Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش وبمانی

بدون کارمزد - واریز آنی
  • پایین ترین قیمت خرید وبمانی و بالاترین قیمت فروش وبمانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش وبمانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار وبمانی
  • مورد تایید و زیر نظر وبمانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

وبمانی چیست؟

وبمانی یک موسسه مالی معتبر روسی است که خدمات مختلف مالی مانند نقل و انتقال پولی و درگاه های خرید و فروش آنلاین ارائه می دهد. وبمانی یک از قدیمی ترین بانک های اینترنتی است. با افتتاح حساب در وبمانی می توانید از تعداد زیادی فروشگاه های اینترنتی خرید کنید و حتی برای وب سایت خود درگاه پرداخت دلاری راه اندازی کنید. وبمانی از جمله بانک های محبوب ایرانیان است که تاکنون هیچ تحریمی بر ضد ایران را قبول نکرده است.


با افتتاح حساب در وبمانی
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی
پرداخت هزینه خدمات در وب سایت های مختلف
خرید رمزارزها مانند بیت کوین و تتر
انتقال ارز به / از حساب دیگران


افتتاح حساب در وبمانی
افتتاح حساب در وبمانی سریع و آسان است و تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. تنها کافیست وارد وب سایت رسمی وبمانی شده و دکمه signup در بالای صفحه را کلیک و فرم ثبت نام را پرکنید. آموزش تصویری ایجاد حساب در وبمانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

انواع حساب وبمانی
وبمانی انواع حساب ارزی مانند دلار ، یورو ، روبل ، بیت کوین و غیره ارائه می دهد اما معمولا حساب دلاری آن استفاده می شود.
پس از ورود به حساب کاربری خود در وبمانی ، حساب های شما و موجودی هر یک نمایش داده می شود. مثلا در تصویر روبرو یک حساب دلاری (والت دلاری) وجود دارد برای افزودن والت های دیگر می توانید روی علامت مثبت در باکس های دیگر (که خالی هستند) کلیک کنید که یک صفحه برای انتخاب نوع والت (دلاری / بیت کوین / یورو و غیره) باز می شود.نوع والت را انتخاب کرده و والت جدید خود را ایجاد کنید.
به هر تعداد والت می توانید اضافه کنید. برای هر والت یک شماره والت اختصاص میابد که همان شماره حساب است و در هنگام خرید یا فروش ویمانی از آن استفاده می کنید یعنی باید این شماره را در هنگام خرید وبمانی (مثلا از رکسوبیت) قرار دهید تا تعداد دلاری که خرید می کنید به آن واریز شود و بطور معکوس وقتی مثلا می خواهید مقداری از دلار موجود در یک والت خود را بفروشید باید از این والت انتقال را انجام دهید.

شارژ حساب وبمانی
پس از ایجاد حساب وبمانی باید حساب خود را شارژ کنید و به عبارتی به حساب اری خود پول واریز کنید. در ایران به این کار "خرید وبمانی" می گویند یعنی دلار خریداری و به حساب خود در وبمانی واریز می کنید.
روش های مختلفی برای خرید وبمانی وجود دارد که امن ترین و مقرون به صرفه ترین روش ، خرید وبمانی از وب سایت های معتبر مانند رکسوبیت است که هم امنیت بالایی دارند و هم قیمت مناسب ارائه می دهند.
افراد مختلفی در وب و بخصوص در شبکه های اجتماعی وبمانی خرید و فروش می کنند که متاسفانه بسیاری از آنها کلاهبردار هستند نکات مهمی که باید در خرید و فروش وبمانی مدنظر بگیرید را اینجا ببینید. (کلیک کنید)
خرید وبمانی و شارژ حساب وبمانی در رکسوبیت کاملا خودکار و سریع است با پرداخت مبلغ ریالی بلافاصله دلار خریداری شده به حساب وبمانی شما واریز می شود. (اتوماتیک و آنی و بدون نیاز به کار دستی!)
آموزش خرید وبمانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

فروش وبمانی و تبدیل به ریال
ممکن است بخواهید دلار موجود در حساب وبمانی خود را فروخته و به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود در ایران منتقل کنید. به این کار "فروش وبمانی" می گویند
رکسوبیت امکان سریع فروش وبمانی بدون کارمزد و قیمت بالا ارئه می دهد.
آموزش فروش وبمانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

فرمال کردن حساب وبمانی (تایید هویت)
پس از افتتاح حساب در وبمانی ، هنوز حساب وبمانی شما توسط وبمانی تایید هویت نشده است البته می توانید با امنیت کامل برداشت و واریز انجام دهید و از تمام خدمات وبمانی استفاده کنید اما برای حجم تراکنش های برداشت و واریز شما به ازای هر روز و هر هفته و هر ماه به ترتیب 100 و 300 و 500 دلار محدودیت وجود دارد. یعنی بیش از این نمی توانید تراکنش انجام دهید. با فرمال کردن وبمانی محدودیت تراکنش ها روزانه و هفتگی و ماهانه به ترتیب به 3000 و 10000 و 15000 افزایش میابد (البته معمولا با فرمال کردن وبمانی بیش از این نیز می توانید تراکنش انجام دهید!).
از طرف دیگر با فرمال کردن پاسپورت وبمانی خود ، اعتبار حساب شما افزایش میابد. هر حساب در وبمانی دارای درجه اعتبار است که با فرمال کردن حساب وبمانی، درجه اعتبار افزایش میابد البته هر چه بیشتر واریز و برداشت کنید (گردش حساب) این درجه اعتبار باز هم افزایش میابد. اگر اختلاف مالی بین دو نفر در وبمانی اتفاق بیفتند و به وبمانی شکایت کنند ، وبمانی معمولا حق را به کسی می دهد که درجه اعتبار حساب وی بیشتر است.
فرمال کردن پاسپورت وبمانی تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد آموزش فرمال کردن وبمانی را بصورت تصویری و قدم به قدم اینجا ببینید


سوالات متداول پیرامون حساب وبمانی


وبمانی یک موسسه مالی معتبر روسی است که خدمات مختلف مالی مانند نقل و انتقال پولی و درگاه های خرید و فروش آنلاین ارائه می دهد. وبمانی یک از قدیمی ترین بانک های اینترنتی است. با افتتاح حساب در وبمانی می توانید از تعداد زیادی فروشگاه های اینترنتی خرید کنید و حتی برای وب سایت خود درگاه پرداخت دلاری راه اندازی کنید. وبمانی از جمله بانک های محبوب ایرانیان است که تاکنون هیچ تحریمی بر ضد ایران را قبول نکرده است.

به این کار اصطلاحا - خرید وبمانی - می گویند برای خرید وبمانی در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و در یک دقیقه و بدون کارمزد وبمانی خریداری و حساب خود را بطور اتوماتیک و آنی شارژ کنید برای خرید اتوماتیک و بدون کارمزد وبمانی اینجا کلیک کنیدهمچنین آموزش تصویری و ویدئویی خرید وبمانی بصورت قدم به قدم را اینجا ببینید.

خیر. اجباری به وریفای کردن حساب وبمانی نیست اما درصورت ارسال مدارک و وریفای کردن حساب وبمانی ، سقف واریز و برداشت (تراکنش) روزاه و هفتگی و ماهانه شما افزایش میابد و از طرفی درجه اعتبار حساب شما افزایش میابد. آموزش تصویری وریفای کردن حساب وبمانی را اینجا ببینید

ثبت نام در وب مانی معمولا در کمتر از 10 دقیقه قابل انجام است. آموزش تصویری افتتاح حساب در وبمانی با بصورت قدم به قدم اینجا ببینید.
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی