Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش ووچر پرفکت مانی

واریز سریع
  • امن ترین صرافی آنلاین فروش ووچر پرفکت مانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • واریز سریع مبلغ ریالی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش فروش ووچر پرفکت مانی

برای فروش ووچر پرفکت مانی به صفحه اصلی وب سایت رکسوبیت رفته و در تب "فروش" گزینه "ووچر پرفکت مانی" را کلیک کنید سپس تعداد دلار ووچر پرفکت مانی (که می خواهید بفروشید) و کد ووچر (e-voucher) و کد فعالسازی (Activation Code) و شماره شبا بانکی خود را وارد کرده و شروع تبادل را بزنید. رکسوبیت بعد از نمایش پیش فاکتور و تایید ، بطور کاملا خودکار ووچر را برداشت کرده و فاکتور نهایی را نمایش می دهد سپس در مدت زمان کوتاه (معمولا 15 دقیقه الی 2 ساعت) مبلغ ریالی به حساب شما ارسال و واریز می شود.

برای فروش دلار ووچر پرفکت مانی (فروش ووچر پرفکت مانی انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و تب "فروش ووچر پرفکت مانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی
در ادامه آموزش تصویری نحوه فروش ووچر پرفکت مانی به رکسوبیت آورده شده است.


1- ابتدا در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید سپس به صفحه اول رکسوبیت بروید
اگر هنوز در وب سایت رکسوبیت ثبت نام نکرده اید ابتدا ثبت نام کنید. برای ثبت نام در رکسوبیت تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید ( تب فروش ). به این ترتیب قیمت واحد ( نرخ فروش هر دلار ووچر پرفکت مانی ) و همچنین سقف فروش نمایش داده می شود

2- فرم فروش ووچر پرفکت مانی را پر کنید
در باکس "تعداد فروش" تعداد دلار ووچر پرفکت مانی خود را (که می خواهید بفروشید) وارد کنید. بلافاصله مبلغ ریالی (که دریافت خواهید کرد) نمایش داده می شود اگر خرید و فروش قبلی شما در رکسوبیت زیاد بوده و سطح کاربری شما دارای تخفیف باشد تخفیف اعمال و مبلغ بیشتری نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات اینجا کلیک کنید
در باکس بعدی کد ووچر (کد 10 رقمی) خود را وارد نمایید (e-voucher). در باکس بعدی هم کد فعالسازی (Activation Code) ووچر (کد 16 رقمی) را وارد کنید. دقت کنید دقت کنید اگر تعداد دلاری که در باکس اول وارد کردید با موجودی ووچر شما یکسان نباشد نرم افزار در هنگام پرداخت بطور خودکار مقدار صحیح را جایگزین خواهد کرد و نیازی نیست نگران آن باشید.
در قسمت شماره 24 رقمی شبا ، شماره شبا حساب بانکی خود بدون عبارت IR را وارد نمایید. مبلغ ریالی به این حساب واریز خواهد شد.
سپس دکمه "شروع تبادل" را کلیک کنید

3- پیش فاکتور را بررسی و تایید کنید
رکسوبیت در ادامه پیش فاکتور فروش را نمایش می دهد که شامل اطلاعات کامل سفارش فروش ووچر پرفکت مانی است. روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

4- دریافت خودکار و نمایش فاکتور نهایی
در ادامه رکسوبیت تنها در یک ثانیه ووچر شما را بررسی و از پرفکت مانی دریافت کرده و فاکتور نهایی را نمایش می دهد. سپس بخش مالی رکسوبیت سریعا سفارش فروش شما را بررسی و مبلغ ریالی را به حساب شما ارسال و واریز می کنند. تسویه معمولا در کمتر از یک ساعت و بین 15 دقیقه الی 3 ساعت طول می کشد.


سوالات متداول پیرامون اموزش فروش ووچر پرفکت مانی


رکسوبیت روش های متنوعی برای فروش ووچر پرفکت مانی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید وارد وب سایت شده و از طریق وب سایت اقدام کنید وب سایت هم در گوشی تلفن همراه و هم در کامپیوتر ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت را روی گوشی خود نصب کنید و بدون مراجعه به وب سایت اقدام به فروش سریع ووچر پرفکت مانی کنید.

بله. به محض ثبت سفارش ، توسط کارشناسان مالی رکسوبیت بررسی و مبلغ ریالی به سرعت به حساب بانکی شما ارسال می شود.

خیر. طریقه فروش ووچر پرفکت مانی در تمامی دستگاه ها از جمله تلفن همراه و کامپیوتر دسکتاپ یکسان است

قیمت فروش ووچر پرفکت مانی در رکسوبیت بالاترین در بین وب سایت های معتبر فروش ووچر پرفکت مانی است

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید. تسویه فروش ووچر پرفکت مانی همیشه در اسرع وقت انجام می شود

روش فروش ووچر پرفکت مانی در تلفن همراه

شما می توانید نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت را در گوشی خود نصب کنید و از طریق آن تمامی خدمات موجود در وب سایت را همیشه در نرم افزار رکسوبیت به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در گوشی نیز قابل دسترس و استفاده است.

چگونگی فروش ووچر پرفکت مانی در حجم بالا چیست؟

برای فروش در حجم های بالا ( زمانیکه سقف در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از طریق چت آنلاین و یا تلگرام و یا حتی تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی اقدامات لازم در تامین ریالی برای فروش ووچر پرفکت مانی شما انجام می دهد.

آموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر دسکتاپ و هم برای تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش فروش ووچر پرفکت مانی / طریقه فروش ووچر پرفکت مانی / روش فروش ووچر پرفکت مانی / چگونگی فروش ووچر پرفکت مانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی