Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش وبمانی

واریز سریع و بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی آنلاین فروش وبمانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر وبمانی
  • واریز سریع مبلغ ریالی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش فروش وبمانی

برای فروش وبمانی به صفحه اصلی وب سایت رکسوبیت رفته و در تب "فروش" گزینه "وبمانی" را کلیک کنید سپس تعداد دلار وبمانی (که می خواهید بفروشید) و شماره شبا بانکی خود را وارد کرده و شروع تبادل را بزنید. رکسوبیت بعد از نمایش پیش فاکتور ، وارد صفحه وبمانی برای پرداخت دلار وبمانی می شود. پس از پرداخت در اسرع وقت (معمولا 15 دقیقه الی 2 ساعت) مبلغ ریالی به حساب شما ارسال و واریز می شود.

برای فروش دلار وبمانی (فروش وبمانی انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و تب "فروش وبمانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

روش فروش وبمانی

برای فروش وبمانی باید یک حساب در وبمانی داشته باشد. آموزش ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در وبمانی و ایجاد کیف پول وبمانی را اینجا ببینید. ( کلیک کنید )

آموزش تصویری فروش وبمانی
در ادامه آموزش تصویری نحوه فروش وبمانی به رکسوبیت آورده شده است.


1- در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کرده و به صفحه اول رکسوبیت بروید
اگر هنوز در وب سایت رکسوبیت ثبت نام نکرده اید! همین حالا ثبت نام کنید. بر خلاف اکثر صرافی های آنلاین ، ثبت نام در رکسوبیت تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه وبمانی را انتخاب کنید ( تب فروش ). به این ترتیب قیمت واحد ( نرخ فروش هر دلار وبمانی ) و همچنین سقف فروش وبمانی نمایش داده می شود

2- فرم فروش وبمانی را پر کنید
در باکس "تعداد فروش" تعداد دلار وبمانی (که می خواهید بفروشید) را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی (که دریافت خواهد کرد) نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما دارای تخفیف باشد تخفیف اعمال و مبلغ بیشتری نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات اینجا کلیک کنید
در قسمت شماره شبا ، شماره شبا حساب بانکی خود را وارد نمایید. مبلغ ریالی به این حساب واریز خواهد شد.
نهایتا روی دکمه "شروع تبادل" کلیک کنید

3- پیش فاکتور را مشاهده و تایید کنید
در ادامه پیش فاکتور فروش وبمانی نمایش داده می شود که اطلاعات کامل سفارش فروش وبمانی را نمایش می دهد. موارد را بررسی کرده و سپس روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

4- مراحل پرداخت در وبمانی را تکمیل کنید
با زدن دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی وبمانی می شوید. مراحل پرداخت را انجام دهید. ابتدا طبق تصویر ، کد وبمانی "WMID" (نام کاربری خود در وبمانی که هنگام ورود به وب سایت وبمانی استفاده می کنید) را وارد نمایید. سپس در باکس پایین اعدادی که در تصویر مقابل آن دیده می شود را به دقت وارد کنید (مثلا در تصویر روبرو 40543 است که البته در هر پرداخت تغییر می کند.). نهایتا دکمه "Go To Payment" را کلیک کنید.

در این صفحه دکمه "RECEIVE A CODE" پایینی (قسمت SMS) را کلیک کنید بنابراین یک کد به شماره موبایل شما پیامک می شود و صفحه بعدی باز می شود

کد پیامک شده را در باکس (مطابق تصویر) وارد کنید و سپس دکمه "CONFIRM THE PAYMENT" را کلیک کنید.

نهایتا صفحه روبرو باز می شود که اطلاعات وارد شده را نمایش می دهد و باید تایید کنید. حتما روی دکمه "GO TO MERCHANTS WEBSITE" کلیک کنید تا به وب سایت رکسوبیت برگردید. (اگر این دکمه را کلیک نکنید پرداخت ناموفق بوده و برگشت خواهد خورد)

5- نمایش فاکتور نهایی
پس از پرداخت بطور خودکار به وب سایت رکسوبیت برمی گردد و فاکتور نهایی نمایش داده می شود. سپس بخش مالی رکسوبیت سریعا سفارش فروش شما را بررسی و مبلغ ریالی را به حساب شما ارسال و واریز می کنند. تسویه معمولا در کمتر از یک ساعت و بین 15 دقیقه الی 3 ساعت طول می کشد.


سوالات متداول پیرامون اموزش فروش وبمانی


رکسوبیت روش های متنوعی برای فروش وبمانی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید وارد وب سایت شده و از طریق وب سایت اقدام کنید وب سایت هم در گوشی تلفن همراه و هم در کامپیوتر ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت را روی گوشی خود نصب کنید و بدون مراجعه به وب سایت اقدام به فروش سریع وبمانی کنید.

بله. به محض ثبت سفارش و پرداخت دلار وبمانی ، سفارش توسط کارشناسان مالی رکسوبیت بررسی و مبلغ ریالی به سرعت به حساب بانکی شما واریز می شود.

خیر. طریقه فروش وبمانی در تمامی دستگاه ها از جمله تلفن همراه و کامپیوتر دسکتاپ یکسان است.

قیمت وبمانی در رکسوبیت بالاترین در بین وب سایت های معتبر فروش وبمانی است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید. تسویه فروش وبمانی همیشه در اسرع وقت انجام می شود.

روش فروش وبمانی در تلفن همراه

شما می توانید نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت را در گوشی خود نصب کنید و از طریق آن تمامی خدمات موجود در وب سایت را همیشه در نرم افزار رکسوبیت به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در گوشی نیز قابل دسترس و استفاده است.

چگونگی فروش وبمانی در حجم بالا چیست؟

برای فروش در حجم های بالا ( زمانیکه سقف در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از طریق چت آنلاین و یا تلگرام و یا حتی تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی اقدامات لازم در تامین ریالی برای فروش وبمانی شما انجام می دهد.

آموزش تصویری فروش وبمانی در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری فروش وبمانی ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر دسکتاپ و هم برای تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش فروش وبمانی / طریقه فروش وبمانی / روش فروش وبمانی / چگونگی فروش وبمانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی