Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش پرفکت مانی

واریز آنی
  • پایین ترین قیمت خرید پرفکت مانی و بالاترین قیمت فروش پرفکت مانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش پرفکت مانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار پرفکت مانی
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش افتتاح حساب در پرفکت مانی

برای افتتاح حساب در پرفکت مانی پس از ورود به وب سایت رسمی پرفکت مانی لینک signup را در گوشه بالا راست کلیک کرده و فرم را پر کنید سپس کد عضویت یا همان ممبر ای دی به ایمیل شما ارسال می شود که نام کاربری شما برای ورود به حساب پرفکت مانی است. کد را یادداشت کنید.


آموزش تصویری ایجاد حساب در پرفکت مانی
پرفکت مانی یکی از موسسات مالی معتبر اینترنتی است که سال ها است با ایرانیان کار می کند. با افتتاح حساب در پرفکت مانی می توانید از هزاران فروشگاه و وب سایت های خدمانی آنلاین خرید و فروش کنید. در ادامه آموزش تصویری و قدم به قدم نحوه افتتاح حساب در پرفکت مانی آورده شده است.


1- ابتدا وارد وب سایت رسمی پرفکت مانی شوید
برای ورود به وب سایت رسمی پرفکت مانی از لینک زیر استفاده کنید. توجه کنید که برخی وب سایتهای فیک و مشابه وجود دارد و حتما لینک پرفکت مانی باید همین باشد:
سپس از منوی بالایی ، لینک Signup را برای ورود به صفحه ثبت نام کلیک کنید.

2- فرم ثبت نام در پرفکت مانی را پر کنید
فرم ثبت نام را طبق تصویر پر کنید.
در باکس اول نام کاربری برای خود وارد کنید که می تواند هر نامی باشد و اختیاری است.
در باکس بعدی نام و نام خانوادگی خود را کامل و دقیق وارد کنید. حتما باید انگلیسی وارد کنید. اگر پاسپورت دارید دقیقا همانکه در پاسپورت نوشته است را وارد کنید.
توجه کنید که در حال افتتاح حساب بانکی واقعی هستید بنابراین در صورت مغایرت زیاد در نام و غیره بعدا اگر موردی در حسابتان به وجود آید که نیاز به تایید هویت شود با مشکل مواجه خواهید شد و ممکن است به راحتی نتوانید پول خود را برداشت کنید.
در باکس های بعدی به ترتیب نام شهر ، آدرس کامل و کشور را وارد نمایید. اگر ترجمه رسمی قبض برق یا آب یا گاز را دارید آدرس خود را دقیقا مشابه قبض وارد کنید.
در صورتیکه می خواهید مبلغ بالا واریز و برداشت کنید (مثلا بالای 10000 دلار) نام و آدرس را دقیق و طبق پاسپورت و ترجمه رسمی وارد کنید تا در تایید هویت (وریفای) مشکلی نداشته باشید. اما برای مبالغ پایین این موضوع اهمیت زیادی ندارد. البته بعدا نیز می توانید در حساب کاربری خود این موارد را ویرایش و اصلاح کنید بنابراین خیلی نگران مغایرت های کوچک نباشید.
سایر موارد را نیز طبق تصویر پر کرده و دکمه register در پایین را کلیک کنید.

3- کد عضویت (ممبر آی دی) را دریافت و یادداشت کنید
با کلیک دکمه register در مرحله قبل ، ثبت نام شما انجام و حساب کاربری ایجاد شده و کد عضویت شما برایتان ایمیل می شود. برای ورود به پرفکت مانی از این کد استفاده می کنید که به آن ممبر آی دی نیز می گویند.
ایمیل خود را بررسی کرده و ممبر آی دی خود را یادداشت کنید.

4- وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید
حالا از لینک زیر وارد پرفکت مانی شوید (یا اینکه در وب سایت پرفکت مانی لینک Login در بالای صفحه را کلیک کنید)
مطابق تصویر ممبر ای دی و پسورد خود را وارد کنید در باکس سوم کد کپچا (اعدادی که در تصویر کوچک نمایش داده شده است) را وارد کرده و دکمه Authorize را کلیک کنید.

5- حساب های خود در پنل کاربری پرفکت مانی را ببینید
با پس از ورود ، پنل کاربری شما در پرفکت مانی نمایش داده می شود. شماره حساب های شما در پرفکت مانی سمت راست بالا قرار دارند. چندین شماره حساب هر کدام برای یک ارز خاص وجود دارد که ایرانیان معمولا شماره حساب دلاری را استفاده می کنند (با U شروع می شود).
حالا می توانید نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی (خرید پرفکت مانی) اقدام کنید. آموزش خرید پرفکت مانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)
برای خرید پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی اینجا کلیک کنید رکسوبیت ارزانترین و معتبرترین خدمات خرید پرفکت مانی را ارائه می دهد.
درصورتیکه می خواهید مبالغ بالایی به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید بهتر است حساب پرفکت مانی خود را وریفای کنید (تایید هویت کنید)


سوالات متداول پیرامون اموزش افتتاح حساب در پرفکت مانی


پرفکت مانی یک موسسه مالی معتبر است که خدمات مالی مختلف برای خرید و فروش در اینترنت فراهم می کند. با ایجاد حساب در پرفکت مانی می توانید از هزاران فروشگاه اینترنتی خرید کنید و بین حساب خود و دیگران نقل و انتقال مالی داشته باشید

بله. درصورتیکه هنور حساب خود را وریفای (تایید هویت) نکرده اید می توانید وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات خود را تغییر و اصلاح کنید

درصورتیکه مبالغ پایینی در حساب پرفکت مانی خود شارژ کنید نیازی به وریفای نیست اما برای مبلغ بالا حتما باید حساب خود را وریفای کنید. در کل بهتر است یکبار حساب خود را وریفای کنید تا دچار مشکل حتمالی نشوید مثلا اگر پسورد و کد ممبر خود را فراموش کنید و ایمیلتان نیز دیگر در دسترس نباشد نخواهید توانست وارد حساب کاربری خود شوید در این حالت برای بازیابی حساب خود اگر اطلاعات کاربریتان درست نباشد با مشکل مواجه می شوید

معمولا در کمتر از 10 دقیقه قابل انجام است. اما سعی کنید زمان بیشتری صرف کنید تا مواردی مانند نام و آدرس را به انگلیسی و به درستی وارد کنید

برای شارژ حساب پرفکت مانی (خرید پرفکت مانی) به صفحه اول وب سایت رکسوبیت رفته و گزینه پرفکت مانی را انتخاب کنید. آموزش خرید پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی را ایجا بینید
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی