Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید و فروش پرفکت مانی

بدون کارمزد - واریز آنی
  • پایین ترین قیمت خرید پرفکت مانی و بالاترین قیمت فروش پرفکت مانی
  • امن ترین صرافی آنلاین خرید و فروش پرفکت مانی در ایران
  • خرید اتوماتیک و واریز آنی دلار پرفکت مانی
  • مورد تایید و زیر نظر پرفکت مانی
  • هزاران مشتری فعال و راضی
  • پشتیبانی سریع و مداوم

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک موسسه مالی معتبر است که خدمات متنوع مالی از جمله نقل و انتقال پولی و سامانه های خرید و فروش آنلاین ارائه می دهد. با افتتاح حساب در پرفکت مانی می توانید از هزاران فروشگاه و وب سایت های اینترنتی خرید و فروش کنید و یا اینکه برای وب سایت خود درگاه پرداخت دلاری راه اندازی کنید. پرفکت مانی از جمله بانک های اینترنتی است که سال هاست با ایرانیان کار می کند و تحریم ها را قبول نکرده است.


با افتتاح حساب در پرفکت مانی
خرید کالا از هزاران فروشگاه اینترنتی
پرداخت هزینه خدمات در وب سایت های مختلف
خرید رمزارزها مانند بیت کوین و تتر
انتقال ارز به / از حساب دیگران


افتتاح حساب در پرفکت مانی
افتتاح حساب در پرفکت مانی بسیار آسان است و تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. ما آموزش تصویری ایجاد حساب در پرفکت مانی را قرار داده ایم. برای مشاهده اینجا کلیک کنید

انواع حساب پرفکت مانی
پرفکت مانی انواع حساب ارزی مانند دلار ، یورو و حتی بیت کوین ارائه می دهد اما ایرانیان معمولا حساب دلاری آن را استفاده می کنند.
پس از ورود به حساب کاربری خود در پرفکت مانی ، حساب های شما و موجودی هر یک نمایش داده می شود.

شارژ حساب پرفکت مانی
پس از اینکه حساب پرفکت مانی ایجاد کردید حالا می توانید حساب خود را شارژ کنید در ایران به این کار "خرید پرفکت مانی" می گویند یعنی دلار خریداری و به حساب ارزی خود در پرفکت مانی واریز می کنید.
روش های مختلفی برای خرید پرفکت مانی وجود دارد اما مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین روش خرید پرفکت مانی از وب سایت های معتبر مانند رکسوبیت است که هم امنیت بالایی دارند و هم قیمت مناسب ارائه می دهند.
خرید پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی در رکسوبیت بسیار آسان و کاملا خودکار است بطوریکه که تنها در یک دقیقه می توانید پرداخت کرده و بلافاصله حساب پرفکت مانی شما شارژ می شود. (اتوماتیک و آنی و بدون نیاز به کار دستی!)
آموزش خرید پرفکت مانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

فروش پرفکت مانی و تبدیل به ریال
شاید زمانی نیاز داشته باشید دلار موجود در حساب پرفکت مانی خود را بفروشید و به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود در ایران انتقال دهید. به این کار "فروش پرفکت مانی" می گویند
رکسوبیت خدمات سریع فروش پرفکت مانی را بدون کارمزد و قیمت بالا ارئه می دهد.
آموزش فروش پرفکت مانی را اینجا ببینید (کلیک کنید)

وریفای کردن حساب پرفکت مانی (تایید هویت)
پس از افتتاح حساب در پرفکت مانی ، هنوز حساب پرفکت مانی شما توسط پرفکت مانی تایید نشده است البته می توانید با امنیت کامل و به هر مقدار دلار در حساب خود نگهداری کنید و از تمام خدمات پرفکت مانی استفاده کنید اما توجه کنید که پرفکت مانی به ازای هر تراکنش (خرید یا فروش) درصدی را بعنوان کارمزد برای خود بر می دارد. درصورتی که حساب خود را وریفای (تایید هویت) نکنید پرفکت مانی در هر تراکنش 1.99 درصد کارمزد کسر می کند که مبلغ بالایی است. اما با وریفای کردن حسابتان ، این کارمزد به 0.5 درصد کاهش میابد.
برای وریفای کردن حساب خود در پرفکت مانی تنها باید چند مدرک ارسال کنید که به چند دقیقه زمان و حصله نیاز است. آموزش وریفای کردن حساب پرفکت مانی بصورت تصویری و قدم به قدم را اینجا ببینید

ووچر پرفکت مانی چیست؟
شما می توانید در حساب پرفکت مانی خود ووچر ایجاد کنید. ووچر در واقع یک کد است که شما آن را تولید و مقداری دلار به آن اختصاص می دهید (مثلا 50 دلار) حالا می توانید این ووچر را بفروشید کسی که این وچرر را داشته باشد می تواند دلار موجود در آن را برداشت و به حساب خود در پرفکت مانی واریز کنید.
شاید بگویید کاربرد ووچر چیست و به جای آن من می توانم مستقیما دلار را به حساب فرد مقابل ارسال کنم؟ از آنجائیکه که در هر بار برداشت درصدی بعنوان کارمزد توسط پرفکت مانی کسر می شود (مثلا 0.5 درصد) هنگام انتقال از طریق واسطه دوبار کارمزد کسر می شود بعنوان مثال فرض کنید آقای علی در یک وب سایت 60 دلار درآمد کسب کرده است و می خواهد آن را به ریال در ایران دریافت کند. وب سایت باید 60 دلار را به حساب پرفکت مانی علی واریز کند که برای این کار پرفکت مانی 0.5 درصد (معادل 30 سنت) کسر می کند. سپس علی باید دلار پرفکت مانی خود را مثلا به صرافی رکسوبیت بفروشد تا ریال معادل آن را دریافت کند پس 60 دلار را به حساب رکسوبیت انتقال می دهد که برای این کار نیز پرفکت مانی 0.5 درصد کارمزد دیگر دریافت می کند. به این ترتیب دوبار کارمزد دریافت می شود.
انجام کار فوق با استفاده از ووچر پرفکت مانی تنها نیاز به کسر یکبار کارمزد است. فرض کنید وب سایت 60 دلار را در حساب خود به ووچر تبدیل کند (اینجا پرفکت مانی 0.5 درصد کارمزد کسر می کند) و به علی بدهد حالا پولی انتقال نیافته است بلکه فقط وب سایت کد ووچر را به علی داده است. علی وارد رکسوبیت می شود و کد ووچر را به رکسوبیت می فروشد در این لحظه رکسوبیت دلار موجود در کد ووچر را برداشت و به حساب خودواریز می کند و معادل ریالی را به حساب علی در ایران واریز می کند به این ترتیب فقط یکبار کارمزد کسر می شود. البته این امکان هست که کد ووچر بین چندین نفر مبادله شود و تنها در ابتدا هنگام تولید کد ووچر کارمزد کسر می شود.


سوالات متداول پیرامون حساب پرفکت مانی


پرفکت مانی یک موسسه مالی معتبر است که خدمات متنوع مالی از جمله نقل و انتقال پولی و سامانه های خرید و فروش آنلاین ارائه می دهد. با افتتاح حساب در پرفکت مانی می توانید از هزاران فروشگاه و وب سایت های اینترنتی خرید و فروش کنید و یا اینکه برای وب سایت خود درگاه پرداخت دلاری راه اندازی کنید. پرفکت مانی از جمله بانک های اینترنتی است که سال هاست با ایرانیان کار می کند و تحریم ها را قبول نکرده است.

به این کار اصطلاحا -خرید پرفکت مانی- می گویند برای اینکار در وب سایت رکسوبیت ثبت نام کنید و در یک دقیقه و بدون کارمزد پرفکت مانی خریداری و شارژ کنید برای خرید اتوماتیک و بدون کارمزد پرفکت مانی اینجا کلیک کنیدهمچنین آموزش تصویری و ویدئویی خرید پرفکت مانی بصورت قدم به قدم را اینجا ببینید.

اجباری به وریفای کردن حساب پرفکت مانی نیست اما درصورت ارسال مدارک و وریفای کردن حساب پرفکت مانی ، درصدی که پرفکت مانی به ازای هر برداشت کسر می کند از 1.99 درصد به 0.5 درصد کاهش می یابد آموزش تصویری وریفای کردن حساب پرفکت مانی را اینجا ببینید

کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی