Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

واریز آنی و بدون کارمزد
  • مناسب ترین قیمت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی ووچر پرفکت مانی
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی یک کیف پول موقت با تعداد دلار مشخص و ثابت است که دارای یک کد (کد ووچر) و یک رمز (کد اکتیویشن) است هرکس این دو کد را داشته باشد می تواند مبلغ دلاری موجود در آن را برداشت و به حساب خود در پرفکت مانی شارژ کند به این ترتیب ووچر پرفکت مانی قابل معامله بین افراد بدون کارمزد است.


مزایایی کد ووچر پرفکت مانی
تبادل و معامله نامحدود کد ووچر بین افراد بدون نیاز به انتقال پول بین حساب ها
کسر کارمزد تنها یکبار در هنگام تولید کد ووچر
خرید کد ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن بدون نیاز به افتتاح حساب در پرفکت مانی


ووچر پرفکت مانی چیست ؟
به جای اینکه مبلغ را مستقیما از حساب پرفکت مانی خود به حساب پرفکت مانی کس دیگری انتقال دهید می توانید برای آن مبلغ یک کد ووچر تولید کنید و کد ووچر را به فرد مقابل بدهید. فرد مقابل حالا می تواند وارد پرفکت مانی خود شده و مبلغ موجود در کد ووچر را به حساب خود شارژ کند. مزیت این روش برای حالتی است که واسطه وجود دارد. وقتی واسطه در کار باشد در حالت عادی شما باید مبلغ دلاری را به حساب واسطه انتقال دهید و سپس واسطه مبلغ را به حساب فرد سوم انتقال دهد که در نتیجه دو بار کارمزد کسر خواهد شد. اما اگر شما برای همان مبلغ یک کد ووچر تولید کنید (که در اینجا کارمزد کسر می شود) و کد را به واسطه بدهید واسطه بدون اینکه مبلغ به حسابش بیاید کد ووچر را به فرد سوم می دهد و فرد سوم کد ووچر را باز و مبلغ آن را به حساب خود واریز می کند (بدون کارمزد) و به این ترتیب تنها یکبار کارمزد کسر می شود. حالا فرض کنید تعداد واسط ها زیاد باشید که مزیت کد ووچر بیشتر نیز می شود زیرا کد ووچر می تواند بصورت نامحدود بین افراد مبادله و معامله شود (بدون کارمزد) و تنها آخرین نفر آن را به حساب خود واریز می کند.

مثال کد ووچر پرفکت مانی
فرض کنید شما برای یک وب سایت کار می کنید و وب سایت دستمزد شما را بصورت کد ووچر پرفکت مانی پرداخت می کند شما این کد را دریافت کرده و به وب سایت رکسوبیت میایید و کد را مستقیما به رکسوبیت می فروشید و رکسوبیت معادل ریالی موجودی کد ووچر شما را به حساب بانکی شما در ایران پرداخت می کند. بدون اینکه از شما کارمزدی کسر شود!
بطور معکوس فرض کنید وب سایت مبلغ دلاری دستمزد شما را مستقیما به حساب پرفکت مانی شما واریز کند (که برای این کار 0.5 درصد کارمزد باید بپردازد) سپس شما می خواهید مبلغ دلاری واریز شده را در رکسوبیت بفروشید و به ریال تبدیل کنید چون برای اینکار باید مبلغ دلاری را به حساب رکسوبیت در پرفکت مانی واریز کنید باید کارمزد برداشت (0.5 درصد) پرداخت کنید. هر چند اینکار از طریق درگاه و خودکار انجام می شود اما کارمزد هم از شما و هم از وب سایت کسر خواهد شد.
مزیت کد ووچر پرفکت مانی این است که کد تولید شده به هر تعداد بین افراد مبادله می شود و فقط یکبار وقتی کد تولید می شود کارمزد کسر می شود.

خرید کد ووچر پرفکت مانی
شما می توانید کد ووچر پرفکت مانی را بصورت اتوماتیک با هر مبلغی و بدون کارمزد خریداری کنید سپس این کد را هر جایی خرج کنید (وب سای هایی که کد ووچر قبول می کنند) به این ترتیب حتی نیازی نیست در پرفکت مانی حساب افتتاح کنید و یا احراز هویت کنید.
برای خرید کد ووچر پرفکت مانی به صفحه اول وب سایت رکسوبیت رفته و گزینه "ووچر پرفکت مانی" را انتخاب و تعداد دلار مورد نیاز را وارد و ادامه دهید. خرید ووچر پرفکت مانی در رکسوبیت کاملا خودکار است و بلافاصله بعد از خرید ، کد ووچر تولید و در یک ثانیه در اختیار شما قرار می گیرد.
آموزش خرید ووچر پرفکت مانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

فروش کد ووچر پرفکت مانی و تبدیل به ریال
رکسوبیت خدمات فروش کد ووچر پرفکت مانی را با بالاترین قیمت و بدون کارمزد ارائه می دهد. با فروش کد ووچر پرفکت مانی خود به رکسوبیت معادل ریالی آن را در کمترین زمان و با بهترین قیمت در حساب ریالی خود در بانک های ایرانی دریافت می کنید.
برای فروش ووچر پرفکت مانی و دریافت مبلغ ریالی ، به صفحه اول وب سایت رکسوبیت رفته و تب "فروش به ما" و سپس گزینه "ووچر پرفکت مانی" را انتخاب کنید.
آموزش فروش ووچر پرفکت مانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

تولید کد ووچر پرفکت مانی
برای تولید کد ووچر پرفکت مانی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شده و سپس از منوی بالا گزینه "withdraw" را کلیک کنید در صفحه بعد گزینه "e-Voucher" را کلیک و "Purchase a new e-Voucher" را بزنید سپس کیف پول دلاری خود را انتخاب و مبلغ شارژ برای کد ووچر خود را وارد کنید
آموزش تولید ووچر پرفکت مانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)


سوالات متداول پیرامون ووچر پرفکت مانی


ووچر پرفکت مانی یک کیف پول موقت است که مقدار مشخصی دلار در آن وجود دارد و قایل انتقال بین افراد بدون کارمزد است. هر فرد که کد ووچر و کد اکتیویشن آن را داشته باشد می تواند مبلغ کد ووچر را به حساب پرفکت مانی خود شارژ کند.

کد ووچر بین افراد قابل مبادله و خرید و فروش است بدون اینکه کارمزدی کسر شود تنها در هنگام تولید کد ووچر است که کارمزد کسر می شود. همچنین می توانید کد ووچر را مثلا از رکسوبیت خریداری کنید و آن را در وب سایت های مختلف (که کد ووچر قبول می کنند) خرج کنید بدون اینکه در پرفکت مانی حساب افتتاح کنید یا احراز هویت کنید.

کارت شارژ پرفکت مانی یا به عبارت درست تر ووچر پرفکت مانی را می توانید بصورت آنی و اتوماتیک از رکسوبیت خریداری کنید. آموزش تصویری خرید کد ووچر پرفکت مانی را اینجا ببینید

فروش ووچر پرفکت مانی در رکسوبیت بسیار آسان و سریع است. رکسوبیت بالاترین قیمت را ارائه می دهد. آموزش تصویری فروش کد ووچر پرفکت مانی را اینجا ببینید.
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی