Rexobit Logo
Rexobit Logo

فروش تتر و تبدیل به ریال

چبرای فروش و تبدیل رمزارز به ریال ابتدا در کوینکس رمزارزهای مورد نظر را به تتر تبدیل کرده و سپس تتر را به رکسوبیت ارسال کرده و معادل ریالی آن را دریافت می کنید. مزیت اینکار اینست که برای فروش چند رمزارز فقط یکبار کمسیون انتقال می دهید (همه بهتتر تبدیل شده اند) و از طرفی کارمزد انتقال تتر بسیار پایین است همچنین در فروش تتر همیشه نسبت به فروش مستقیم رمزارز ، ریال بیشتری می گیرید.


مزایای فروش تتر
کارمزد انتقال در شبکه برای تتر نسبت به سایر رمزارزها بسیار پایین تر است
قیمت تتر همیشه نسبت به رمزارزها بالاتر است. در فروش مستقیم رمزارز به جای فروش تتر ، متضرر می شوید
انتقال تتر به رکسوبیت برای فروش بسیار سریع تر از انتقال مستقیم رمزارز است


تبدیل رمزارزها به تتر
ابتدا در بازارهای کوینکس رمزارز یا رمزارزهایی که می خواهید بفروشید را به تتر تبدیل کنید بنابراین رمزارزها با کمسیون بسیار ناچیز به تتر تبدیل می شوند
آموزش انجام معامله در بازارهای کوینکس را می توانید در لینک زیر ببینید.
آموزش ترید در کوینکس

یافتن آدرس تتر رکسوبیت
اکنون باید تتر را به رکسوبیت ارسال کنیم. برای اینکار باید آدرس تتر رکسوبیت را بدانیم. به این منظور به وب سایت رکسوبیت رفته و در صفحه اول وب سایت (یا اپ) گزینه تتر و سپس دکمه "فروش به رکسوبیت" را کلیک می کنیم. بنابراین صفحه فروش تتر باز می شود. موجودی تتر شما در رکسوبیت در ابتدا صفر است (زیرا تتر شما هنوز در کوینکس است و به رکسوبیت ارسال نکرده اید) بنابراین ابتدا باید تتر خود را از کوینکس به رکسوبیت ارسال کنید.
برای ارسال تتر به رکسوبیت گزینه "انتقال تتر به رکسوبیت برای فروش" را کلیک کرده و سپس در باکس باز شده تعداد تتری که می خواهید بفروشید را وارد کنید و دکمه "تایید" را بزنید.
به این ترتیب صفحه ثبت انتقال تتر به رکسوبیت باز می شود. آدرس تتر رکسوبیت در این صفحه نمایش داده می شود که باید تتر خود را به آن ارسال کنید. می توانید با زدن دکمه "کپی" آدرس را کپی کنید. این صفحه را باز نگه دارید. پس از ارسال تتر از کوینکس ، اینجا برخواهیم گشت.
ارسال تتر از کوینکس
به وب سایت کوینکس وارد شده و در منو بالا گزینه Assets و سپس Spot Account را کلیک کنید تا صفحه داراییهای شما در کوینکس باز شود. در این صفحه رمزارز USDT را یافته و لینک withdraw (برداشت) را در مقابل آن کلیک کنید تا صفحه برداشت باز شود.
در این صفحه دقت کنید که حتما در قسمت Protocol Type گزینه TRC20 انتخاب شده باشد. سپس آدرس تتر رکسوبیت (که در قسمت قبل از وب سایت رکسوبیت کپی کردیم) را در باکس withdrawal address وارد کنید. در باکس Actual نیز تعداد تتر که می خواهید به رکسوبیت ارسال کنید (برای فروش) را وارد کنید. نهایتا دکمه Submit در پایین را بزنید.
در ادامه صفحه تایید ارسال باز می شود که یک کد به ایمیل شما ارسال می شود و باید ایمیل خود را باز کرده و آن کد را وارد کنید همچنین تایید دو مرحله ای گوگل درخواهد می شود که باید کد تایید دو مرحله ای گوگل را از گوشی خود وارد کنید و پس از تایید ، تتر به رکسوبیت ارسال می شود. ارسال و دریافت تتر در رکسوبیت معمولا پنج دقیقه زمان می برد که البته بسته به ترافیک شبکه ممکن است بیشترو حتی تا یک روز طول بکشد.ثبت هش ارسال در رکسوبیت
هر ارسال در شبکه بلاکچین دارای یک هش تراکنش یا TxID است (چیزی شبیه به شماره رسید واریز بانکی) که ارسال رمزارز توسط این هش قابل پیگیری است. پس از ارسال تتر از کوینکس باید هش ارسال انجام شده را کپی کرده و در رکسوبیت ثبت کنید تا رکسوبیت بطور خودکار تتر ارسال شده شما را پیگیری و ثبت کند.
در همان صفحه برداشت (withdraw) در قسمت پایین پنج ارسال اخیر نمایش داده می شود که TxID ارسال در ستون آخر قرار دارد. با کلیک روی آن صفحه ای باز می شود که می توانید TxID را بطور کامل مشاهده و کپی کنید.
حالا به همان صفحه واریز تتر در رکسوبیت برگردید (اگر این صفحه بسته شده است مهم نیست. مجدد مرحله دوم در این آموزش را انجام دهید تا باز شود). حالا TxID ارسال خود را در باکس پایین کپی کرده و ثبت کنید. به این ترتیب رکسوبیت بطور خودکار ارسال تتر شما را پیگیری کرده و به محض دریافت ، آن را به موجودی تتر شما در رکسوبیت اعمال می کند و پیامکی به گوشی شما مبنی بر دریافت تتر ارسال می کند. این فرایند کاملا خودکار بوده و معمولا 5 الی 10 دقیقه زمان می برد.فروش تتر در رکسوبیت
حالا که تتر را به رکسوبیت ارسال کردید می توانید آن را بفروشید و ریال آن را دریافت کنید برای اینکار در صفحه اول وب سایت رکسوبیت (یا اپلیکیشن) گزینه تتر و سپس دکمه "فروش به رکسوبیت" را بزنید. بنابراین موجودی تتر شما نمایش داده می شود. تعداد تتری که می خواهید بفروشد را در باکس تعداد وارد کنید و دکمه "شروع تبادل" را بزنید تا صفحه پیش فاکتور باز شد. پیش فاکتور را بررسی کرده و تایید کنید که بطور خودکار تتر شما فروخته شده و ریال آن به کیف پول شما واریز می شود. اکنون می توانید ریال خود را به حساب بانکی خود برداشت بزنید و یا اینکه همانجا برای خرید بعدی خود نگهداری کنید


کانال تلگرامی رکسوبیت پشتیبانی