خانه بلاگ

استراتژیست کامودیتی پیش بینی می کند که ETF بیت کوین در آمریکا در ماه بعد تصویب شود

0

بازدیدها: 133

بر طبق گفته استراتژیست کامودیتی آقای Mike McGlone ، در ماه اکتبر شاید ETF بیت کوین توسط رگولاتور آمریکایی قبول شود.

استراتژیست کامودیتی بلومبرگ آقای Mike McGlone باور دارد که تنها زمان باقی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اولین صندوق قابل معامله بیت کوین در کشور (ETF) را تأیید کند.

مک گلون در مصاحبه با Daniela Cambone ، مجری Stansberry Investor ، در 21 سپتامبر ، اظهار داشت که کانادا پس از تصویب ETFs بیت کوین از 3iQ و Coinshares در ماه آوریل ، برتری رقابتی خود را نسبت به ایالات متحده افزایش می دهد.

وی تأکید کرد که سرمایه از ایالات متحده ( از جمله از کتی وودز Ark Invest ) به رمزارزها در کانادا حرکت می کند. او معتقد است که قانونگذاران در ایالات متحده نمی خواهند مدت بیشتری از دست بدهند.

وقتی از مک گلون در مورد بازه زمانی در مورد تأیید احتمالی ETF بیت کوین ایالات متحده سوال شد، گفت که ممکن است “به طور بالقوه تا پایان اکتبر” اتفاق بیفتد. وی اظهار داشت که احتمالاً ابتدا محصولی با پشتوانه آتی خواهد بود ، و افزود که “پنجره مشروعیت برای ورود حجم عظیمی از پول” باز می شود.

مک گلون همچنین جدیدترین گزارش Bloomberg Intelligence را تکرار کرد که می گوید قیمت بیت کوین در سال جاری به 100،000 دلار می رسد و این امر با تأیید ETF هدایت می شود.

لارک دیویس ، (که در زمینه رمزارز در یوتیوپ فعالیت می کند)، گفته های مک گلون را به اشتراک گذاشته و می گوید که در بازارهای صعودی قبلی در 2013 و 2017 ، سه ماهه دوم شاهد افزایش قیمت های عظیمی بوده است.

“بیت کوین امسال همچنان به 100000 دلار خواهد رسید، در هر دو مورد سه ماهه چهارم 2013 و 2017 قیمت بیت کوین 300 درصد رالی کرد. آیا بیت کوین مجدد این کار را خواهد کرد؟ ETF بیت کوین در آمریکا در حال پذیرش است”

کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) فعلا هنوز ETF هیچ رمزارزی را تایید نکرده است این درحالی است که تعداد پروژه های درخواست کننده رو به افزایش است.

در اوایل ماه جاری ، شرکت خدمات مالی چند ملیتی Fidelity Investments ، از SEC برای تایید ETP با استدلال اینکه بازارهای بیت کوین تحت استانداردهای خود تنظیم کننده به بلوغ رسیده اند ، لابی کرد.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر و رمزارز با قیمت ارزان : rexobit.com

شرکت گوگل مجددا تبلیغات رمزارز را بر اساس سیاست های جدید خود راه اندازی می کند.

0

بازدیدها: 200

بر اساس سیاست های جدید گوگل که در سوم آگوست اجرایی می شود ، مبلغان مربوط به صرافی های رمزارز و خدمات کیف پول رمزارز بار دیگر اجازه خواهند داشت برای محصولات خود بازاریابی کنند.

این غول چند ملیتی تبلیغات “ارائه اولیه رمزارز (ICO)” را در ژوئن 2018 ممنوع کرده بود. اکنون سیاست های جدید شرکت اجازه می دهد که شخصیت های رمزارز نظارت شده (رگوله شده) خدمات خود را بازاریابی کنند.

تغییر سیاست گوگل در مورد رمزارز ابتدا در ماه ژوئن قید شده بود که مبلغانی که کیف پول ها و صرافی های رمزارز را برای مشتریان آمریکایی پیشنهاد می کنند اجازه دارند خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنند به شرطی که موارد ویژه ای را رعایت کرده باشند.

این اقدام فروش اضافی را برای شرکت مادر گوگل به نام Alphabet فراهم می کند ، اگرچه تبلیغات رمزارز تنها یک قطره در اقیانوس 147 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی این شرکت خواهد بود.

الزامات سختگیرانه گوگل به منظور جلوگیری از تبلیغات مبهم و کلاهبرداری های رمزارز طراحی شده است. آگهی دهندگان باید در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) به عنوان “مشاغل خدمات پولی” و حداقل با یک ایالت به عنوان فرستنده پول یا یک نهاد بانکی فدرال یا دولتی ثبت نام کنند.

شرکت اجازه تبلیغات برای ICO ها (عرضه اولیه رمزارز) ، پروتکل های معاملاتی DeFi یا ترویج خرید ، فروش یا تجارت رمزارزها را نخواهد داد. تبلیغ تأیید رمزارز توسط افراد مشهور نیز ممنوع است ، که ممکن است تا حدی به مشکلات مربوط به تأیید جعلی رمزارز توسط افراد مشهور کمک کند.

سیاست به روز شده گوگل همچنین از پیوند تبلیغات رمزارز به وب سایت هایی که “سیگنال های معاملاتی رمزارز، توصیه های سرمایه گذاری رمزارز، تجمیع کنندگان یا سایت های وابسته حاوی محتوای مرتبط یا بررسی کارگزاران رمزارز” را ممنوع می کند.

ماه گذشته TikTok اعلام کرد که محتوای تبلیغاتی مبتنی بر رمزارز به عنوان بخشی از اقدام برای جلوگیری از “تبلیغات خدمات و محصولات مالی” در این پلتفرم ممنوع شده است.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش تتر ارزان : rexobit.com

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز در حال رسیدن به 100000 بیت کوین در ماه است.

0

بازدیدها: 180

صرافی های متمرکز در حال تجربه سنگین ترین برداشت بیت کوین از نوامبر 2020 هستند.

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز به بالاترین سطح خود در یک سال گذشته رسید و تنها در هفت روز گذشته 40000 بیت کوین برداشت شده است.

بر اساس گزارش دوم آگوست Glassnode ، خروج بیت کوین به نرخ 100000 بیت کوین در ماه افزایش یافته است که این سومین بار از سپتامبر 2019 است. تحلیل on-chain تخمین می زند که تنها 13.2 درصد از بیت کوین های موجود در چرخه ، اکنون در صرافی ها هستند.

گزارش خاطرنشان می کند که : “این نشان دهنده یک اصلاح تقریباً کامل از حجم ورودی قابل توجهی است که در جریان فروش ماه می مشاهده شده است”.

در انتهای آوریل 2020 خروج ماهانه بیت کوین به 150000 بیت کوین در ماه رسید که بعد از افت شدید قیمت بیت کوین در جمعه سیاه اتفاق افتاد. در این افت شدید قیمت بیت کوین بیش از 50 درصد نزول کرد و دو روز بعد از آن اتفاق افتاد که رئیس جمهور آمریکا آقای ترامپ مسافرت بین آمریکا و اروپا را به دلیل پاندمی کرونا ممنوع کرد. پس از این افت شدید بیت کوین 150% در انتهای ماه می رشد کرد که منجر به انباشت سنگین شد.

خروج بیت کوین مجددا به 150000 بیت کوین در ماه (مربوط به ماه نوامبر) نزدیک می شود که پس از آن بیت کوین به سمت رکورد بیشینه خود در 20000 دلار حرکت کرد و یک بیشینه قیمتی جدید ثبت کرد.

Glassnode ذکر می کند که روندهای متفاوت بین کوین بیس و بایننس در اکثر مدت زمان سال 2021 وجود داشت بطوریکه کوین بیس خروجی های قابل توجهی را تجربه کرده است در حالی که بایننس بزرگترین دریافت کننده بیت کوین بوده است. هرچند در بایننس اکنون بیت کوین شروع به کاهش کرده است که در هفته گذشته 37500 بیت کوین (به ارزش 1.5 میلیارد دلار) خارج شده است.

موجودی کوین بیس در ماه ژوئن ثابت مانده است. درحالیکه این صرافی 30000 بیت کوین در اواسط جولای دریافت کرده بود ، در هفته گذشته 31000 بیت کوین از این پلتفرم برداشت شد.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش تتر با بهترین قیمت خودکار و آنی : rexobit.com

بیت کوین با قیمت 40000 دلار بازی می کند، اتریوم و آلت کوین ها رالی می کنند.

0

بازدیدها: 201

 • قیمت بیت کوین یک رشد جدید را آغاز کرده است و مجددا 40000 دلار را دیده است
 • اتریوم بیش از 5 درصد رشد کرده و ریپل در تلاش برای شکست به بالای مقاومت 0.65 دلار است.
 • OKB و HT و AXS حدود 20 درصد رشد کرده اند.

قیمت بیت کوین بخوبی بالای سطوح 36000 دلار و 36250 دلار باقی ماند که در نتیجه آن ، بیت کوین یک رشد جدید به بالای مقاومت 38000 دلار آغاز کرد. بیت کوین 8 درصد رشد کرد و مقاومت 40000 دلار را تست کرد و اکنون نشانه های مثبتی نشان می دهد.

بطور مشابه اغلب آلت کوین ها قدرتمند می شوند. اتریوم 5 درصد رشد کرده و 2300 دلار را تست کرد. ریپل نیز نشانه های مثبتی نشان می دهد که می تواند به بالای 0.65 دلار حرکت کند.

حجم کل بازار :

قیمت بیت کوین

پس از اصلاح به پایین ، بیت کوین پشتیبان در 36250 دلار پیدا کرد و یک رشد جدید آغاز کرد. یک خروج واضح به بالای مقاومت های 38000 و 38500 دلار اتفاق افتاد. هر چند خریداران در تلاشند که به بالای 40000 دلار برسند. خروج به بالای این سطح رشد را در میان مدت حاصل خواهد کرد.

در پایین ، سطح 39250 دلار پشتیبان است. پشتیبان کلیدی دیگر 38500 دلار است که در پایین آن شاید 37800 دلار تست شود.

آقای Pankaj Balani مدیرعامل Delta Exchange گفت که انتظار دارد بیت کوین حرکت به قیمت های بالا را حفظ کند درحالیکه اتریوم و آلت کوین ها آن را بخوبی دنبال خواهند کرد. بر اساس گفته وی ، حرکت فعلی قوی است و برایش عجیب نخواهد بود که معامله در محدوده 30000 دلار تا 42000 دلار و تلاش برای حرکت به 45000 دلار را ببیند.

هرچند تنها رسیدن به بالای 50000 دلار سرمایه گذاران جدید را جذب خواهد کرد و حرکت بازار را تغییر خواهد داد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم نیز الگوی مشابه ای را از پشتیبان 2150 دلار دنبال کرد. اتریوم مجدد به سطوح مقاومت 2200 دلار و 2250 دلار برگشت.اگر خریداران فعال باقی بمانند قیمت ممکن است بالای 2300 دلار برسد.

در پایین ، قیمت شاید بالای سطح 2200 دلار تثبیت شود. پشتیبان کلیدی بعدی در نزدیکی سطح 2150 دلار تشکیل شده است.

منبع : cryptonews.com

خرید تتر آنی : rexobit.com

شرکت SpaceX بیت کوین دارد، ایلان ماسک و نیک کارتر معتقد هستند که بیت کوین رشد خواهد کرد.

0

بازدیدها: 169

ماسک گفت که شرکت SpaceX دارای بیت کوین است و اینکه شرکت تسلا نزدیک است تا پرداخت ها توسط بیت کوین را قبول کند. این تصمیم پس از بررسی پایداری بیت کوین گرفته شده است.

مدیرعامل تسلا آقای ایلان ماسک برای اولین بار فاش کرد که شرکتش SpaceX دارای بیت کوین است( BTC ).

شرکت هنوز بطور رسمی اعلام نکرده است که چه تعداد بیت کوین خریداری کرده است. شرکت دیگر ایلان ماسک یعنی شرکت تسلا 1.5 میلیارد دلار رمزارز در ابتدای امسال خریداری کرده است که منجر به رالی قیمت بیت کوین شد.

پس از اینکه تسلا پرداخت های بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیست محیطی متوقف کرد ، این رالی قیمت پایان یافت. اما در سخنرانی در “The ₿ Word” – یک رویداد مجازی بیت کوین (BTC) – میلیاردر فناوری (ایلان ماسک) گفت که تسلا در آستانه پذیرش ارز رمزنگاری شده است چراکه نشانه های امیدوار کننده ای از انرژی تجدید پذیر مورد استفاده برای استخراج بیت کوین دیده می شود.

نیک کارتر ، بنیانگذار Coin Metrics ، ساعاتی پیش به CNBC گفت : تغییر الگوی بیت کوین و سبز شدن آن شاید جرقه ای برای یک رالی باشد. تکنیکال های بیت کوین درحال بهبودی است.

ایلان ماسک جزئیات بیشتری درباره خرید شرکت SpaceX نگفت :

“من بیت کوین دارم ، تسلا بیت کوین دارد ، SpaceX بیت کوین دارد و من شخصا مقداری اتریوم و داج کوین دارم”

او اضافه کرد که “ما هیچ بیت کوینی نمی فروشیم. نه من شخصا بیت کوین می فروشم و نه شرکت SpaceX”

این بیانیه گمانه زنی های طولانی مدت در مورد خرید بیت کوین توسط شرکت زیرساخت فضایی SpaceX را تأیید می کند. در اواسط ماه مارس ، آنتونی اسکاراموچی در توییتی ادعا کرد که معتقد است ماسک فقط با خرید بیت کوین توسط شرکت تسلا متوقف نشد.

“ایلان ماسک فقط با تسلا متوقف نشد. من می دانم که SpaceX نیز در موجودی خود بیت کوین دارد. ایلان ماسک 5 میلیارد دلار بیت کوین مجموعا توسط تسلا و SpaceX و خودش دارد. هیچ فرد زنده ای برای محافظت از کره زمین در برابر تغییرات آب و هوا اقدامات بیشتری انجام نداده است.

در این جلسه ایلان ماسک یک تیشرت با لوگو بیت کوین اهدا کرد و به نظر میامد در مورد آینده طلای دیجیتال امیدوار بود بطوریکه گفت وی خیلی بیشتز ار اتریوم و داج کوین ، بیت کوین دارد.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر خودکار ، آنی و ارزان بدون کارمزد : rexobit.com

معامله گران روزانه 2000 بیت کوین از صرافی های متمرکز خارج می کنند

0
خرید تتر ارزان

بازدیدها: 160

خروج روزافزون بیت کوین از صرافی های متمرکز نشان می دهد بازارهای بیت کوین در وضعیت انباشت قرار دارند.

از ماه می گذشته ، تعداد بیت کوین هایی که در صرافی های متمرکز نگهداری می شوند بطور پیوسته با نرخ 2000 بیت کوین در روز (با قیمت فعلی معادل 66 میلیون دلار) در حال کاهش است.

گزارش هفتگی 12 جولای Glassnode نشان می دهد که تعداد بیت کوین ها در صرافی های متمرکز به سطحی کاهش یافته است که از ماه آوریل دیده نشده است که در آن ماه بیت کوین به بیشینه قیمت خود یعنی 65000 دلار صعود کرد.

محققین می گویند که در طول حرکت صعودی به این بیشینه ، کاهش مداوم بیت کوین های صرافی ها موضوع اصلی بود. Glassnode نتیجه گیری می کند که اغلب این بیت کوین ها به Grayscale GBTC Trust می رود یا اینکه توسط موسسات انباشته می شود.

هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه مه کاهش یافت ، این روند معکوس شد زیرا بیت کوین ها برای تصفیه (لیکوئید) به صرافی ها فرستاده شدند. اکنون حجم انتقال در شبکه به محدوده منفی برگشته است.

“بر اساس میانگین متحرک 14 روزه ، به ویژه در دو هفته گذشته بازدهی مثبت تر برای خروج ارز با نرخ 2 هزار بیت کوین در روز مشاهده شده است”

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که مجموع کارمزد انتقالات بیت کوین در شبکه بلاکچین برای واریز به صرافی ها در هفته گذشته به 14٪ از کل کارمزد انتقالات در شبکه کاهش یافت که در ماه مه در نقطه اوج در حدود 17٪ بود.

مجموع کارمزد انتقالات در شبکه بلاکچین برای برداشت از صرافی ها یک افزایش قابل توجه از 3.7 درصد تا 5.4 درصد را در این ماه نشان می دهد که نشان می دهد انباشت بیت کوین افزایش یافته است.

بر اساس DeFiLlama ارزش کل بیت کوین انباشته شده 21 درصد از 26 ژوئن افزایش یافته است که افزایش از 92 میلیارد دلار به 111 میلیارد دلار را نشان می دهد.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر ارزان : rexobit.com

مدیرعامل شرکت Pantera: ترس در بازار رمزارز کاهش یافته است، اکنون زمان خرید است.

0
برگشت قیمت بیت کوین

بازدیدها: 166

رئیس Pantera به سه دلیل اشاره کرد که چرا حجم بازار رمزارز یک تریلیون دلار افت کرد.

رئیس اجرایی Pantera Capital آقای دان مورهد (Dan Morehead) مطمئن است که فروش شدید رمزارز کاهش یافته است چراکه او فکر می کند اکثریت وحشت از افت بازار را دیده ایم.

در ماهنامه ای که در 15 ژولای منتشر شد، سرمایه گذار ریسکی (آقای دان مورهد) گفت که بهترین زمان برای خرید زمانی است که بازارها به خوبی در پایین خط تمایل هستند. نمودار انحراف روند بیت کوین که در مطلب وی آورده شده است نشان می دهد که بیت کوین نسبت به حرکت های پنج سیکل قبلی خود ، در پایین ترین قیمت قرار دارد.

“برای سرمایه گزاران جدید بهترین زمان برای خرید زمانی است که بازار بخوبی پایین خط تمایل است. اکنون یکی از آن زمان ها است. بیت کوین نسبت به خط تمایل 11 ساله خود 20.3 درصد پایین تر قرار دارد.”

او همچنین گفته است که رشد هرساله بیت کوین دلیل بر این نیست که بیت کوین دارای حباب قیمتی است.

“رشد هرساله بیت کوین باعث نمی شود که بیت کوین از نمودار روند خود خارج شود. اکنون بیت کوین نسبت به سال قبل 281 درصد رشد داشته که با توجه به حجم چاپ پول (پ.ن. مثلا دلار توسط دولت آمریکا که منجر به تورم می شود) منطقی است.”

آقای مورهد توضیح داد که چندین خبر منفی پی در پی در مورد سه واقعه باعث شد که بازار با شیب تند افت کند.

سرکوب رمزارز توسط دولت چین یک فاکتور موثر دیگر است اما همانطور که مورهد بیان می کند چنین مواردی قبلا هم چندین بار اتفاق افتاده است.

” بسیار خوب. اجازه دهید به دقت به ممنوعیت بیت کوین توسط چین نگاه کنیم به نظر میاید قبلا هم چنین سناریوهایی را مشاهده کرده ایم”

او هشت مورد مختلف در چندین سال گذشته لیست کرده است که مربوط به ممنوعیت بیت کوین و یا بستن صنعت رمزارز توسط چین بوده است که در تمام موارد، در ادامه بیت کوین به مقدار زیادی رشد کرده است.

دومین دلیلی که توسط رئیس شرکت Pantera بیان شده است روز مالیات در آمریکا است که بصورت سنتی بازار را تحت تاثیر قرار می دهد چراکه سرمایه گذاران بخشی از دارایی های رمزارز خود را می فروشند تا مبلغ لازم برای مالیات خود را تامین کنند.

“در مورد روز مالیات قبلی ، سه روز قبل تر یک کمینه در بازار ایجاد شد. حس وحشتناکی بود. چقدر طول کشید تا پول را از صرافی ها به حساب بانکی منتقل کنیم.”

فاکتور موثر سوم که او آن را با عنوان “180 ام ایلان ماسک روی بیت کوین” بیان کرد اما در مورد تاثیری که توئیت های ایلان ماسک روی بازار دارد توضیح نداد. ماسک باعث جنگ توئیتی در 17 ماه می شد وقتی که او گفت تسلا شاید بخشی از بیت کوین خود را به دلیل نگرانی در مورد تاثیرات زیست محیطی بفروشد.

در اواسط ماه می ، بازار رمزارز 43 درصد از بیشینه تاریخی خود یعنی 2.5 ترلیون دلار افت کرد که در چند هفته ، بیش از یک ترلیون دلار از بازار خارج شد. بازار با رسید به کف خود نوسان کرد (دوره consolidating) و اکنون حجم بازار در حدود 1.6 تریلیون دلار است.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر ارزان بدون کارمزد

در ادامه خرید حجیم بیت کوین، میکرواستراتژی گفت که شاید تا یک میلیارد دلار در بازار سهام بفروشد.

0
میکرواستراتژی

بازدیدها: 170

شرکت میکرواستراتژی گفت که تمایل دارد از درآمد حاصل از فروش سهام برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله خرید بیت کوین استفاده کند.

در همان روز شرکت میکرواستراتژی اعلام کرد که 488 میلیون دلار از فروش خصوصی خود را برای خرید بیت کوین صرف خواهد کرد. این شرکت همچنین اعلام کرد که تا یک میلیارد دلار از سهام خود را برای همین هدف خواهد فروخت.

در یک پرونده نوع S-3 برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، میکرواستراتژی اعلام کرد که در حال راه اندازی یک پیشنهاد اوراق بهادار “در بازار” است که به آن اجازه می دهد تا بیش از 1 میلیارد دلار سهام عادی کلاس A خود را به مرور بفروشد. این شرکت گفت که قصد دارد از درآمد حاصل از این فروش “برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله خرید بیت کوین” استفاده کند.

“بیت کوین بهره پرداخت نمی کند و بنابراین توانایی ایجاد بازده سرمایه از خالص عواید حاصل از این پیشنهاد به این بستگی دارد که آیا پس از خرید بیت کوین با خالص درآمد حاصل از فروش سهام، ارزش بیت کوین افزایش خواهد یافت”.

بر اساس داده های SEC شرکت میکرواستراتژی 92079 بیت کوین (تقریبا به ارزش 3.7 میلیارد دلار در زمان نوشته شدن این مقاله) نگهداری می کند و شرکت امروز می گوید که تمایل دارد 488 میلیون دلار دیگر رمزارز بخرد. این اطلاعات نشان می دهد که شرکت ، بیت کوین های موجود خود را در قیمت میانگین 24450 دلار خریداری کرده است که نشان می دهد 1.5 میلیارد دلار ارزش آن افزایش یافته است.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر بدون کمسیون : rexobit.com

پس از اینکه ایلاک ماسک گفت تسلا در آینده رمزارز استفاده خواهد کرد ، بیت کوین به سمت 40000 دلار رفت.

0
خرید تتر و بیت کوین

بازدیدها: 200

ناظر بازار می گوید ” توئیت آخر ایلان ماسک بازار را به سمت بالا حرکت داد”

مدیرعامل شرکت تسلا آقای ایلان ماسک در جلسه استانداردهای محیطی ماینینگ گفت که شرکتش رمزارز را بعنوان پرداخت جایگزین قبول خواهد کرد. پس از گفته وی قیمت بیت کوین بالا رفت.

 • بیت کوین در نزدیکی 39200 دلار معامله می شود که رشد 11 درصدی در 24 ساعت را نشان می دهد. بیت کوین بیشینه قیمت دو هفته ای خود یعنی 39794 دلار را لمس کرد.
 • پس از اینکه تسلا مجددا تراکنش های بیت کوین را به دلیل تایید استفاده از انرژی پاک توسط ماینرها قبول کرد خریداران در روز یکشنبه وارد بازار بیت کوین شدند.
 • نیک مانجینی (Nick Mancini) محقق و تحلیل گر می گوید “آخرین توییت ماسک برای بیت کوین مثبت است چراکه نه تنها معیار شرکت تسلا در مورد تولید کربن در اثر ماینینگ رمزارز را برآورده می کند، بلکه گروه های استخراج رمزارز را مجبور به انتشار اطلاعات می کند ، بنابراین کل عملیات استخراج را شفاف تر و مناسب برای محیط زیست ، جامعه و حاکمیت می کند”.
 • برایان تهاکو (Brian Tehako) مدیر اجرایی Hehmeyer در چت تلگرامی به کوین دسک گفت “این موضوع قیمت بیت کوین را بالا کشاند. خط میانگین حرکت ساده 5 روزه از میانگین حرکت 20 روزه عبور کرد. حالا بازار می تواند تا 41900 دلار بالا برود.”
 • بر طبق داده های تحلیل تکنیکال TradingView ، مقاومت میانگین حرکت ساده 200 روزه اکنون در 42484 دلار قرار دارد.
 • تسلا ابتدا در ماه فوریه بیت کوین را بعنوان یک گزینه پرداخت قبول کرد و در ماه می به دلیل نگرانی های زیست محیطی آن را معلق کرد.
 • با اینکه شرایط روانی بازار در 24 ساعت گذشته بهبود یافته است ، باید در مورد تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره محتاط بود که روی چهارشنبه برگذار می شود.
 • سیاست های پولی افزایش نقدینگی فدرال رزرو طی هفته های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته است ، مقامات پیشین بانک مرکزی ، اقتصاددانان و فعالان بازار به دلیل نگرانی های مربوط به تورم ، آن را نامناسب خواندند.
 • الکس کروگر ، بازرگان و تحلیلگر در توئیتر خود نوشت: “در مورد فدرال رزرو کنجکاو هستم. بدون فدرال رزرو و سیاستهای انبساطی آن ، قیمت بیت کوین 90٪ پایین تر خواهد بود.”

منبع : coindesk.com

خرید تتر بدون کارمزد

چطور تقاطع مرگ قریب الوقوع بیت کوین می تواند سیگنال خرید باشد

0
خرید بیت کوین تتر

بازدیدها: 174

معامله گران بیت کوین پس از تقاطع مرگ بیت کوین در نمودار روزانه ، کنار نشسته اند اما این سقوط می توانید برای سرمایه گذاران معکوس ، سیگنال خرید باشد؟

اصلاح شدید بیت کوین از بیشینه قیمت تاریخی آن در 64900 دلار باعث ایجاد احساس منفی در سرمایه گذاران حداقل در کوتاه مدت شد. با این حال برخی تحلیل گران معتقد هستند احتمالا کف قیمت بیت کوین واقع شده است و البته برخی نیز در مورد افت بیشتر هشدار می دهند که به دلیل الگوی “تقاطع مرگ (Death Cross)” است که در زمان نوشتن این مقاله مورد بحث است.

برای معامله گران جدید ، عبارت تقاطع مرگ حس منفی زیاد و حس مرگ قریب الوقوع می دهد. این عبارت می تواند به یک فروش حجیم ناشی از وحشت منجر شود بویژه اگر بازار در فاز نزولی ادامه یابد.

به هر حال آیا تقاطع مرگ چیزی است که باید از آن ترسید و یا اینکه یک گوی کریستالی (گوی پیش گو) است که به معامله گران سیگنال ورود به بازار می دهد؟

بیایید با چند مثال بررسی کنیم.

تقاطع مرگ چیست و چقدر دقیق است؟

تقاطع مرگ زمانی اتفاق می افتد که میانگین حرکت با دوره سریع (معمولا میانگین حرکت ساده 50 روزه) به پایین میانگین حرکت بلند مدت (معمولا SMA 200 روزه) عبور کند.

تلاقی نزولی است چراکه نشان می دهد حرکت صعودی معکوس شده است. بسیاری از سرمایه گذاران شرکتی در بازارهای نزولی خرید نمی کنند تا زمانیکه کف بازار تایید شود. بر این اساس خرید کاهش میابد و سرمایه گذارانی که خرید کرده اند به دلیل وحشت از ضرر ، شروع به فروش می کنند و این موضوع کاهش قیمت را تشدید می کند.

قبل از بررسی چند تقاطع مرگ در بازار رمزارز اجازه دهید ببینیم چگونه این الگو در شاخص بورس S&P500 بین سال های 1929 تا 2019 عمل کرده است. برطبق داده های Dorsey میانگین (average) افت بعد از تشکیل تقاطع مرگ 12.57% و متوسط (median) افت بسیار کمتر در حدود 7.75% بوده است. اگر فقط دوره قبل از 1950 را در نظر بگیریم میانگین افت کمتر از 10.37% و متوسط افت 5.38% بوده است.

در حالی که این ارقام ، به ویژه برای معامله گران رمزنگاری ، شگفت آور نیستند ، اما نباید از همگرایی نزولی این دو میانگین متحرک صرف نظر کرد. تاریخ نشان می دهد که تقاطع مرگ (death cross) ناشی از چند افت حجیم در شاخص بازار سرمایه آمریکا است.

تقاطع های مرگ اخیر بیت کوین

رمزارزها هنوز بازار نوظهور هستند و داده های قابل دسترس محدود است. اجازه دهید چند نمونه تقاطع مرگ و تاثیر آنها بر بیت کوین را بررسی کنیم.

جدیدترین تقاطع مرگ در بازار بیت کوین در 26 مارس 2020 اتفاق افتاد که قیمت بیت کوین در 6758.18 دلار بسته شد. این تقاطع مرگ یک سیگنال خرید عالی ایجاد کرد که بیت کوین یک کف قیمتی در 3858 دلار دو هفته قبل تر در 13 مارس تشکیل داد.

قبل از آن بیت کوین در 26 اکتبر 2019 یک تقاطع مرگ تشکیل داد وقتی که قیمت در 9259.78 دلار بسته شد و قیمت 33 درصد از بیشینه 13868.44 دلار در 26 ژوئن 2019 اصلاح شد. پس از تقاطع مرگ ، بیت کوین در قیمت 6430 دلار در 18 دسامبر 2019 با مجموع افت 53 درصد تشکیل داد.

در سناریوی دیگری ، بیت کوین تا 19891.99 دلار در 17 دسامبر 2017 رالی کرد و در 30 مارس 2018 تقاطع مرگ تشکیل شد وقتی که قیمت بیت کوین در 6848.01 دلار بسته شد. بنابراین بیت کوین 65 درصد از بیشینه تاریخی تا قیمت 6848.01 دلار اصلاح کرد.

پس از آن فروش ادامه یافت و بازار نزولی کف خود را در 3128.89 دلار در 15 دسامبر 2018 یافت که به معنی افت حدود 54 درصد دیگر از تقاطع مرگ است و مجموعا 84% افت از بیشینه قیمت است.

نمونه های بالا نشان می دهد که چگونه تقاطع مرگ در بازار نزولی اتفاق می افتد و سرمایه گذاران منتظر تشکیل الگویی برای برگشت به بازار و کسب سود می مانند.

منبع : cointelegraph.com/

خرید و فروش تتر ارزان : rexobit.com