Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش پرفکت مانی

واریز آنی
  • پایین ترین قیمت خرید پرفکت مانی و بالاترین قیمت فروش پرفکت مانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش پرفکت مانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار پرفکت مانی
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

آموزش وریفای کردن حساب در پرفکت مانی

برای وریفای کردن حساب خود در پرفکت مانی باید مدارک هویتی خود را برای پرفکت مانی ارسال کنید که پس از تایید ، حساب شما در پرفکت مانی تایید و وریفای می شود. آموزش افتتاح حساب در پرفکت مانی را اینجا ببینید


آموزش تصویری وریفای کردن حساب در پرفکت مانی
پس از اینکه در پرفکت مانی حساب افتتاح کردید بهتر است حساب خود را وریفای (تایید هویت) کنید با اینکار کارمزد نقل و انتقال پول به/از پرفکت مانی از 1.99 درصد به 0.5 درصد کاهش میابد. در ادامه آموزش قدم به قدم وریفای کردن حساب پرفکت مانی آمده است.


1- ابتدا وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید
برای ورود به وب سایت رسمی پرفکت مانی صفحه ورود از لینک زیر استفاده کنید. :
در ادامه مشابه تصویر روبرو با کد ممبر آی دی و رمز عبور خود وارد شوید. توجه کنید ممکن است در هنگام ورود ، پرفکت مانی یک ایمیل برای شما ارسال کند و از شما بخواهد که کد ارسال شده در ایمیل را وارد کنید در این حالت ایمیل خود را چک کرده و کد موجود در آن را وارد و ادامه دهید.

2- وارد بخش تایید حساب در قسمت تنظیمات شوید
پس از ورود به حساب پرفکت مانی از منوی بالا گزینه "settings" یا همان تنظمیات را کلیک کنید
بنابراین صفحه تظیمات باز می شود (تصویر بعدی). در این صفحه اطلاعات شما که در ثبت نام وارد کرده اید نمایش داده می شود. اگر موردی هست که درست و یا کامل نیست آن را اصلاح کنید و ذخیره کنید (دکمه Apply Changes ) را بزنید. دقت کنید که اطلاعات را درست وارد کنید زیرا با مدارکی که بعدا ارسال می کنید مطابقت داده خواهد شد.
در ادامه برای ارسال مدارک لینک Verification Managment را کلیک کنید.

3- مدارک را ارسال کنید
مطابق با تصویر تصویر مدارک (پاسپورت و ترجمه رسمی قبض برق یا گاز یا آب) را ارسال کنید. درصورتیکه پاسپورت ندارید می توانید به جای آن تصویر کارت رانندگی و یا کارت ملی خود را ارسال کنید و اگر ترجمه رسمی قبض (گاز یا برق یا تلفن) را ندارید تصویر قبض ترجمه نشده را ارسال کنید (هر چند این مدارک در بیشتر موارد تایید می شوند اما ممکن است تایید هم نشوند و قطعی نیست که در صورت تایید نشدن باید پاسپورت و ترجمه رسمی قبض تهیه کنید) ابتدا با استفاده از دکمه Browse فایل تصویر را انتخاب کنید (اگر با گوشی تلفن همراه وارد شده است حتی می توانید همانجا عکس بگیرید) نهایتا دکمه upload the document را کلیک کنید تا تصویر مدرک ارسال شود. این کار را برای هر دو مورد انجام دهید.
بررسی مدارک توسط پرفکت مانی معمولا یک الی دو روز طول می کشد البته دقت کنید که روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل است. سپس یک ایمیل تایید برای شما ارسال می شود.
پس از اینکه ایمیل تایید حساب را دریافت کردید حالا می توانید در یک دقیقه شماره موبایل خود را نیز تایید کنید که مرحله نهایی است.

4- شماره موبایل خود را در پرفکت مانی تایید کنید
پس از دریافت ایمیل تایید شدن مدارک ارسالی ابتدا وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید و سپس به بخش تظیمات و تایید هویت شوید (در مراحل یک و دو در بالا توضیح دادیم)
همانطور که در تصویر می بینید مدارک تایید شده اند. در قسمت پایین شماره تلفن همراه خود بهمراه کد کشورد را وارد کنید و دکمه پایین آن Click to ... را کلیک کنید.
با این کار یک کد به شماره موبایل شما ارسال می شود که باید در ادامه کد را وارد و تایید کنید.
با اینکار حساب کاربری شما در پرفکت مانی بطور کامل تایید و وریفای می شود.


سوالات متداول پیرامون اموزش وریفای حساب در پرفکت مانی


درصورت عدم وریفای حساب پرفکت مانی ، کارمزد هر برداشت و واریز معادل 1.99 درصد است اما بعد از وریفای این کارمزد به 0.5 درصد کاهش میابد

ارسال مدارک تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد اما تایید توسط پرفکت مانی معمولا به یک الی دو روز کاری زمان نیاز دارد

برای وریفای پرفکت مانی نیاز به تصویر صفحه اول پاسپورت و ترجمه رسمی یک قبض مانند آب ، برق ، تلفن دارید اما در بیشتر موارد به جای این مدارک معمولا تصویر کارت ملی یا کارت رانندگی فارسی و همچنین تصویر قبض فارسی را نیز قبول می کنند که البته قطعی نیست

خیر. ارسال این مدارک فقط برای تایید صحت اطلاعات شما در حساب پرفکت مانی است و هیچ تعهدی برای شما در پی ندارد
کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی