Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید ووچر پرفکت مانی

واریز آنی و بدون کارمزد
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید ووچر پرفکت مانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • خرید خودکار و واریز لحظه ای دلار کد ووچر پرفکت مانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی

به منظور خرید ووچر پرفکت مانی وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و در تب "خرید از ما" گزینه "ووچر پرفکت مانی" را انتخاب کنید در ادامه تعداد دلار ووچر پرفکت مانی درخواستی خود را وارد کرده و شروع تبادل را کلیک کنید. رکسوبیت بعد از نمایش پیش فاکتور ، به صفحه پرداخت بانکی وارد می شود که پس از پرداخت بطور خودکار و آنی ، کد وچر پرفکت مانی حاوی تعداد دلار درخواست شده تولید و نمایش داده می شود. اکنون می توانید کد ووچر را کپی کرده و استفاده کنید.

برای خرید کد ووچر پرفکت مانی (خرید ووچر پرفکت مانی انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رکسوبیت رفته و تب "خرید از ما - ووچر پرفکت مانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

روش خرید ووچر پرفکت مانی

برای خرید ووچر پرفکت مانی نیازی به اثبت نام و ایجاد والت در پرفکت مانی ندارید. با خرید کد ووچر پرفکت مانی ، یک کد در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن کد را در سایت ها و فروشگاه های مورد نظرتان (که کد ووچر پرفکت مانی قبول می کنند) استفاده کنید. کد ووچر پرفکت مانی یکبار مصرف است و کل دلار موجود در آن در اولین استفاده مصرف خواهد شد.

آموزش تصویری خرید ووچر پرفکت مانی
در ادامه آموزش تصویری نحوه خرید کد پرفکت مانی از رکسوبیت آورده شده است.


1- ابتدا نیاز است که در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید
اگر هنوز در وب سایت رکسوبیت ثبت نام نکرده اید همین حالا ثبت نام کنید. ثبت نام در رکسوبیت تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام در رکسوبیت اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید ( تب خرید از ما ). به این ترتیب قیمت واحد ( نرخ هر دلار ووچر پرفکت مانی ) و همچنین موجودی نمایش داده می شود

2- فرم خرید ووچر پرفکت مانی را پر کنید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد دلار ووچر پرفکت مانی را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی معادل آن نمایش داده می شود درصورتیکه کاربری شما دارای تخفیف باشد تخفیف در مبلغ اعمال شده و نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات رکسوبیت اینجا کلیک کنید
در باکس بعدی شماره کارت بانکی (شتاب) خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با استفاده از گزینه "افزودن کارت جدید" کارت جدید تعریف کنید. توجه کنید که کارت بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.
سپس روی دکمه "شروع تبادل" کلیک کنید

3- پیش فاکتور سفارش را بررسی و تایید کنید
در ادامه رکسوبیت پیش فاکتور سفارش را نمایش می دهد که اطلاعات کامل سفارش خرید ووچر پرفکت مانی را نمایش می دهد. موارد را بررسی و روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

4- پرداخت را انجام و کد ووچر پرفکت مانی را دریافت کنید
با زدن دکمه پرداخت (مرحله قبل) وارد صفحه درگاه بانکی برای پرداخت مبلغ ریالی می شود. پرداخت را انجام دهید و در انتها حتما دکمه "تکمیل خرید" را کلیک کنید تا پس از پرداخت به وب سایت رکسوبیت بازگردید در غیراینصورت پرداخت ناموفق بوده و مبلغ پرداخت تا نیم ساعت به حسابتان برگشت می خورد.
با انجام پرداخت و بازگشت به وب سایت رکسوبیت ، بصورت آنی و خودکار کد ووچر پرفکت مانی با تعداد دلار درخواستی شما تولید و نمایش داده می شود.

5- نمایش فاکتور نهایی
نهایتا فاکتور نهایی حاوی اطلاعات کد ووچر پرفکت مانی نمایش داده می شود.


سوالات متداول پیرامون اموزش خرید ووچر پرفکت مانی


رکسوبیت روش های متنوعی برای خرید کد پرفکت مانی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از طریق وب سایت اقدام کنید وب سایت بگونه ای واگنشگرا طراحی شده است که هم در گوشی تلفن همراه و هم در کامپیوتر و لب تاپ قابل استفاده است. روش بهتر می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت را در گوشی همراه خود نصب کنید و بدون مراجعه به وب سایت در هر زمان اقدام به خرید سریع و خودکار ووچر پرفکت مانی ( کارت شارژ پرفکت مانی ) کنید.

بله. به محض پرداخت ریالی ، کارت پرفکت مانی بصورت آنی تولید و کد ووچر پرفکت مانی نمایش داده می شود.

خیر. طریقه خرید کد پرفکت مانی در تمامی دستگاه ها از جمله تلفن همراه و کامپیوتر دسکتاپ یکسان است.

قیمت ووچر پرفکت مانی در رکسوبیت پایین ترین در بین وب سایت های معتبر خرید ووچر پرفکت مانی در ایران است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید

روش خرید ووچر پرفکت مانی در تلفن همراه

شما می توانید نرم افزار هوشمند تلفن همراه رکسوبیت را در گوشی همراه خود نصب و از طریق آن تمامی خدمات موجود در وب سایت مانند خرید و فروش کد پرفکت مانی را همراه خود داشته باشید. همچنین وب سایت بصورت واکنشگرا طراحی شده است که به راحتی در گوشی نیز قابل دسترس و استفاده است.

چگونگی خرید و چر پرفکت مانی در حجم بالا چیست؟

برای خرید کد ووچر پرفکت مانی در حجم های بالا ( زمانیکه موجودی رکسوبیت کمتر است ) می توانید با پشتیبانی از طریق چت آنلاین و یا تلگرام و یا حتی تماس تلفنی تماس بگیرید. تیم پشتیبانی در اسرع وقت حجم مورد نیاز را تهیه و ارائه می کند.

آموزش تصویری خرید ووچر پرفکت مانی در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری خرید ووچر پرفکت مانی ، هم برای موبایل و هم برای کامپیوتر و لب تاپ در این مقاله آورده شده است.

اموزش خرید ووچر پرفکت مانی / طریقه خرید کد پرفکت مانی / روش خرید کارت پرفکت مانی / چگونگی خرید کارت شارژ پرفکت مانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی