Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش پرفکت مانی

واریز سریع
  • امن ترین صرافی آنلاین فروش پرفکت مانی در ایران
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • واریز سریع مبلغ ریالی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش فروش پرفکت مانی

برای فروش پرفکت مانی به صفحه اصلی وب سایت رکسوبیت رفته و در تب "فروش" گزینه "پرفکت مانی" را انتخاب کنید سپس تعداد دلار پرفکت مانی (که می خواهید بفروشید) و شماره شبا بانکی خود را وارد کرده و شروع تبادل را بزنید. رکسوبیت بعد از نمایش پیش فاکتور ، وارد صفحه پرفکت مانی برای پرداخت دلار پرفکت مانی می شود. پس از پرداخت در مدت زمان کوتاه (معمولا 15 دقیقه الی 2 ساعت) مبلغ ریالی به حساب شما واریز می شود.

برای فروش دلار پرفکت مانی (فروش پرفکت مانی انلاین) ، به صفحه اصلی وب سایت رفته و تب "فروش پرفکت مانی" را انتخاب کنید یا اینجا کلیک کنید

روش فروش پرفکت مانی

برای فروش پرفکت مانی باید یک حساب در پرفکت مانی داشته باشد. آموزش ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در پرفکت مانی و ایجاد کیف پول پرفکت مانی را اینجا ببینید. ( کلیک کنید )

آموزش تصویری فروش پرفکت مانی
در ادامه آموزش تصویری نحوه فروش پرفکت مانی به رکسوبیت آورده شده است.


1- ابتدا در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید سپس به صفحه اول رکسوبیت بروید
اگر هنوز در وب سایت رکسوبیت ثبت نام نکرده اید همین حالا ثبت نام کنید. ثبت نام در رکسوبیت تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید
پس از ثبت نام ، به صفحه اول وب سایت رفته و گزینه پرفکت مانی را انتخاب کنید ( تب فروش ). به این ترتیب قیمت واحد ( نرخ فروش هر دلار پرفکت مانی ) و همچنین سقف فروش نمایش داده می شود

2- فرم فروش پرفکت مانی را پر کنید
در باکس "تعداد فروش" تعداد دلار پرفکت مانی (که می خواهید بفروشید) را وارد نمایید. بلافاصله مبلغ ریالی (که دریافت خواهد کرد) نمایش داده می شود اگر سطح کاربری شما دارای تخفیف باشد تخفیف اعمال و مبلغ بیشتری نمایش داده می شود. برای اطلاع از تخفیفات اینجا کلیک کنید
در قسمت شماره شبا ، شماره شبا حساب بانکی خود را وارد نمایید. مبلغ ریالی به این حساب واریز خواهد شد.
نهایتا روی دکمه "شروع تبادل" کلیک کنید

3- پیش فاکتور را مشاهده و تایید کنید
در ادامه پیش فاکتور فروش نمایش داده می شود که اطلاعات کامل سفارش فروش پرفکت مانی را نمایش می دهد. موارد را بررسی کرده و سپس روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

4- مراحل پرداخت را تکمیل کنید
با زدن دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی پرفکت مانی می شوید. مراحل پرداخت را انجام دهید. ابتدا طبق تصویر روی دکمه "Make payment" کلیک کنید تا به صفحه بعد منتقل شوید.

در این صفحه مطابق تصویر ، در بخش "Member ID" نام کاربری خود در پرفکت مانی (کد ممبر که هنگام ورود به وب سایت پرفکت مانی استفاده می کنید) را وارد نمایید. در باکس "Password" باید پسورد پرفکت مانی خود را وارد کنید (پسوردی که با آن وارد پرفکت مانی می شوید. سپس در باکس پایین اعدادی که در تصویر مقابل آن دیده می شود را به دقت وارد کنید (مثلا در تصویر روبرو 305513 است که البته در هر پرداخت تغییر می کند.). نهایتا دکمه "Preview payment" را کلیک کنید. توجه کنید که باکس بالایی ("Memo") اختیاری بوده و نیازی نیست چیزی در آن وارد کنید.

نهایتا صفحه زیر باز می شود که اطلاعات وارد شده را نمایش می دهد و باید تایید کنید. روی دکمه "Confirm payment" کلیک کنید.

5- نمایش فاکتور نهایی
پس از پرداخت بطور خودکار به وب سایت رکسوبیت برمی گردد و فاکتور نهایی نمایش داده می شود. سپس بخش مالی رکسوبیت سریعا سفارش فروش شما را بررسی و مبلغ ریالی را به حساب شما ارسال می کنند. تسویه معمولا در کمتر از یک ساعت و بین 15 دقیقه الی 3 ساعت طول می کشد.


سوالات متداول پیرامون اموزش فروش پرفکت مانی


رکسوبیت روش های متنوعی برای فروش پرفکت مانی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید وارد وب سایت شده و از طریق وب سایت اقدام کنید وب سایت هم در گوشی تلفن همراه و هم در کامپیوتر ( دسکتاپ ) قابل استفاده است. همچنین می توانید نرم افزار موبایلی رکسوبیت را روی گوشی خود نصب کنید و بدون مراجعه به وب سایت اقدام به فروش سریع پرفکت مانی کنید.

بله. به محض ثبت سفارش و پرداخت دلار پرفکت مانی ، سفارش توسط کارشناسان مالی رکسوبیت بررسی و مبلغ ریالی به سرعت به حساب بانکی شما واریز می شود.

خیر. طریقه فروش پرفکت مانی در تمامی دستگاه ها از جمله تلفن همراه و کامپیوتر دسکتاپ یکسان است.

قیمت پرفکت مانی در رکسوبیت بالاترین در بین وب سایت های معتبر فروش پرفکت مانی است.

تیم پشتیبانی رکسوبیت همیشه و از طرق مختلف در خدمت مشتریان است. شما از هر روش ترجیحی خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و مورد خود را مطرح کنید. تسویه فروش پرفکت مانی همیشه در اسرع وقت انجام می شود.

روش فروش پرفکت مانی در تلفن همراه

شما می توانید نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت را در گوشی خود نصب کنید و از طریق آن تمامی خدمات موجود در وب سایت را همیشه در نرم افزار رکسوبیت به راحتی در دسترس داشته باشید. همچنین وب سایت به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در گوشی نیز قابل دسترس و استفاده است.

چگونگی فروش پرفکت مانی در حجم بالا چیست؟

برای فروش در حجم های بالا ( زمانیکه سقف در وب سایت کم است ) می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید (از طریق چت آنلاین و یا تلگرام و یا حتی تماس تلفنی ). تیم پشتیبانی اقدامات لازم در تامین ریالی برای فروش پرفکت مانی شما انجام می دهد.

آموزش تصویری فروش پرفکت مانی در گوشی و دسکتاپ

آموزش تصویری فروش پرفکت مانی ، دارای دو بخش و هم برای کامپیوتر دسکتاپ و هم برای تلفن همراه ، آورده شده است.

اموزش فروش پرفکت مانی / طریقه فروش پرفکت مانی / روش فروش پرفکت مانی / چگونگی فروش پرفکت مانی

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی