خانه بلاگ

چطور در رالی صعودی همه چیز از دست ندهیم

0
رالی بیت کوین

بازدیدها: 9

سرمایه گذاران در طول روند صعودی بیت کوین می توانند بیت کوین خود را نگهداری کنند و یا ترید کنند اما حرفه ای ها می گویند بیش از هر چیز باید تردید کرد.

شرایطی که نشان می دهد بیت کوین و بازارهای رمزارز رو به صعود خواهند بود ، معامله گران حرفه ای در مورد درس هایی که از رالی های قبلی آموخته ایم هشدار می دهند.

با اصلاح 5 درصدی بیت کوین در روز گذشته ، شاخص ترس و طمع رمزارز به 75 برگشت. شاخصی که نوسان و حجم بازار و فعالیت های شبکه اجتماعی ارزهای دیجیتال را بررسی می کند. عدد 75 که معادل طمع است و کمی پایین تر از 84 (بسیار طمع) قرار دارد که در 10 آگوست ثبت شد. هر دو بار نشان می دهند که انتظارات بسیار بالاتر از واقعیت است.

در توئیت 11 آگوست توسط Taylor Manahan از موسسان MyCryptoWallet و MyEtherWallet یکسری توصیه های خوبی از رالی صعودی 2017 به دست آمد. او خوشحالی غیرعقلانی از بازارهای صعودی را بیان کرد که همیشه بازیگران آسیب پذیر از طمع را جذب می کند.

مثل پروانه به شعله

او نوشت : “آنها پول زیادی به دست میاورند و مردم از دست می دهند زیرا غرور و ترس و طمع قوی ترین چیزها در زمین هستند.” Monahan باور دارد که زمان ذخیره سازی دیگر پایان یافته است و به کاربرانی اشاره کرد که 90-95 درصد رمزارزهای خود را ذخیره کرده اند. او پیشنهاد کرد که دنبال رمزارزهای جدید نباشید :

“تنها چند رمزارز قوی و قدیمی که به آنها علاقه مند هستید را انتخاب کنید. بر روی آنها سرمایه گذاری کنید. تحقیق کنید. اگر بطور پیوسته سود کنید برنده خواهید شد و وقتی که تلاش کنید به بالاترین قیمت ها برسید بازنده خواهید بود.”

Monahan خویشتنداری کرد و به افرادی که بدهی بالایی برای خرید رمزارز قبول می کنند ، گفت : “شما برنده نخواهید شد و خانه خود و سرمایه فرزندان خود را از دست خواهید داد. چنین بازنده ای نباشید”.

مشابه بسیاری از حرفه ای ها ، Monahan معتقد است یک سرمایه گذار تنها باید 5 درصد از سرمایه خود را ریسک کند و اگر آن را از دست داد نباید برای پرداخت مجدد آن اقدام کند.

“با اینکار خوش باشید ولی وقتی سرمایه شما از بین رفت، از بین رفته است. دوبرابر نکنید. از حساب پس انداز و یا رمزارز ذخیره خود استفاده نکنید.”

گفتن ساده است، عمل کردن سخت است

مدرس رمزارز Chris Burniske در 7 آگوست توئیت کرد “آماده شدن به اندازه کافی برای بازار صعودی سخت است” او فکر می کند که اشتیاق برای رمزارز 10 برابر سال 2017 است که دلالت می کند ممکن است در مقابل پیش بینی های بزرگنمایی شده، خرید و فروش دارایی ها بصورت بی پروا وجود داشته باشد.

Burniske می گوید :

“کسی نمی تواند آن را کنترل کند اما ما می توانیم خودمان را کنترل کنیم که چطور عکس العمل نشان دهیم”

طرفداران Anthony Pompliano با نصیحت های پیوسته او برای کارهایی که باید در حرکت های صعودی بازار انجام دهیم ، آشنا هستند. برخی کاربران معتقد هستند که نصیحت های او بدشانسی می آورد که هر بار او پستی می گذارد بازار نزولی می شود.

“پیام مهم حالا که وارد بازار صعودی بعدی بیت کوین می شویم :

  • بیت کوین نوسانات بالایی دارد
  • شما ممکن است تمام پول خود را از دست بدهید
  • تنها چیزی را سرمایه گذاری کنید که از دست دادنش برایتان مهم نیست
  • تویتر یک توصیه کننده سرمایه گذاری نیست
  • بیت کوین را با کارت اعتباری نخرید
  • سود کوتاه مدت کسب کنید
  • تحقیقات خود را انجام دهید

جمع آوری اطلاعات

دستکاری بازار سخت تر از قبل است اما مطمئنا در سال 2020 اتفاق خواهد افتاد. نهنگ های رمزارز قادر هستند با استفاده از تکنیک های مختلف قیمت را تغییر دهند و فراموش نکنید برخی مواقع این نهنگ ها می توانند با پرداخت میلیون ها توکن ، رمزارز را تحت تاثیر قرار دهند. حتی کسانی که برای ارتقاء یک پروژه هزینه ای پرداخت نمی کنند ، طرفدار سرمایه گذاری های خودشان هستند. Monahan توصیه می کند : “به هیچ کس اعتماد نکنید”

“حتی آدم های خوب هم روابتشان و رمزارزهایشان برایشان مهم است. شما ممکن است در نهایت از حرف هایشان قانع شوید اما هرگز عمق فکرشان را نمی دانید. تصمیمات خود را بر اساس منابع مختلف و علم خود بگیرید”

منبع : cointelegraph.com

صرافی خرید تتر ارزان

قیمت بیت کوین از 12000 دلار برگشت-چه اتفاقی در ادامه برای بیت کوین میافتد.

0
تحلیل بیت کوین

بازدیدها: 14

قیمت بیت کوین برای بار دوم در 10 روز گذشته از 12000 دلار برگشت. اکنون معامله گران در مورد روند بعدی بیت کوین بحث می کنند.

معامله گران به دنبال تثبیت قوی بیت کوین در زیر یک سطح مقاومت بحرانی، در مورد تمایل کوتاه مدت بیت کوین خوش بین هستند. وقتی یک دارایی بصورت نسبتا پایداری در نزدیکی یک منطقه مقاومتی مهم باقی می ماند ، معمولا به معنی ادامه روند صعودی است. این موضوع نشان می دهد که فروشندگان قدرت کافی برای پایین آوردن قیمت بیت کوین را ندارند. معامله گران زیادی پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین در محدوده 10500-12000 دلار باقی خواهد ماند. اگر بیت کوین نتواند پایین سطح پشتیبان 10500 دلار افت کند ساختار صعودی بیت کوین باقی خواهد ماند.

ادامه صعود

اولین فاکتور در پیش بینی ادامه صعود بیت کوین در کوتاه مدت ، ساختار بلند مدت بازار است. تحلیل گران می گویند که نمودارها با تام فریم های بزرگ برای بیت کوین مانند تایم فریم ماهانه ، یک خروج واضحی نشان می دهند که بیت کوین از محدوده قیمت طولانی خود خارج خواهد شده است که اغلب منجر به رالی بزرگی می شود بویژه که خروج در تایم فریم بزرگ اتفاق می افتد. Raoul Pal مدیر شرکت سرمایه گذاری Global Macro می گوید :

“روزهای اولیه برای حرکت بسیار بزرگ رسیده است که بیت کوین مسیری که همه سرمایه گذاران خرد پیش بینی می کنند طی خواهد شد. این آینده است”.

از بیشینه 2017 وقتی که بیت کوین 12000 دلار را دید ، بیت کوین یک محدوده چندین ساله برای خود تشکیل داد که پایین آن 3150 دلار در سال 2018 و بالای آن 14000 در سال 2019 تشکیل شد و این محدوده سه سال طول کشیده است. اما وقتی قیمت بیت کوین اخیرا از 11500 دلار عبور کرد ، نموداریها هفتگی و ماهانه نشان دادند که این محدوده شکسته شده است. داده های مختلف بازار تمایل بیت کوین به بالا را به مدت طولانی نشان می دهند.

Kyle Davis از موسسان Three Arrows Capital اشاره کرد که یک شکاف کوچک مابین 14000 و 20000 دلار وجود دارد : “فضای خالی بیت کوین بین 14000 تا 20000 دلار وجود دارد” که نشان می دهد شکست 14000 دلار می تواند رالی بعدی بیت کوین را سوختگیری کند.

برخی معامله گران بیت کوین نیز تاکید می کنند که ساختار بازار فعلی بیت کوین بسیار امیدوار کننده است. Scott Melker معامله گر رمزارز گفت که برگشت پس از افت های بیت کوین نشان می دهد که تمایل بیت کوین صعودی است : “الان فصل خرید بیت کوین است و هر شانسی برای ورود به بازار در بالاترین کمینه جدید مناسب است. اکنون نمودار صعودی است.”.

در نمودار 4 ساعته بیت کوین که توسط Melker منتشر شده است ، بیت کوین چهار کمینه بالا ثبت کرده است (چهار کمترین قیمت که بالاتر از کمینه های قبلی هستند). الگوی بالاترین کمینه در تحلیل تکنیکال نشان دهنده روند مثبت است زیرا قدرت خریداران را نشان می دهد. هر افتی در 10 روز گذشته توسط خریداران بیت کوین خریداری شده است.

پارامترهای تکنیکال مثبت پیرامون بیت کوین ، توسط داده های on-chain تایید می شوند. برطبق گفته IntoTheBlock که داده های بازار on-chain را جمع آوری می کند ، تعداد نگهدارندگان بیت کوین بطور پیوسته افزایش یافته است :

“تمایل به نگهداری بیت کوین ادامه دارد. همانطورکه در نمودار تعداد نگهدارندگان بیت کوین نزدیک به 4 میلیون در 12 ماه گذشته افزایش یافته است. از 9 آگوست تعداد 20.47 میلیون آدرس مجموعا 11.51 میلیون بیت کوین به مدت یک سال نگهداری کرده اند.”

منبع : cointelegraph.com

خرید ترون ارزان

Willy Woo : قیمت بیت کوین در ابتدای فاز صعودی خود است.

0
خرید بیت کوین

بازدیدها: 11

Woo می گوید حضور سرمایه گذاران سازمانی امسال را بسیار متفاوت می کند.

بیت کوین آنچه که یک سال قبل انجام داد (زمانی که به 20000 دلار بیشینه تاریخی خود رسید ) را تکرار می کند و بازار صعودی جدید نزدیک به یک سال است که ادامه دارد. این گفته های آمارگر معروف Willy Woo است کسی که به افزایش قیمت بیت کوین در این هفته توجه بیشتری کرد.

Woo : بیت کوین در ابتدای فاز صعودی قرار دارد.

در یک سری توئیت در 10 آگوست Woo یک مناظره با توسعه دهنده بیت کوین آقای Jimmy Song انجام داد. Woo پاسخ داد : “بله رالی صعودی از آوریل 2019 آغاز شده است” و ادامه داد :

“چیزی که اخیرا آغاز شده است ابتدای فاز صعودی اصلی است و صعود 2016 مجدد تکرار خواهد شد اما با الگوی متفاوت”

بیت کوین 12000 دلار را دوبار در روزهای اخیر دیده است و بالای پشتیبان 11500 دلار به مدت طولانی مانده است که نشان از قدرت آن است که بسیاری از تحلیل گران را خوش بین می کند.

صرف نظر از افت از 12000 دلار به سطح پشتیبان ، بیت کوین بطور کلی صعودی مانده است و هر دو تحلیل تکنیکال و فادامنتال صعود آن را پیشنهاد می کنند.

از نظر Woo ، ترکیب بازار یک تفاوت مهم از نظر بلوغ با سال 2016 دارد. بلوغی که بطور تاریخی نوسان قیمت و خط سیر قیمت را تعیین می کند.

Woo ادامه می دهد : “یک مورد مهم قانونمند شدن بیت کوین برای سازمان های سرمایه گذاری بزرگ و همچنین دسترسی آسان مردم عادی برای خرید با استفاده از پول نقد و paypal است و مثلا LVL که من با آنها کار می کنم و واقعا یک بانک ثبت شده است که برپایه رمزارز کار می کند.”

Woo گفت که او انتظار دارد که سرمایه گذاری عظیمی در سیکل جاری بیت کوین وارد شود و صعود ادامه یابد.

او نتیجه گیری کرد :

“من فکر می کنم در این سیکل صعودی ، بیت کوین خودش را بعنوان صندوق دارای های کلان قانونی اثبات خواهد کرد و در سیکل بعد از این از طلا پیشی خواهد گرفت و بعنوان یک دارایی با ارزش دیجیتالی مطرح می شود”

سرمایه گذاران بزرگ انتظار 10 برابر شدن سرمایه در این سیکل هستند

تحلیل گر و سرمایه گذار کلان آقای Dan Tapeiro ، پیش بینی کرده است که بیت کوین سود چشم گیر پنج تا 10 برابر ارزش فعلی خود را در طی این چرخه صعودی حاصل خواهد کرد. او توئیت کرد : “نمودار بلند مدت لگاریتمی بیت کوین نشان از حرکت 5-10 برابری می دهد” و اضافه می کند :

“خروج همین حالا اتفاق افتاده است. ممکن است صعود چند سال ادامه یابد زیرا تقویت 2.5 ساله پایه خوبی برای پرتاب ایجاد کرده است”

در ماه می ، تحلیلگر رمزارز با نام Positive Crypto گفت که بیت کوین در واقع بیش از 900 روز در فاز انباشت (accumulation) بوده است و این انباشت بزودی باید خاتمه یابد که چند هفته پیش اتفاق افتاد.

در این میان یک بررسی توسط تحلیل PlanB افزایش احساسات صعودی در سرمایه گذاران را نشان می دهد که بیش از 50 درصد باور دارند که بیت کوین در دسامبر 2021 بالای 100000 دلار معامله خواهد شد.

او اضافه کرد : “رفتار قیمت بیت کوین طبق مدل stock-to-flow وی ، بخوبی در مسیر صعود قرار دارد.

منبع : cointelegraph.com

خرید فروش ترون

انتخاب مجدد الکساندر لوکاشنکوف چه معنایی برای رمزارزها دارد؟

0

بازدیدها: 13

انتخابات رقابتی بین الکساندر لوکاشنکوف و Svetlana Tikhanovskaya آینده رمزارزها در بلاروس را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

معترضین در بلاروس به پاخاسته اند و انتخابات روی یکشنبه انجام خواهد شد اما ادامه ریاست جمهوری الکساندار لوکاشنکوف برای رمزارزها شاید خبر خوبی باشد.

لوکاشینکف در انتخابات 9 آگوست با بیش از 80 درصد آراء بر رقیب خود Svetlana Tikhanovskaya پیروز شد. هر چند ، مقامات بسیاری از کشورها و همچنین بلاروس با انتشار گزارشی از آراء جعلی ، نتایج انتخابات را قبول نمی کنند.

آخرین دیکتاتور اروپا

رئیس جمهور اروپای شرقی از سال 1994 برسرکار است که در طول این دوره چندین بار در مورد مزایای تکنولوژی بلاکچین از ابتدای قانونی شدن رمزارزها و اولین رمزارز در سال 2017 صحبت کرده است.

در آوریل 2019 ویدئویی از لوکاشینکوف منتشر شد که رو به مردم پیشنهاد داد تا از انرژی مازاد تاسیسات هسته ای کشور (که برنامه ریزی شده بود تا انتهای 2020 تکمیل شود) برای استخراج رمزارزها مانند بیت کوین و فروش آن استفاده شود.

قانونمندی رمزارزها

بلاروس در مباحث رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین پیشرو نیست اما این کشور چندین تغییر قانون را به اجرا در آورده است. در ماه مارس مسئولین بلاروس از قانون گذاران خواستند که رمزارز را از جرم جدا کنند. بانک مرکزی کشور گزارشی از نصب نرم افزاری داده است که به تاجران و بانک های خصوصی اجازه می دهد به توکن ها دسترسی داشته و تجار خود را بر پایه رمزارز جلو ببرند.

منبع : cointelegraph.com

خرید ترون ارزان و خودکار

بیت کوین بهترین کندل هفتگی در 2.5 سال گذشته را بسته است : چند مورد برای دانستن

0
خرید بیت کوین

بازدیدها: 10

بیت کوین وارد شرایط صعودی شده است نشانه ای برای سرمایه گذاران که دوباره بیت کوین به 12000 دلار برگشته است. آیا می تواند حفظ کند؟

بیت کوین هفته دیگری را با رسیدن به 12000 دلار و بستن بزرگترین کندل هفتگی از زمان رسیدن به 20000 دلار ، تجربه کرد. آیا برخواهد گشت ؟

در ادامه به چند موردی می پردازیم که بر عملکرد بیت کوین در پنج روز آینده تاثیر می گذارد.

بیت کوین: رکورد کندل هفتگی تا دو و نیم سال قبل

بیت کوین مجددا 12000 دلار را در ابتدای روز دوشنبه فتح کرد که البته بیشتر از تنها یک صعود بود زیرا در عمل بیت کوین بزرگترین کندل در تایم فریم هفتگی را از جولای 2018 بسته است.

این به این معنی است که هیچ هفته ی صعودی در طول سال قبل وجود نداشته است که به اندازه صعود این هفته بیت کوین باشد.

حالا سرمایه گذاران منتظر هستند که صعودی بودن بازار تثبیت و از ادامه آن مطمئن شوند. برخلاف تایم فریم های ساعتی و روزانه ، بزرگترین کندل هفتگی از اهمیت بالایی برخوردار است. بیت کوین در کندل روزانه 2.4 درصد و در کندل هفتگی 7 درصد و در کندل ماهانه 30 درصد رشد داشته است.

ترامپ ارز فیزیکی را ناپایدار کرده است

رشد بیت کوین یک هفته بعد از اینکه رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ مورد جدیدی به تنش با چین اضافه کرد و آن ممنوعیت استفاده از شبکه اجتماعی TikTok بود. نتیجه افزایش تنش با پکن ، ضعیف تر شدن بیشتر دلار آمریکا – علاوه بر نگرانی ها در مورد ویروس کرونا – بود که یک بهشت امن برای دارایی ها ایجاد کرد.

همزمان ترامپ یکسری دستورات را برای مقابله با ویروس کرونا امضاء کرد که تاثیر زیادی روی بازار داشت که به دلیل مداخله سنگین فدرال رزرو بود (چاپ اسکناس).

همبستگی بیت کوین : بازار سرمایه یا طلا؟

اینکه اکنون بیت کوین در کوتاه مدت به کدام سمت حرکت خواهد کرد چندان واضح نیست وقتی عملکرد تاریخی بیت کوین را در مقابل سایر دارایی ها بزرگ مقایسه می کنیم.

از ماه مارس که شاهد سقوط دارایی ها بودیم و ابتدا با اصلاح بازار سرمایه آغاز شد و سپس به دارایی های امن بویژه طلا رسید. طلا قبل از شروع رشد بارز بیت کوین ، بیشینه تاریخی خود نسبت به دلار را فتح کرد و رشد آن تاکنون ادامه دارد.

یک اصلاح آرام ، ارزش هر انس طلا را از بیشینه آن 2075 دلار به 2030 دلار رساند که ممکن است ادامه یابد بنابراین شاید بطور مشابه بیت کوین نیز خنک شده و از حرکت رو به بالای بایستد.

بازارهای سرمایه نیز بطور مشابه پایدار نبودند. تحلیلگران در مورد توقف رشد هشدار می دهند که بحران ارزی ترکیه و تنش بین آمریکا و چین نیز بر آن موثر است.

یک شکاف در بازار آتی (فیوچرز) پایین بیت کوین/دلار باز شده است

یک نوسان انتهای هفته دیگر با یک شکاف در بازارهای آتی بیت کوین ایجاد شده است. نوسان شدید انتهای هفته به معنی این است که روز جمعه قراردادهای آتی در قیمت 11680 دلار اتمام یافته اند و مجدد در قیمت 11750 دلار باز شده اند. این فضای خالی یک نکته کلیدی برای قیمت بیت کوین دارد که بیت کوین در چند روز و یا حتی چند ساعت آینده این فضای خالی را پرخواهد کرد. هفته قبل چنین موردی اتفاق افتاد.

یک شکاف دیگر پایین در 970 دلار همچنان از ماه جولای باقی مانده است.

منبع : cointelegraph.com

خرید فروش ترون ارزان و آنی

قیمت بیت کوین پس از شکست منطقه مقاومتی کلیدی با 12000 دلار برخورد کرد

0
قیمت بیت کوین و ترون

بازدیدها: 8

قیمت بیت کوین برای دومین بار به 12000 دلار رسید اما آیا آن را نگه می دارد؟

تنها در یک ساعت قیمت بیت کوین از 11800 دلار عبور کرد و مسیر خود به سمت 12000 دلار را طی کرد.

حرکت سریع رو به بالا پس از این اتفاق افتاد که آلت کوین هایی مانند LINK و BAND رشد خوبی کرده بودند. ازآنجائیکه نمودار بیت کوین یک قلاب در تایم فریم روزانه شکل داده بود (pennant) ، رشد قیمت بیت کوین تا 12000 توسط اکثر معامله گران پیش بینی شده بود.

Upadyay گفت :

“بیت کوین یک قلاب تشکیل داده بود که معمولا الگوی ادامه دار است. شکست و خروج از بالای قلاب اولین نشانه است که خریداران پیروز هستند. هدف چنین صعودی 14756 دلار است. هرچند به دلیل مقاومت 12304 دلار ممکن است قیمت بیت کوین در بالای این سطح قبل از رشد کمی پایدار بماند.”

حالاکه قیمت تا 12000 دلار رالی کرده است خریداران باید حجم کافی فراهم کنند تا به بیشینه دوم آگوست در 12122 دلار برسیم.

با حرکت بیت کوین به بالا 12000 دلار ، آلت کوین ها کمی پایین آمدند بویژه BAND و LINK که نزول شارپی بخود دیدند.

قیمت LINK تا 10 درصد افت کرد اما تا بالای 13 دلار برگشت. BAND تا 31.34 درصد و به قیمت 12.19 دلار اصلاح شد و سپس تا 16 دلار برگشت.

کاردانو (ADA) نیز کمی نزول کرد و با 2.39 درصد در قیمت 0.145 دلار معامله شد.

بر اساس CoinMarketCap حجم کل بازار رمزارز اکنون در 364 میلیارد دلار ایستاده است. و شاخص تسلط (dominance index) اکنون 60.9 درصد است.

منبع : cointelegraph.com

خرید ترون ارزان و خودکار

بیت کوین به بزرگی بانک آمریکا است

0
حجم بازار بیت کوین

بازدیدها: 9

با ادامه رشد قیمت رمزارزها ، حجم بازار بیت کوین تقریبا به حجم بازار بانک آمریکا رسیده است.

کل سرمایه اسمی سرمایه گذاری شده در بیت کوین در حال حاضر فقط چند میلیارد دلار کمتر از ارزش بازار آمریکا است.

حجم فعلی بازار بیت کوین بالای 217 میلیارد دلار است در حالیکه بخش مالی یاهو نشان می دهد که حجم بازار بانک آمریکا کمی بالاتر از 226 میلیارد دلار است.

حجم بازار بیت کوین بالاتر می رود

اگرچه بیت کوین نوسانات زیادی را دیده است، قیمت بیت کوین در سال 2020 پیوسته رشد کرده است.در ماه مارس قبل از شیوع کوید-19 ، بانک مرکزی آمریکا اقتصاد را با 168 میلیارد دلار سرمایه متحیر کرد. در آن زمان حجم بازار بیت کوین 145 میلیارد دلار بود.

در آوریل ، مدیر آمازون آقای Jeff Bozos ارزش خالص خود را 140 میلیارد دلار تخمین زد که حجم بازار بیت کوین 130 میلیارد دلار بود. بر روی کاغذ به نظر میاید که Bezos می تواند کل بیت کوین های در چرخه را بخرد اما خرید حجیم منجر به افزایش شدید قیمت بیت کوین و لیکوئید می شود.

بیت کوین به ارزش های نجومی رسید.

در چهارم آگوست Anthony Pompliano از موسسان Morgan Creek Digital حجم بازار بیت کوین را بیش از 80 یا 90 تریلیون دلار قبل از انتهایش پیش بینی کرده است. Pompliano گفت که در مورد اینکه بیت کوین می تواند به چنین حجمی برسد یا نه ، مطمئن نیست.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش ترون ارزان و خودکار

قیمت بیت کوین آخرین مقاومت خود برای صعود تا 15000 دلار را می بیند

0
قیمت بیت کوین

بازدیدها: 1

قیمت بیت کوین با موفقیت سطح پشتیبان را در انتهای هفته قبل تست کرد که برای حرکت به سمت 12000 دلار کافی است.

قیمت بیت کوین آخرین سطح مقاومت را برای پرواز قیمتی مشاهده می کند. آیا شکست این سطح مقاومت در اولین تلاش ممکن است؟ نمودارها پیشنهاد می کنند که ناحیه 11600 تا 12000 دلار یک سطح حساس است که با شکست آن قیمت بیت کوین بالاتر خواهد رفت.

ازآنجائیکه بیت کوین هفته قبل نتوانست این سطح مقاومت را بشکند یک افت کوتاه از 11900 تا 11350 دلار در جمعه قبل اتفاق افتاد.

بیت کوین مقاومت 11800-12000 دلار را دارد

بیت کوین همچنان در محدوده مقاومتی 11800-12000 دلار می جنگد. متاسفانه هنوز خروج اتفاق نیفتاده است درحالیکه طلا و نقره قدرت بیشتری از خود نشان دادند.

نمودار بالا به وضوح یک منطقه مقاومت در 11800-12000 دلار نشان می دهد. این سطح مهم آخرین مرحله تست نشده برای پرواز بیت کوین است.

اگر شکست و خروج از این سطح مقاومت اتفاق افتد ، قیمت بیت کوین به راحتی تا 15000-16000 دلار رشد خواهد کرد. چنین حرکتی تنها FOMO یعنی ترس از از دست دادن بازار را افزایش می دهد.

فعلا چنین رشدی دور از انتظار است بویژه که اخیرا خروج از 10000 دلار اتفاق افتاده است.

به عبارت دیگر قیمت بیت کوین بطور عمودی از 9500 دلار تا 12000 دلار رشد کرده است و شکست این سطح به بالا به نظر دور از ذهن است. اگر یک دارایی از چنین سطح مقاومتی بخواهد عبور کند معمولا چند بار آن را تست می کند.

تایم فریم های کوچک تر سطح 11400 دلار نگه داشته و مقاومت را می بینند.

قیمت بیت کوین از 11900 دلار تا 11400 دلار در جمعه گذشته افت کرد. مقاومت قبلی در 11400 دلار اکنون یک پشتیبان است. این تست با عنوان پشتیبان/مقاومت flip شناخته می شود که در بازارها بسیار عادی است.

نمودار بالا به وضوح سطوح پشتیبان و مقاومت را نشان می دهد. ناحیه مقاومت بین 11775 تا 11850 دلار و مابین 11925 و 12100 دلار است. این 12100 دلار آخرین مقاومت برای صعود تا 15000 دلار است.

ناحیه سبز یک منطقه پشتیبان حساس بین 11300 تا 11400 دلار است که همانطور که قبلا گفته شد هفته قبل تست شد.

حجم کل بازار رمزارز یک مقاومت مهم را می بیند که بطور همزمان مقاومت بیت کوین 350 میلیارد دلاری واقع شده است که آخرین مقاومت مهم تا رشد 30% تا 500 میلیارد دلار است.

نمودار همچنین نشان می دهد که کل حجم بازار همچنان بالای میانگین جابه جایی 100 روزه و 200 روزه (MA) قرار دارد که یک سیگنال صعودی مهم است. اگر حجم بازار بالای این MA ها حرکت کند بازار صعودی خواهد بود و هر نزولی فرصت خرید تلقی می شود.

بویژه سطح مقاومت قبلی در 290 میلیارد دلار یک سطح بحرانی برای نگهداری است. تا زمانیکه حجم بازار رمزارز بالای 290 میلیارد دلار بماند حرکت به بالا مورد انتظار است.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش بیت کوین خودکار و ارزان

تراوالا یک میلیون خانه برای تعطیلات با قابلیت رزرو توسط رمزارز اضافه کرد

0
رزرو با رمزارز بیت کوین و اتریوم

بازدیدها: 13

Travala.com مجموعا سه میلیون دارایی ارائه می دهد که کاربران می توانند توسط رمزارزها رزرو کنند.

پلتفرم آنلاین رزرو Travala.com یک میلیون خانه جدید در 195 کشور مختلف به وب سایت خود در بخش Homes اضافه کرد. آپارتمان ها و خانه هایی برای تعطیلات که توسط 30 رمزارز مختلف قابل رزرو است که شامل بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین و رمزارز تراوالا (AVA) و غیره می شوند.

در سه ماهه اول مشخص شد که تمایل به رزرو داخلی و جایگزین های هتل های سنتی وجود دارد. مدیر Travala.com آقای Juan Otero بر اساس این تمایل گفت :

“تقاضا برای محل های اقامت غیرهتل به سرعت در حال رشد است بنابراین بهترین زمان برای افزودن خانه ها به سیستم است.”

Otero افزود : “موارد جدید اضافه شده به travala.com امکان رزرو را توسط رمزارزها فراهم می کند.”

مشارکت Travala.com

در ابتدای این هفته Travala.com مشارکت خود با غول رزرو Agoda را اعلام کرد در حالیکه مشارکت با Expedia در جولای 2020 اعلام شده بود. پلتفرم رزرو مسافرتی همچنین با سرویس رزرو برپایه بلاکچین TravelByBit (که توسط بایننس پشتیبانی می شود) همکاری می کند.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش اتریم ارزان و خودکار

Mati Greenspan : بین بیت کوین و S&P500 دیگر همبستگی وجود نخواهد داشت.

0
همبستگی بیت کوین و S$P 500

بازدیدها: 15

موسس Quantum Economics می گوید : دیگر همبستگی قیمتی بین رمزارزها و S&P 500 در طول پاندمیک نخواهیم داشت.

در روزنامه پنجم آگوست Quantum Economics ، آقای Greenspan بیان کرد که بیت کوین و رمزارزها مجددا می توانند از بازارهای سنتی مستقل باشند.” این تحلیل گر همچنین اضافه کرد که در اوایل شیوع بیماری کوید-19 (مارس تا می) بازارها کاملا به هم همبستگی داشتند.

نمودار زیر نشان می دهد که بیت کوین با S&P 500 در محدوده 1 (همبستگی عالی) به -1 (همبستکی معکوس) همبستگی دارد.

در ابتدای سال به وضوح می بینیم که همبستگی تا 0.6 وجود دارد که در اوایل شیوع کوید-19 بوده است. Greenspan گفت : “اکنون مجددا این پارامتر زیر 0.2 است که اساسا به این معنی است که همبستگی بین این دو وجود ندارد.”

بازیگران بازار

Greenspan گفت : صرف نظر از تمایل مشترک این بازارها ، یک فاکتور معمول هر دو بازار را حرکت می دهد : فدرال رزرو.

او گفت : “زمان هایی که فدرال رزرو اسکناس چاپ می کند قیمت ها در تمامی بازارها بالا می رود.”

دیدگاه صعودی

در مصاحبه دوم آگوست ، Greenspan گفت که معتقد است “رشد بازار برمی گردد”. در 22 جولای آقای Tyler Winklevoss از موسسان صرافی Gemini crypto در توئیتی گفت که فدرال رزرو با ارائه محرک اقتصادی ، مرحله بعدی رشد بیت کوین را منجر می شود. پس از این نوشته ، قیمت بیت کوین به 11800 دلار رسید که 4.89 درصد در 24 ساعت رشد را نشان می دهد.

این رشد از آن ناشی شد که دولت آمریکا قرار است در هفتم آگوست دومین بسته محرک خود را اعلام کند. دموکرات ها بسته 3.4 تریلیون دلاری را در نظر گرفته اند در حالیکه جمهوری خواهان بسته به ارزش یک تریلیون دلار را قبول دارند.

منبع : https://cointelegraph.com

صرافی خرید و فروش ترون