Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید وبمانی

خرید وب مانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید وبمانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر وبمانی ( وب مانی )
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار وبمانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

خرید وبمانی

خرید وب مانی ( خرید وبمانی) از رکسوبیت امن ، اتوماتیک ، آسان و انی است. با ثبت نام در معتبرترین وب سایت خرید وبمانی در ایران ( مورد تایید وبمانی ) ، تنها در چند دقیقه می توانید دلار وبمانی خود را با پایین ترین نرخ ممکن در ایران خرید کنید. خرید دلار وبمانی در رکسوبیت بطور خودکار و لحظه ای انجام می شود یعنی بلافاصله همزمان با پرداخت آنلاین بصورت اتوماتیک و آنی به حساب وبمانی ( والت وبمانی ) شما واریز می شود. مشابه تعداد زیاد مشتریان دیگر ، از خدمات منحصربه فرد وبمانی در رکسوبیت لذت ببرید.

به منظور خرید دلار وبمانی (خرید وب مانی انلاین) ، در صفحه اول وب سایت تب "خرید وبمانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

موارد مهم در خرید وبمانی انلاین
در خرید دلار وب مانی به موارد زیر توجه نمایید


1- برای خرید وبمانی حتما از یک وب سایت معتبر اقدام کنید
با بزرگ شدن بازارهای مالی آنلاین تعداد افراد کلاه بردار در اینترنت افزایش یافته است که با استفاده از وب سایت های غیرمعتبر و بخصوص در تلگرام و شبکه های اجتماعی اقدام به خرید و فروش وبمانی و کلاهبرداری می کنند بطوریکه پس از واریز مبلغ ریالی ، دلار را به حساب مشتری واریز نمی کنند. این افراد با ترفندهای مختلف مانند طراحی یک وب سایت، قیمت پایین دلار وبمانی و خرید بدون نیاز به احراز هویت ، افراد را به دام می اندازند. رکسوبیت از معتبرترین وب سایت خرید وبمانی در ایران بوده و مورد تایید وب مانی است. رکسوبیت در لیست صرافی های مورد تایید و احراز شده وب مانی قرار دارد ( اینجا ببینید ). رکسوبیت دارای تعداد زیادی مشتری راضی است که نشان دهنده اعتبار بالای آن است.

2- دلار وبمانی را با نرخ مناسب خریداری کنید
در برخی وب سایت ها به دلیل سابقه بالا ، قیمت خرید وبمانی بالا است که نتیجه آن ضرر و زیان مشتری است. رکسوبیت با وجود سابقه و اعتبار بالا در زمینه خرید و فروش وبمانی ، همیشه قیمت های منصفانه ای برای دلار وبمانی ارائه می دهد و افراد را به مشتریان دائمی خود تبدیل می کند. نرخ دلار وبمانی رکسوبیت همیشه از وب سایت های معتبر ، مناسب تر و پایین تر است. هدف رکسوبیت جلب رضایت مشتریان و ایجاد یک تعامل طولانی مدت با آنها است.

3- دقت کنید واریز دلار پس از خرید وبمانی ، اتوماتیک و آنی باشد.
ابتدا بررسی کنید که واریز دلاری به حساب وب مانی ما کاملا خودکار و آنی باشد بعبارت دیگر پس از پرداخت ریالی ، وب سایت دلار وبمانی شما را بصورت آنی به والت وبمانی شما واریز کند. در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و همچنین در برخی وب سایت ها ، واریز دلاری بصورت دستی انجام می شود در چنین مواردی معمولا واریز دلار وبمانی با تاخیر زیاد انجام می شود (اگر انجام شود!) که با تغییر نرخ دلار وبمانی باعث ضرر و زیان شما خواهد شد. خرید وبمانی انلاین در رکسوبیت کاملا اتوماتیک و آنی است بطوریکه بعد از پرداخت آنلاین ، دلار ویمانی بطور آنی و لحظه ای (در کمتر از یک ثانیه) به والت وبمانی شما ارسال و واریز می شود.

4- نظرات مشتریان قبلی را بررسی کنید.
مهم ترین ابزار در شناسایی یک اعتبار و خدمات یک وب سایت خرید و فروش وبمانی ، نظرات مشتریان قبلی است که بخوبی نشان دهنده نحوه خدمات آن وب سایت است. قبل از خرید وبمانی از یک وب سایت حتما بخش نظرات مشتریان را بررسی کنید. با مراجعه به بخش نظرات در صفحه اول رکسوبیت ، می توانید رضایت تعداد زیاد مشتریان رکسوبیت را در مورد تجربه خرید و فروش خود ببینید. تیم پشتیبانی رکسوبیت از ابتدای فعالیت خود همیشه تلاش نموده بهترین و سریع ترین خدمات ممکن را ارائه دهد و این فرایند بطور مستمر ادامه دارد که نتیجه آن رضایت کامل تمامی مشتریان بوده است بطوریکه همگی در بخش نظرات 5 ستاره داده اند! ما همیشه تلاش می کنیم رضایت تک تک مشتریان از هر قشر و طبقه را بطور کامل جلب کنیم.

5- میزان خدمات و قابلیت های وب سایت را بررسی کنید.
حتمابررسی کنید وب سایت چه خدماتی علاوه بر صرف خرید وبمانی ارائه می دهد و پشتیبانی آن چگونه است. با بررسی وب سایت های مختلف در زمینه خرید وب مانی خواهید دید که کامل ترین خدمات در زمینه خرید وبمانی در رکسوبیت ارائه می شود. پشتیبانی سریع رکسوبیت از روش های مختلف مانند چت آنلاین در وب سایت یا تلگرام و یا تماس تلفنی همیشه رضایتمندی مشتریان را در حد عالی فراهم کرده است. پس از ثبت نام ، یک پنل در اختیار شما قرار می گیرد که در آن می توانید به راحتی وضیت سفارشات خود قبلی خود را بررسی و پیگیری کنید. اطلاعات کامل سفارشات شما همیشه در پنل قابل دسترس و پیگیری است. انواع خدمات دیگر مربوط به سفارشات و کاربری در پنل در اختیار شما قرار دارد.

سوالات متداول خرید وبمانی


بله. خرید وبمانی کاملا خودکار و بصورت آنی است. شما پرداخت خود را بصورت آنلاین و با استفاده از هر کارت شتاب ایرانی انجام می دهید و به محض پرداخت ، دلار وبمانی بطور انی به حساب وبمانی شما واریز می شود.

بله. در وب سایت رسمی وبمانی لیست صرافی های احراز هویت شده و معتبر قرار داده شده است که توسط خود وب مانی تحت نظارت دوره ای هستند. وب سایت رکسوبیت نیز در این لیست قرار دارد. برای مشاهده صفحه رکسوبیت در وبمانی اینجا کلیک کنید.

وقوع چنین موردی واقعا به ندرت اتفاق میاید اما پشتیبانی رکسوبیت همیشه آماده پاسخگویی سریع است در هر زمان می توانید یا پشتیبانی ما چت کنید ( از گوشه پایین راست ) و یا اینکه می توانید در تلگرام با پشتیبانی چت کنید حتی می توانید مستقیما تماس تلفنی بگیرید. به این ترتیب تیم پشتیبانی در اسرع وقت مورد را بررسی و رفع می کنند. درصورتی که پرداخت ریالی شما انجام شده باشد مبلغ دلار وبمانی بلافاصله به والت وبمانی شما واریز می شود.

رکسوبیت پایین ترین قیمت وبمانی در بین تمامی صرافی های آنلاین ارائه می دهد. نرخ وبمانی در صفحه اول رکسوبیت وجود دارد.

اعتبار بالای رکسوبیت به پشتیبانی بسیار قوی و سریع آن است. ما مشتریان را از طریق تماس تلفنی ، تلگرام ، چت آنلاین در وب سایت، ایمیل و غیره پشتیبانی می کنیم رضایت کامل تمامی مشتریان را حاصل کرده است

خرید وبمانی انلاین ( وب مانی آنلاین )

رکسوبیت خدمات خرید وبمانی آنلاین بصورت آنی و خودکار را ارائه می دهد به این منظور به صفحه اصلی وب سایت رفته و گزینه وبمانی را انتخاب نمایید. آموزش خرید وبمانی را اینجا ببینید.

خرید دلار وبمانی آنلاین ( خرید وب مانی دلار )

با ثبت نام در وبمانی می توانید انواع مختلفی از حساب ها را باز کنید که شامل حساب ها بر پایه دلار ، یورو و غیره است. در ایران معمولا حساب دلاری وبمانی استفاده می شود. بنابراین همیشه منظور از خرید وبمانی انلاین همان خرید دلار وب مانی آنلاین است.

خرید وبمانی در ایران ( خرید وبمانی برای ایرانیان )

بدلیل تحریم های وسیع بر علیه ایران ، بسیاری از بانک های اینترنتی اجازه ثبت نام و ایجاد حساب برای ایرانیان نمی دهند. وبمانی از جمله موسسات مالی است که سالهاست با ایرانیان کار می کند و ایرانیان می توانند بدون دغدغه در آن والت ایجاد کرده و از خدمات مالی آن استفاده کنند. رکسوبیت خدمات سریع خرید وبمانی در ایران را ارائه می دهد.

خرید فروش پرفکت مانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی