب خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید کارت جدید وارد کنید از گزینه "افزودن کارت جدید" استفاده کنید. کارت بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.
در نهایت دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

3- درصورت نیاز به ارسال با کد امنیتی ، آن را نیز وارد کنید
این قسمت اختیاری است. درصورتیکه می خواهید ارسال با کد امنیتی وبمانی انجام شود ، تیک گزینه "ارسال با کد امنیتی" را بزنید. بنابراین دو گزینه دیگر باز می شود
در قسمت بازه زمانی ، تعداد روز بین 1 الی126 روز را وارد کنید که این کد معتبر خواهد بود. در قسمت ک امنیتی ، یک کد عددی به طول 5 الی 10 کاراکتر وارد کنید

4- پیش فاکتور را بررسی و تایید کنید
رکسوبیت پیش فاکتور را به همراه اطلاعات کامل سفارش خرید وب مانی نمایش می دهد. پیش فاکتور خرید وبمانی را بررسی کرده و دکمه "پرداخت" را کلیک کنید.

5- مراحل پرداخت بانکی را تکمیل کنید
با کلیک دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی شده و مراحل پرداخت را طی کنید. فراموش نکنید که در انتها حتما روی دکمه "تکمیل خرید" کلیک کنید تا به وب سایت رکسوبیت برگردید در غیراینصورت پرداخت ناموفق بوده و مبلغ پرداخت تا نیم ساعت به حسابتان برگشت می خورد.
با تکمیل پرداخت و بازگشت به وب سایت رکسوبیت ، بصورت آنی تسویه انجام شده و تعداد دلار وبمانی درخواستی بصورت آنی به کیف پول شما در وبمانی ارسال و واریز می شود.

6- نمایش فاکتور نهایی
در نهایت فاکتور نهایی سفارش خرید وبمانی نمایش داده می شود که نشان می دهد واریز و تسویه بطور خودکار انجام شده است و شناسه واریز را نمایش می دهد.


سوالات متداول اموزش خرید وبمانی


رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای خرید وبمانی در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در جا و هر سیستمی (کامپیوتر خانگی ، لب تاپ یا گوشی و غیره) وارد وب سایت شده و وبمانی مورد نیاز خود را به سادگی خرید کنید. وب سایت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی همراه و هم در کامپیوتر و لب تاپ ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به خرید سریع و اتوماتیک وبمانی کنید.

بله. به محض پرداخت ریالی ، دلار وب مانی بلافاصله و بصورت آنی به والت شما در وبمانی ارسال می شود.

خیر. چگونگی خرید وبمانی در تمامی دستگاه ها مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر و لب تاپ یکسان است.

رکسوبیت ابزارها و روش های مختلفی برای خرید وبمانی در اختیار شما قرار می دهد. می توانید در جا و هر سیستمی (کامپیوتر خانگی ، لب تاپ یا گوشی و غیره) وارد وب سایت شده و وبمانی مورد نیاز خود را به سادگی خرید کنید. وب سایت بگونه ای طراحی شده است که هم در گوشی همراه و هم در کامپیوتر و لب تاپ ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت رادر موبایل خود نصب کرده و مستقیما اقدام به خرید سریع و اتوماتیک وبمانی کنید

قیمت وبمانی در رکسوبیت پایین ترین در بین وب سایت های معتبر خرید وبمانی در ایران است.

روش خرید وبمانی در تلفن همراه

با نصب نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت در گوشی خود تمامی خدمات موجود در وب سایت رکسوبیت را همیشه و به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت رکسوبیت کاملا واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در تلفن همراه نیز قابل استفاده است.

چگونگی خرید وبمانی در حجم بالا چیست؟

برای خرید وبمانی در حجم بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از روش های مختلف مانند چت آنلاین و یا تلگرام و یا تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه می کند.

آموزش تصویری خرید وبمانی در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری خرید وبمانی ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر و لب تاپ و هم برای گوشی تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش خرید وبمانی / طریقه خرید وب مانی / روش خرید وب مانی / چگونگی خرید وبمانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی