Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش وبمانی

واریز آنی
  • پایین ترین قیمت خرید وبمانی و بالاترین قیمت فروش وبمانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش وبمانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار وبمانی
  • مورد تایید و زیر نظر وبمانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش فرمال کردن وبمانی

پس از ورود به وبمانی گزینه Formal or Higher level Passport را کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده شامل نام و نام خانوادگی و آدرس و اطلاعات پاسپورت را وارد و ذخیره کنید سپس از بخش Control Panel وارد بخش List of documents شوید و تصویر پاسپورت خود را آپلود کنید. پس از تایید یک پیام مبنی بر تایید پاسپورت و فرمال شدن حساب ، دریافت خواهید کرد.


آموزش تصویری فرمال کردن پاسپورت وبمانی
با فرمال کردن حساب وبمانی ، اعتبار حساب کاربری شما در وبمانی افزایش میابد و از طرفی سقف روزانه و هفتگی و ماهانه تراکنش های شما در وبمانی بیشتر می شود.


1- وارد صفحه فرمال کردن شوید
ابتدا با WMID (که در ثبت نام دریافت کرده اید) و پسورد خود وارد پنل کاربری خود در وبمانی شوید.
حالا مطابق تصویر لینک Formal or Higher level Passport کلیک کنید

2- فرم فرمال کردن را پر کنید
فرم فرمال کردن را طبق تصویر پر کنید.
مشابه تصویر روبرو به ترتیب نام خانوادگی / نام / تاریخ تولد به میلادی / شهر تولد / کشور / شماره سریال پاسپورت و تاریخ صدور پاسپورت و کسی که پاسپورت را امضاء کرده است و آدرس محل سکونت را وارد کنید
تمامی فیلدها را به زبان انگلیسی و تاریخ ها را میلادی وارد کنید
در باکس State باید کشور ایران را انتخاب کنید. نام کشورها در این باکس به روسی نوشته شده است. دقیقا مشابه تصویر روبرو کلمه ایران (به روسی اینگونه است) را انتخاب کنید
سه قسمت مربوط به پاسپورت را دقیقا از روی پاسپورت خود وارد کنید.
نهایتا روی دکمه OK کلیک کنید.

3- تصویر پاسپورت را انتخاب کنید
پس از انجام مرحله قبلی ، یک پیام به بخش پیام شما در وبمانی مبنی بر ارسال شدن اطلاعات میاید (مطابق تصویر)

حالا باید عکس پاسپورت خود را ارسال کنید. از بالا تب "Control Panel" را باز کنید و گزینه "List of documents" را کلیک کنید. برای آپلود تصویر پاسپورت خود دکمه Choose File"" را کلیک کنید(ممکن است عنوان این دکمه در براوزرهای مختلف متفاوت باشد) سپس عکس اسکن شده پاسپورت را انتخاب کنید یا اینکه مستقیما از پاسپورت خود عکس بگیرید.

4- تصویر پاسپورت را آپلود کنید
پس از انتخاب فایل تصویر پاسپورت ، عکس پاسپورت نمایش داده می شود. در قسمت پایین نوع سند را انتخاب کنید (پاسپورت - صفحه اصلی) و دکمه Finish Upload را بزنید.
به این ترتیب تصویر پاسپورت آپلود شده و پیامی مبنی بر آپلود موفق آن نمایش داده می شود.

5- منتظر نتیجه باشید
کارشناسان وبمانی اطلاعات شما را بررسی و نتیجه را اعلام می کنند. نتیجه برای شما ایمیل می شود و در بخش پیام های پنل وبمانی نیز نمایش داده می شود.

حال اگر وارد بخش "Control Panel" شوید وضعیت فرمال برای شما نمایش داده شده است یعنی حساب شما فرمال شده است.


سوالات متداول پیرامون فرمال کردن وبمانی


با فرمال کردن وبمانی ، درجه اعتبار حساب شما در وبمانی بالاتر می رود و هرچه درجه اعتبار حساب وبمانی بالاتر رود شما اولیئت بیشتری نسبت به دیگران در رسیدگی به دعاوی مالی در ویمانی خواهید داشت. همچنین با فرمال کردن پاسپورت وبمانی ، سقف روزانه و هفتگی و ماهانه تراکنش های مالی شما در وبمانی بیشتر می شود

خیر. اجباری به فرمال کردن پاسپورت وبمانی نیست اما درصورت ارسال مدارک و وریفای کردن حساب وبمانی ، سقف واریز و برداشت (تراکنش) روزاه و هفتگی و ماهانه شما افزایش میابد و از طرفی درجه اعتبار حساب شما افزایش میابد.

برای فرمال کردن وبمانی پاسپورت تنها باید یک فرم پرکرده و تصویر پاسپورت خود را آپلود کنید که معمولا کمتر از یک ربع زمان نیاز دارد
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی