Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید پرفکت مانی

واریز آنی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید پرفکت مانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار پرفکت مانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش خرید پرفکت مانی

برای خرید پرفکت مانی به صفحه اصلی وب سایت رکسوبیت رفته و در تب "خرید" گزینه "پرفکت مانی" را انتخاب کنید سپس تعداد دلار پرفکت مانی را وارد کرده و کیف پول خود در پرفکت مانی را وارد کرده و شروع تبادل را بزنید. رکسوبیت بعد از نمایش پیش فاکتور ، وارد صفحه بانک برای پرداخت ریالی می شود که پس از پرداخت بطور خودکار و آنی ، تعداد دلار پرفکت مانی درخواستی به کیف پول ( والت ) شما در پرفکت مانی واریز می شود.

برای خرید دلار پرفکت مانی (خرید پرفکت مانی انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و تب "خرید پرفکت مانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

روش خرید پرفکت مانی

برای خرید پرفکت مانی باید یک حساب در پرفکت مانی داشته باشد. آموزش ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در پرفکت مانی و ایجاد کیف پول پرفکت مانی را اینجا ببینید. ( کلیک کنید )

آموزش تصویری خرید پرفکت مانی
در ادامه آموزش تصویری نحوه خرید پرفکت مانی از رکسوبیت آورده شده است.


1- ابتدا در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و به صفحه اول بروید
اگر در وب سایت رکسوبیت ثبت نام نکرده اید همین حالا ثبت نام کنید. ثبت نام در رکسوبیت تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه پرفکت مانی را انتخاب کنید ( تب خرید ). به این ترتیب قیمت واحد ( نرخ هر دلار پرفکت مانی ) و همچنین موجودی نمایش داده می شود

2- فرم را پر کنید
در باکس "تعداد مورد نیاز" تعداد دلار پرفکت مانی را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما دارای تخفیف باشد تخفیف در مبلغ ریالی اعمال و نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات اینجا کلیک کنید
در قسمت کیف پول ، کیف پول پرفکت مانی ( والت ) خود را وارد نمایید. دلار پرفکت مانی به این کیف پول واریز خواهد شد.
در باکس بعدی شماره کارت بانکی شتاب خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با گزینه "افزودن کارت جدید" کارت شتاب جدید تعریف کنید. کارت حتما باید به نام خودتان باشد.
نهایتا روی دکمه "شروع تبادل" کلیک کنید

3- پیش فاکتور را بررسی و تایید کنید
در ادامه پیش فاکتور نمایش داده می شود که اطلاعات کامل سفارش خرید پرفکت مانی را نمایش می دهد. موارد را به دقت بررسی کرده و نهایتا روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

4- مراحل پرداخت را تکمیل کنید
با زدن دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی می شود. مراحل پرداخت بانکی را انجام دهید و در انتها حتما روی دکمه تکمیل خرید کلیک کنید تا پس از پرداخت به وب سایت رکسوبیت برگردید در غیراینصورت پرداخت ناموفق بوده و مبلغ پرداخت تا نیم ساعت به حسابتان برگشت می خورد.
با تکمیل پرداخت و بازگشت به وب سایت ، بطور خودکار تسویه انجام شده و مبلغ دلاری بصورت آنی به کیف پول شما در پرفکت مانی واریز می شود.

5- نمایش فاکتور نهایی
نهایتا فاکتور نهایی نمایش داده می شود.


سوالات متداول پیرامون اموزش خرید پرفکت مانی


رکسوبیت روش های متنوعی برای خرید پرفکت مانی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید وارد وب سایت شده و از طریق وب سایت اقدام کنید وب سایت هم در گوشی تلفن همراه و هم در کامپیوتر ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت را روی گوشی خود نصب کنید و بدون مراجعه به وب سایت اقدام به خرید سریع و خودکار پرفکت مانی کنید.

بله. به محض پرداخت ریالی ، دلار پرفکت مانی بلافاصله و بصورت آنی به والت شما در پرفکت مانی واریز می شود.

خیر. طریقه خرید پرفکت مانی در تمامی دستگاه ها از جمله تلفن همراه و کامپیوتر دسکتاپ یکسان است.

قیمت پرفکت مانی در رکسوبیت پایین ترین در بین وب سایت های خرید پرفکت مانی معتبر است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید.

روش خرید پرفکت مانی در تلفن همراه

شما می توانید نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت را در گوشی خود نصب کنید و از طریق آن تمامی خدمات موجود در وب سایت را همیشه در نرم افزار رکسوبیت به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در گوشی نیز قابل دسترس و استفاده است.

چگونگی خرید پرفکت مانی در حجم بالا چیست؟

برای خرید در حجم های بالا ( زمانیکه موجودی در وب سایت وجود ندارد ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از طریق چت آنلاین و یا تلگرام و یا حتی تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی به سرعت حجم مورد نیاز شما را تهیه و در اختیار شما قرار می دهند.

آموزش تصویری خرید پرفکت مانی در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری خرید پرفکت مانی ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر دسکتاپ و هم برای تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش خرید پرفکت مانی / طریقه خرید پرفکت مانی / روش خرید پرفکت مانی / چگونگی خرید پرفکت مانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی