Rexobit Logo
Rexobit Logo

خرید تتر و ارسال به کوینکس

برای انجام معاملات در کوینکس باید تتر (که معادل دلار آمریکا است) خریداری کرده و به کوینکس ارسال کنید. به این منظور وارد وب سایت رکسوبیت شده و تتر خریداری و به کوینکس ارسال می کنیم.


مزایای خرید تتر
یک تتر معادل یک دلار آمریکا است و بنابراین قیمت آن همیشه مشخص است. در خرید و فروش تتر به دلیل قیمت مشخص آن ضرر و زیان وجود ندارد درحالیکه خرید مستقیم سایر رمزارزها از صرافی های ایرانی همراه با کمسیون بالا و ضرر خواهد بود.
انتقال تتر دارای کارمزد بسیار پایین است درحالیکه انتقال سایر رمزارزها دارای کارمزد بالا است
خرید و ارسال تتر از رکسوبیت به کوینکس تنها چند دقیقه زمان نیز دارد


یافتن آدرس تتر در کوینکس
ابتدا باید آدرس تتر خود را در کوینکس بیابید. آدرس تتر چیزی مثل شماره حساب شما است. تتری که می خرید به این آدرس ارسال می شود بنابراین باید آدرس تتر خود در کوینکس را بیابید.
در وب سایت کوینکس در منو بالا روی گزینه Assets و سپس گزینه Spot Account کلیک کنید به این ترتیب لیست رمزارزهای کوینکس بهمراه موجود شما از هر یک نشان داده می شود (که در ابتدا موجودی همه صفر است). می خواهیم آدرس تتر را پیدا کنیم بنابراین به سراغ رمزارز USDT در لیست می رویم.
موجودی تتر در مثال روبرو صفر است. در مقابل USDT گزینه Deposit (واریز) را کلیک می کنیم تا صفحه واریز تتر باز شود.
در این صفحه دقت کنید که در بخش coin type رمزارز USDT انتخاب شده باشد همچنین Protocol Type نوع TRC20 باشد. آدرس تتر شما درر قسمت پایین در قسمت Deposit To قرار دارد. این آدرس چیزی شبیه به شماره حساب تتر شما است و می توانید آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا برای شما تتر ارسال کنند. برای کپی کردن آدرس روی دکمه copy address کلیک کنید. همچنین درصورت تمایل برای کپی آدرس از طریف اسکن QR-Code می توانید دکمه Show QR Code را کلیک کنید.
برای خرید تتر (مراحل بعدی در این آموزش) به این آدرس نیاز دارید بنابراین آن را کپی کنید.پرداخت و ارسال تتر
اکنون که آدرس تتر را کپی کردیم نوبت خرید تتر از رکسوبیت است. به این منظور وارد وب سایت رکسوبیت شوید
rexobit.com
اگر هنوز در رکسوبیت ثبت نام نکرده اید ابتدا در این وب سایت ثبت نام و احراز هویت کنید. در صفحه اول وب سایت رکسوبیت دقت کنید که گزینه تتر انتخاب شده باشد. حالا روی دکمه "خرید از رکسوبیت" کلیک کنید تا صفحه خرید باز شود. در این صفحه قیمت تتر و موجودی فعلی وب سایت نمایش داده می شود. همچنین موجودی ریالی شما نیز نمایش داده می شود.
در باکس مبلغ ، مبلغ مورد نظر خود به تومان را وارد کنید همچنین به جای آن می توانید در باکس تعداد ، تعداد تتری که می خواهید خرید کنید را وارد کنید. در قسمت پایین در باکس "آدرس کیف پول تتر" باید آدرس تتر ال بانک خود را وارد کنید (همان آدرس که در قسمت اول این آموزش از وب سایت ال بانک کپی کردید). در کپی آدرس دقت کنید که حتما آدرس خودتان را به درستی کپی و وارد کنید درصورت اشتباه تتر خریداری شده از دست خواهد رفت و قابل برگشت نیست.
در قسمت سوم نیز نحوه پرداخت خود را تعیین کنید. اگر می خواهید از حساب بانکی خود پرداخت کنید گزینه "پرداخت با حساب بانکی" را انتخاب کنید و سپس شماره کارت باتکی که می خواهید با آن پرداخت کنید را انتخاب کنید (فقط از کارت های بانکی که در رکسوبیت تعریف کرده اید می توانید پرداخت انجام دهید. می توانید هر تعداد کارت بانکی به نام خودتان را با استفاده از گزینه "افزودن کارت جدید"در سمت راست اضافه کنید)
نهایتا روی دکمه "شروع تبادل" کلیک کنید تا صفحه پیش فاکتور باز شود
در صفحه پیش فاکتور اطلاعات کامل خرید شما نمایش داده می شود آن را بررسی کرده و پس از اطمینان از صحت آن دکمه "انجام تبادل" را بزنید. به این ترتیب به درگاه بانکی هدایت می شود و پس از پرداخت مبلغ در درگاه بانکی بطور خودکار تتر خریداری شده و در چند ثانیه به آدرس ال بانک شما ارسال می شود و فاکتور نهایی نمایش داده می شود. توجه کنید که انتقال تتر در شبکه و دریافت در ال بانک ممکن است 5 دقیقه زمانبر باشد هر چند در ترافیک بالای شبکه بعضا بیشتر حتی تا یک روز نیز طول می کشد.


کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی