Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش تتر و تبدیل به ریال

برای فروش و تبدیل رمزارز به ریال ابتدا در کوینکس رمزارزهای مورد نظر را به تتر تبدیل کرده و سپس تتر را به رکسوبیت ارسال کرده و معادل ریالی آن را دریافت می کنید. مزیت اینکار اینست که برای فروش چند رمزارز فقط یکبار کمسیون انتقال می دهید (همه به تتر تبدیل شده اند) و از طرفی کارمزد انتقال تتر بسیار پایین است همچنین در فروش تتر همیشه نسبت به فروش مستقیم رمزارز ، ریال بیشتری می گیرید(کارمزد پایین تری دارد).


مزایای فروش تتر
کارمزد انتقال در شبکه برای تتر نسبت به سایر رمزارزها بسیار پایین تر است
قیمت تتر همیشه نسبت به رمزارزها بالاتر است. در فروش مستقیم رمزارز به جای فروش تتر ، متضرر می شوید
انتقال تتر به رکسوبیت برای فروش بسیار سریع تر از انتقال مستقیم رمزارز است


تبدیل رمزارزها به تتر
ابتدا در بازارهای کوینکس رمزارز یا رمزارزهایی که می خواهید بفروشید را به تتر تبدیل کنید بنابراین رمزارزها با کمسیون بسیار ناچیز به تتر تبدیل می شوند
آموزش انجام معامله در بازارهای کوینکس را می توانید در لینک زیر ببینید.
آموزش ترید در کوینکس

یافتن آدرس تتر رکسوبیت
اکنون باید تتر را به رکسوبیت ارسال کنیم. برای اینکار باید آدرس تتر رکسوبیت را بدانیم. به این منظور به وب سایت رکسوبیت رفته و در صفحه اول وب سایت (یا اپ) گزینه تتر و سپس دکمه "فروش به رکسوبیت" را کلیک می کنیم. بنابراین صفحه فروش تتر باز می شود.
در باکس "تعداد فروش" ، تعداد تتری که می خواهید بفروشید را وارد کنید که معادل ریالی آن نمایش داده می شود. سپس نحوه تسویه را انتخاب کنید. اگر می خواهید بعد از فروش تتر ، مبلغ ریالی آن به کیف پول شما در وب سایت واریز شود (برای خریدهای بعدی نگهداری کنید) گزینه "تسویه به کیف پول" را انتخاب کنید درغیراینصورت اگر می خواهید مبلغ ریالی مستقیما به حساب بانکی شما واریز شود گزینه"تسویه به حساب بانکی" را انتخاب کنید و شماره شبا حساب بانکی خود را وارد نمایید. نهایتا دکمه "شروع تبادل" را بزنید.
به این ترتیب صفحه ثبت انتقال تتر به رکسوبیت باز می شود. آدرس تتر رکسوبیت در این صفحه نمایش داده می شود که باید تتر خود را به آن ارسال کنید. می توانید با زدن دکمه "کپی" آدرس را کپی کنید. این صفحه را باز نگه دارید. پس از ارسال تتر از کوینکس ، اینجا برخواهیم گشت.ارسال تتر از کوینکس
به وب سایت کوینکس وارد شده و در منو بالا گزینه Assets و سپس Spot Account را کلیک کنید تا صفحه داراییهای شما در کوینکس باز شود. در این صفحه رمزارز USDT را یافته و لینک withdraw (برداشت) را در مقابل آن کلیک کنید تا صفحه برداشت باز شود.
در این صفحه دقت کنید که حتما در قسمت Protocol Type گزینه TRC20 انتخاب شده باشد. سپس آدرس تتر رکسوبیت (که در قسمت قبل از وب سایت رکسوبیت کپی کردیم) را در باکس withdrawal address وارد کنید. در باکس Actual نیز تعداد تتر که می خواهید به رکسوبیت ارسال کنید (برای فروش) را وارد کنید. نهایتا دکمه Submit در پایین را بزنید.
در ادامه صفحه تایید ارسال باز می شود که یک کد به ایمیل شما ارسال می شود و باید ایمیل خود را باز کرده و آن کد را وارد کنید همچنین تایید دو مرحله ای گوگل درخواهد می شود که باید کد تایید دو مرحله ای گوگل را از گوشی خود وارد کنید و پس از تایید ، تتر به رکسوبیت ارسال می شود. ارسال و دریافت تتر در رکسوبیت معمولا پنج دقیقه زمان می برد که البته بسته به ترافیک شبکه ممکن است بیشتر و حتی تا یک روز طول بکشد.ثبت هش ارسال در رکسوبیت
هر ارسال در شبکه بلاکچین دارای یک هش تراکنش یا TxID است (چیزی شبیه به شماره رسید واریز بانکی) که ارسال رمزارز توسط این هش قابل پیگیری است. پس از ارسال تتر از کوینکس باید هش ارسال انجام شده را کپی کرده و در رکسوبیت ثبت کنید تا رکسوبیت بطور خودکار تتر ارسال شده شما را پیگیری و ثبت کند.
در همان صفحه برداشت (withdraw) در قسمت پایین پنج ارسال اخیر نمایش داده می شود که TxID ارسال در ستون آخر قرار دارد. با کلیک روی آن صفحه ای باز می شود که می توانید TxID را بطور کامل مشاهده و کپی کنید (توجه کنید که دریافت TxID از شبکه و نمایش آن در اینجا ممکن است چند دقیقه طول بکشد و به محض ارسال نمایش داده نمی شود. در ابتدا به جای TxID عباراتی مانند Pendding نمایش داده می شود. باید کمی صبر کنید و صفحه را رفرش کنید تا TxID نمایش داده شود).
حالا به همان صفحه واریز تتر در رکسوبیت برگردید (اگر این صفحه بسته شده است مهم نیست. مجدد مرحله دوم در این آموزش را انجام دهید تا باز شود). حالا TxID ارسال خود را در باکس پایین کپی کرده و ثبت کنید. به این ترتیب رکسوبیت بطور خودکار ارسال تتر شما را پیگیری کرده و به محض دریافت ، آن را ثبت و سفارش فروش شما انجام شده و معادل ریالی آن برای شما ارسال می شود. این فرایند کاملا خودکار بوده و نیازی به پیگیری نیست. توجه نمایید که پرداخت ها به حساب بانکی طبق سیکل پایا انجام می شود و تاخیر در دریافت مبلغ ریالی در حساب بانکی مربوط به سیکل پایا بانک مرکزی است. همچنین دقت کنید که هش تراکنش را به درستی ثبت کنید.کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی