خانه بلاگ

بیت کوین یک خروج قوی داشت. تحلیل گران 13000 دلار را می بینند.

0
خرید و فروش بیت کوین

بازدیدها: 20

پس از یک دوره طولانی نوسان قیمت بیت کوین در یک محدوده کوچک ، این رمزارز توانست یک رالی کرده و از این محدوده خارج شود و قیمت به 11700 دلار رسید.

این حرکت وزن زیادی دارد چراکه با عدم وجود تمایل به بالای مشابه با بازارهای قبلی ، حاصل شده است. تحلیل گران اکنون به صورت گسترده می گویند که صعود بیشتر در کوتاه مدت ممکن است که بیت کوین اکنون بالای مقاومت کلیدی خود تثبیت شده است که قبلا در 11600 دلار بود.

هر چه مدت بیشتری این سطح به پشتیبان تبدیل شود و به پایین شکسته نشود بیت کوین می تواند رشد بیشتری را داشته باشد.

همچنان یکسری موانع در مقابل رمزارز وجود دارد. یک تحلیل گر اشاره می کند که 12000 دلار سطح کلیدی بعدی است که باید به دقت آن را تحت نظر داشت. عبور به بالای این سطح می تواند مومنتم جدی ایجاد کند که پتانسیل رسیدن به 13000 دلار را فراهم می کند.

این تحلیل گر همچنین می گوید برای اینکه بیت کوین وارد یک بازار تمام صعودی شود باید به 13000 دلار غلبه کند. عبور از این سطح می تواند رسیدن به قیمت بیشینه تاریخی بیت کوین را روی میز بگذارد.

با خروج کنترل از دست فروشندگان ، بیت کوین مومنتم قوی به دست آورده است.

در زمان نوشتن این مقاله ، بیت کوین با رشد 2 درصد در قیمت 11700 دلاری معامله می شود.

قبلا بیت کوین چندین هفته در محدوده 11200 تا 11600 دلار مانده بود که هر بار برخورد با سطح بالای این محدوده منجر به برگشت قیمت به پایین می شد.

با حرکت امروز ، قیمت بیت کوین از این سطح عبور کرد و خریداران کنترل بازار را در کوتاه مدت به دست گرفتند. بسیاری از سرمایه گذاران اکنون صعود بیشتر در روزها و هفته های آینده را پیش بینی می کنند.

اگر بدون وجود صعود در بازار سهام ، یک صعود جدیی در بیت کوین به بالا اتفاق افتد بیت کوین می تواند همبستگی خود به بازارهای سرمایه را که اخیرا ایجاد شده بود از دست بدهد.

تحلیل گر : حرکت به 13000 دلار اکنون بر روی میز است.

وقتی در مورد تمایل بیت کوین و اینکه در کوتاه مدت به کدام سمت حرکت می کند صحبت می کنیم یک تحلیل گر می گوید که صعود به بالای 12000 دلار برای صعود بیشتر بیت کوین مهم است.

او اشاره می کند که 13000 دلار اکنون جزو گزینه ها است و عبور از این سطح می تواند جرقه خرید شدید را بزند که این رمزارز را به بیشینه های جدید برساند.

“بیت کوین بالای مقاومت مهمی است. بسته شدن بالای 12000 و 13000 دلار اکنون بر روی میز است. اگر بازار کاملا صعودی می خواهید باید بیت کوین بخوبی بالای 13000 دلار بسته شود. تست مجدد و تبدیل محدوده سیاه به پشتیبان و سپس حرکت به بالا.”

ساعات پیش رو شاید برای بیت کوین حیاتی باشد که خریداران باید مومنتم خود را افزایش دهند و یا منتظر یک سقوط شدید در اثر فشار فروش باشند.

منبع : newsbtc.com

خرید فروش بیت کوین ارزان و خودکار

آرامش قبل از توفان؟ تحلیلگر می گوید بیت کوین در سه ماه به 20000 دلار میرسد

0
خرید بیت کوین

بازدیدها: 26

Mohit Sorout می گوید بیت کوین می تواند در مدت سه ماه پس از شکستن محدوده فعلی به بیشینه تاریخی خود برسد.

قیمت بیت کوین چندین ماه است که در محدوده کوچکی باقی مانده است. اگر بالای این محدوده به صورت موفقیت آمیزی شکسته شود به گفته Mohit Sorout شریک Bitazu Capital founding ، قیمت بیت کوین به سرعت به بیشینه تاریخی خود خواهد رسید.

از جولای 2020 بیت کوین در محدوده 10200 و 11800 دلار در محدوده 15 درصدی قرار دارد. بیت کوین به جز در موارد کوچک به مدت زیادی دارای نوسانات پایین است. وقتی بیت کوین به مدت طولانی در یک محدوده کوچک ثابت باشد یک حرکت بزرگ قیمتی اتفاق می افتد.

اینکه آیا خروج از این محدوده در کوتاه مدت اتفاق می افتد یا خیر ، هنوز قطعیت ندارد اما اگر اتفاق افتد به گفته Sorout در مدت سه ماه بیت کوین 20000 دلار را خواهد دید.

چرا سه ماه برای رسیدن بیت کوین به بیشینه تاریخی پس از شکست محدوده؟

بر اساس سیکل های قبلی قیمت بیت کوین ، بیت کوین تمایل دارد بعد از شکست محدوده طولانی مدت به سرعت رشد کند. این الگو هم در مورد خروج به بالا و خروج به پایین حاکم است. از یکم ماه می تا 20 جولای ، بیت کوین در محدوده 8800 تا 9800 دلار باقی مانده بود و در نزدیکی 9100 دلار تثبیت شده بود. بعد از دو ماه تثبیت بیت کوین در 12 روز 32 درصد یعنی تا 12123 دلار در بایننس صعود کرد.

بر اساس تمایل بیت کوین به نوسان بالا بعد از تثبیت طولانی قیمت، Sorout  می گوید :

“آرامش قبل از طوفان. اگر بیت کوین امروز از محدوده خارج شود می تواند احتمالا بیشینه تاریخی قبلی خود یعنی 20000 دلار را در سه ماه ببیند.”

وقتی در مورد دلیل این مدت سه ماه پرسیده می شود Sorout می گوید: این سه ماه بر اساس مشاهدات نوسان بیت کوین است.

بر اساس گفته Sorout  قیمت بیت کوین می تواند حتی در کمتر از سه ماه به 20000 دلار برسد. او اشاره می کند :

“این مشاهدات بر اساس چگونگی نوسانات رالی ها بعد از دوره نوسان پایین است. حتی می تواند سریع تر باشد”

یک متغییر مهم که باید در نظر گرفته شود مربوط به وثیقه قراردادهای آتی (futures) و مقایسه آن با بازاری صعودی قبلی است.

فاکتورهایی که مومنتم بیت کوین در سه ماه آخر 2020 و در سال 2021 تقویت می کند.

یک فاکتور قوی که سیکل صعودی بیت کوین را در سال 2021 حفظ می کند تقاضا توسط موسسات است.

در 17 اکتبر رئیس Grayscale آقای Barry Silbert گفت که دارایی های شرکت به بیشینه خود یعنی 6.4 میلیارد دلار رسیده است. Silbert تاکید کرد که شرکت این هفته ورودی سرمایه زیادی داشته است.

سازمان هایی که بیت کوین تقاضا می کنند – مانند Square و MicroStrategy بیت کوین را بعنوان یک دارایی با پتانسیل می شناسند. این به آن معنی است که بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی بیت کوین را بدون تمایل به فروش در آینده نزدیک خریداری می کنند.

قیمت بیت کوین با وجود اخبار مثبت مربوط به سرمایه گذاری سازمان ها ، در ماه اکتبر راکد بوده است. اما خالق stock-to-flow PlanB می گوید احتمال بازگشت متقارن وجود دارد:

“چرا قیمت بیت کوین با وجود این همه خرید سازمانی بالا نمی رود؟ چه کسی می فروشد؟ قیمت بیت کوین دقیقا کجا باید باشد که بالای 10000 دلار مانده است و منتظر یک لحظه است…”

منبع : cointelegraph.com

خرید بیت کوین خودکار

یرن فایننس (YFI) ساختار صعودی بازار را غیرمعتبر می کند. تحلیل ها کاهش بیشتر را نشان می دهد.

0
خرید یارن فایننس ارزان

بازدیدها: 35

یرن فایننس بخش دوست داشتنی DeFi بوده است که سرمایه گذاران حجم بالایی را به توکن YFI اختصاص دادند با این دید که یرن فایننس یکی از بزرگترین و گسترده ترین پلتفرم در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز باشد.

پس از اینکه بنیانگذار آن سرمایه گذاران را به پروژه آزمایشی قراردادهای هوشمند منحرف کرد 50 درصد از سرمایه هایش از دست رفت و پس از آن حال و هوا پیرامون پروژه یرن چندین هفته است که در حال تغییر است.

هرچند او مستقیما کاربران را تشویق نکرد که قراردادها را با توکن های YFI فراخوانی کنند اما با قراردادن چندین پیام در تویتر بطور غیرمستقیم این اتفاق افتاد. در نتیجه قیمت YFI پایین تر آمد. انجمن پراکنده و ضعف شده یرن فایننس این جرقه را تشدید کرد و از آن زمان قیمت یرن فایننس به طور قابل توجهی پایین آمد.

یک تحلیل گر اکنون بیان می کند که ساختار بازار صعودی یرن فایننس اکنون باطل شده و نزول بیشتر می تواند در کوتاه مدت اتفاق افتد.

یرن فایننس (YFI) به دلیل فشار فروش مداوم به سمت 13000 دلار می رود.

در زمان نوشته شدن این مطلب ، توکن یرن فایننس (YFI) پایین 13500 دلار معامله می شود.

این کمی بالاتر از بالاترین کمینه قبلی در 12000 دلار است که در فروش شدید اخیر ایجاد شد. کمبود فشار خریدار نشان می دهد که نزول قیمت به کمینه اخیر در کوتاه مدت اتفاق خواهد افتاد.

اگر یرن فایننس به این کمینه ها نزول کند شکست به پایین آن می تواند جرقه فروش شدید را آغاز کند. اگر خریداران نتوانند از این موضوع محافظت کنند نشان دهنده این خواهد بود که یک نزول شدید قریب الوقوع خواهد بود.

تحلیل : ساختار بازار YFI شکسته است احتمال 6000 دلار وجود دارد

درحالیکه در مورد جهت حرکت رمزارز در کوتاه مدت صحبت می کنیم یک تحلیل گر می گوید که او 50 درصد افت را انتظار دارد. او هدف 6200 دلار را در کوتاه مدت انتظار دارد و می گوید که این یک هدف منطقی با توجه به ساختار بازار است.

“با خیال راحت می توان گفت که ساختار صعودی شکسته شده است و هدف 100000 دلار فعلا از بین رفته است. تنها مورد خوب مقاومت قطری (diagonal) است:شکست آن ، تست مجدد آن و حداکثرگرایی DeFi”

از آنجائیکه توکن یرن فایننس به شدت با فضای DeFi همبسته است تمایل بعدی آن شاید وابسته به تمایل کل مجموعه باشد.

منبع : newsbtc.com

خرید یارن فایننس خودکار و ارزان

صفحه تحلیل تکنیکال یرن فایننس

حجم بیت کوین هایی که توسط موسسات نگهداری می شود اکنون با حجم قبلی بازار قابل مقایسه است.

0
خرید دوج کوین

بازدیدها: 25

حجم بازار بیت کوین اکنون 211 میلیارد دلار است اما چهار سال قبل 6.8 میلیارد دلار بود. این رقم به تنهایی با عرضه شرکت های دولتی بیت کوین برابری می کند که می توان از آن آینده رشد ارزش این دارایی را پیش بینی کرد.

بیت کوین به اندازه ای رشد کرده است که بعنوان دارایی برای موسسات به حساب میاید که می تواند منجر به حرکت صعودی جدید شود.

آنچه زمانی در سطح دارایی های خرده محسوب می شد اکنون قویا برای هج کردن سرمایه استفاده می شود. موسسات و اخیرا شرکت های معامله گر دولتی ، بیت کوین را به ذخایر مالی خود اضافه کرده اند.

تعداد کل بیت کوین هایی که اکنون توسط پانزده شرکت نگهداری می شود ارزشی معادل 6.8 میلیارد دلار دارد و در حال افزایش است. 50 میلیون دلار تنها توسط Jack Dorsey رهبر موسسه Square اضافه شد.

این عدد مهم است زیرا تنها چهار سال قبل درست قبل از صعود شدید بیت کوین کل حجم بازار بیت کوین تنها 6.8 میلیارد دلار بود.

اگر همین الگو ادامه یابد حجم بازار بیت کوین به 6 تریلیون دلار می رسد

اگر نرخ رشد مشابه قبل ادامه یابد حجم بازار بیت کوین می تواند به موارد قابل پیش بینی برسد. دوباره برگردیم به عقب ، حجم بازار 6.8 میلیارد دلار بوده است به همین مقدار اکنون شرکت ها بیت کوین نگهداری می کنند. امروز 211 میلیارد دلار است و آماده افزایش شدید است.

اگر حجم بازار بیت کوین مشابه با زمانیکه 6.8 میلیارد دلار بود همان 3000% ROI را داشته باشد پیک بعدی می تواند حجم بازار را به 6.6 ترلیون دلار برساند.

بیت کوین مشابه سایر دارایی های قبل از آن نیست با وجود اینکه بازدی آن کاهش یافته است احتمال ادامه همین مسیر زیاد نیست. در دنیای رمزارزها هر چیزی ممکن است بویژه در شرایط اقتصادی فعلی.

حجم بازار 6.6 ترلیون دلاری می تواند قیمت بیت کوین را به 350000 دلار برای هر بیت کوین برساند. یک افزایش 3000% در سرمایه شرکت ها به تنهایی می تواند 211 میلیارد دلار وارد بازار بیت کوین کند که حجم بازار اکنون در همین عدد است.

حتی اگر اغلب این اعداد درست نباشند ، اگر تمایل شرکت ها به سمت بیت کوین ادامه یابد در چهار سال ، حجمی که توسط شرکتها نگهداری می شود به میلیاردها خواهد رسید که برای جلوگیری از رکود نیاز است.

اگر حالت دومینو اتفاق افتد و شرکت های بیشتری این روال را دنبال کنند در کنار کاهش ارزش دلار ، 6.6 تریلیون دلار شاید پیک بعدی بیت کوین باشد.

منبع : newsbtc.com

خرید دوج کوین ارزان

اگر بیت کوین پایین 11200 دلار بسته شود می تواند یک اصلاح قوی اتفاق افتد

0
خرید و فروش بیت کوین

بازدیدها: 40

قیمت بیت کوین همچنان در حرکت صعودی خود در بالای 11500 دلار قرار دارد. اگر بیت کوین 11200 را را به پایین بشکند (100SMA ساعته) می تواند یک صلاح قوی به پایین داشته باشد.

 • بیت کوین در تلاش است بالای سطوح 11500 و 11520 دلار باقی بماند.
 • قیمت اکنون در سطح پشتیبان 10400 دلار و میانگین حرکت ساده ساعتی 100 معامله می شود.
 • یک خط تمایل صعودی کلیدی با پشتیبان در نزدیکی 11400 دلار در نمودار یک ساعته وجود دارد.
 • بیت کوین می تواند یک اصلاح به پایین در صورت شکست 11200 دلار داشته باشد.

قیمت بیت کوین مومنتوم صعودی ندارد

بعد از معامله در بیشینه ماهانه در 11724 دلار ، قیمت بیت کوین شروع به یک اصلاح کرد. بیت کوین سطوح پشتیبان 11520 و 11500 دلار را شکست و به منطقه نزولی کوتاه مدت وارد شد.

قیمت 11300 دلار را تست کرد و بخوبی در بالای میانگین حرکت ساده ساعته 100 قرار گرفت. کمینه در 11315 دلار قرار دارد و قیمت بیت کوین اکنون درحال افزایش است. بیت کوین از Fib23.6% مربوط به نزول اخیر از 11724 تا 11315 دلار ، برگشت.

هرچند خریداران هنوز درتلاش هستند بالای سطوح مقاومت 11500 و 11520 دلار بروند. سطح Fib50% نیز در نزدیکی 11520 دلار قرا دارد.

در طرف پایین SMA ساعته 100 کلید ما در 11400 دلار است. همچنین یک خط تمایل صعودی کلیدی در نزدیکی 11400 دلار در نمودار یک ساعته تشکیل شده است.

اگر نزول به پایین این خط اتفاق افتد ، قیمت بیت کوین حتی می تواند تا پشتیبان 11315 دلار نزول کند. پشتیبان مهم بعدی سطح 11200 دلار است و پایین تر از آن ریسک اصلاح زیاد در کوتاه مدت وجود دارد.

رالی جدید در بیت کوین

اگر بیت کوین بالای پشتیبان 11200 بماند شانس یک رالی جدید وجود دارد. اولین مقاومت مهم در نزدیکی 11500 و 11520 دلار قرار دارد. خروج موفق به بالای سطح 11520 دلار می تواند درب ها را برای حرکت صعودی به بیشینه 11724 دلار باز کند. صعود بیشتر قیمت را تا مقاومت بزرگ 12000 بالا می برد.

منبع : newsbtc.com

خرید و فروش بیت کوین خودکار

حجم بازار تتر می تواند در سال بعدی از اتریوم پیشی بگیرد:گزارش بلومبرگ

0
خرید و فروش تتر

بازدیدها: 10

پیش بینی می شود قبل از سال 2022 بیت کوین بالاترین حجم و تتر در رتبه دوم قرار گیرد.

یک گزارش جدید پیش بینی می کند که تتر می تواند از حجم بازار اتریوم تا انتهای سال بعدی بگذرد. بر اساس دید بلند مدت بلومبرگ که توسط Mike McGlone نوشته شده است ، تتر احتمالا می تواند رتبه دوم در حجم بازار را از اتریوم در سال 2021 بگیرد. این گزارش ، حجم ثابت بازار اتریوم را اکنون 43.2 میلیارد دلار اعلام می کند که البته برای اغلب مدت در سال 2019 و 2020 و قبل از رشد ناگهانی در انتهای ماه جولای ، پایین تر از 30 میلیارد دلار باقی مانده بود.

در مقابل ، حجم بازا تتر ( USDT ) بطور پیوسته از سال 2017 رشد کرده است و تنها یک افت عمیق در اکتبر 2018 داشته است. استیبل کوین تتر سال 2020 را با حجم بازار 4.1 میلیارد دلار آغاز کرد و به سرعت به 15.7 میلیارد دلار در ماه اکتبر افزایش یافت.

McGlone بیان می کند : “برای جلوگیری از پذیرش روزافزون تتر، باید کار قابل توجهی انجام شود. اگر روند فعلی ادامه یابد حجم بازار تتر شاید در سال بعد از اتریوم پیشی بگیرد.”

تمام کسانیکه در بازار رمزارز هستند از این پیش بینی خوشحال نمی شوند. Adam Back از پیشروان رمزارز به 211500 دنبال کننده تویتر خود در 11 اکتبر گفت که بیت کوین تنها رمزارز است که مهم است و او معتقد است که اغلب سرمایه گذاران در این رمزارز مشارکت می کنند.

او گفت : “من استیبل کوین ها را استفاده می کنم اما زیاد آنها را نگهداری نمی کنم فقط مدتی که بیت کوین افت می کند. هر استراتژی که شامل نگهداری بیت کوین نباشد دارای ریسک بالا است”

این گزارش پیشنهاد می کند که تقاضا برای تتر نشان می دهد که آینده بیت کوین صعودی خواهد بود.

بلومبرگ اظهار داشت: بیت کوین با افزایش قیمت فعلی خود از 11،448 دلار به 100،000 دلار تا سال 2025 “چند صفر به خود اضافه خواهد کرد”. با عرضه ثابت 21 میلیون بیت کوین ، “تقاضا در مقابل عرضه همچنان مثبت هستند”

در این گزارش آمده است: “بیت کوین می تواند آنچه را که همیشه انجام داده است را انجام دهد و قیمت بیت کوین افزایش یابد، اما با سرعت کمتری.”

“بررسی عرضه و تقاضا نشان می دهد بیت کوین بیشتر تمایل دارد در مسیر صعودی خود باقی بماند”

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر ارزان و خودکار

رشد شش روزه بیت کوین تمرکز را روی مقاومت روانی 12000 برده است. برخی تحلیل گران حتی قیمتهای بالاتر را می بینند.

0
خرید و فروش اتریوم

بازدیدها: 17

 • بیت کوین برای ششمین روز متوالی به رشد خود را ادامه داده است که بالاترین تمایل رشد از آگوست 2019 را نشان می دهد. داده های CoinDesk این را نشان می دهد.
 • از روز سه شنبه بیت کوین از 10500 دلار تا 11700 دلار رالی کرده است.
 • بر اساس تحلیل گر بازار eToro آقای Simon Peters حرکت رو به بالا احتمالا ادامه خواهد داشت.
 • شرکت پرداخت Square’s foray به سرمایه گذاران در مورد آینده بلند مدت رمزارزها اطمینان داده است.
 • با حرکت بیت کوین به بالای مقاومت 11250 دلار ، تحلیل های تکنیکال نیز شرایط صعودی بیت کوین را نشان می دهند.
 • آقای Peters همچنین هشدار می دهد که مقداری اصلاح قبل از حرکت به 12000 دلار وجود خواهد داشت چراکه در کوتاه مدت خرید زیادی در بیت کوین و رمزارزها دیده شده است.
 • او می گوید : “احتمال افت قیمت (امیدوارم بالای 11000 دلار بماند) وجود دارد اما بهترین حالت این است که در محدوده فعلی باقی بماند که در ادامه در روزها و هفته های آینده به 12000 دلار حرکت خواهد کرد.
 • بیت کوین در 12 ساعت گذشته تحت فشار بوده است و از 11723 دلار به 11450 دلار افت کرده است.
 • با این برگشت ، شاخص قدرت نسبی در نمودار یک ساعته (RSI) به زیر 70 یعنی منطقه غیر سریزخرید برگشته است.
 • Patrick Heusser یک معامله گر رمزارز در بورکر رمزارز AG در زوریخ باور دارد که یک صعود بزرگتر در کوتاه مدت وجود خواهد داشت.
 • وی می گوید : “احتمال رشد بیت کوین به 14000 دلار از سطح فعلی قوی تر از افت آن به 10500 دلار است.”
 • بر اساس داده های skew ، در روز دوشنبه قرارداد های باز کل یا نرخ بهره به 4.3 میلیاد دلار رسیده است که از دوم سپتامبر بالاترین سطح است.
 • نرخ بهره نزدیک به 20 درصد در ماه اکتبر رشد کرد.
 • در این میان حجم معاملات آتی (futures) دو برابر و به 14 میلیارد دلار در روز دوشنبه رسید که بالاترین سطح از 21 سپتامبر است.
 • افزایش در نرخ بهره و حجم معاملات صرف نظر از رشد قیمت تمایل به ادامه به بالا را تایید می کند.
 • هرچند حرکت به بالا شاید در 12000 دلار گیر بیفتد چراکه حجم بالایی از فروش در این سطح در صرافی رمزارز آمریکایی Coinbase و برخی پلتفرم های آسیایی وجود دارد.

منبع : coindesk.com

خرید اتریوم ارزان

بیت کوین اصلاح تکنیکی کلیدی را دید اما 100SMA همچنان قدرتمند است.

0
خرید فروش ترون

بازدیدها: 11

قیمت بیت کوین رشد خود به بالای مقاومت 11500 دلار را انجام داد. بیت کوین از 11700 دلار اصلاح شد اما احتمالا پشتیبان در نزدیکی 100SMA ساعته پیدا خواهد کرد.

 • بیت کوین سطح مقاومت کلیدی 11500 دلار را شکست و به بیشینه جدید هفتگی 11724 دلار رسید.
 • قیمت اکنون به زیر 11500 دلار اصلاح شد اما بالای میانگین حرکت ساده یک ساعته 100 قرار دارد.
 • یک خط تمایل صعودی با پشتیبان در 11320 دلار در نمودار یک ساعته تشکیل شده است (داده ها از kraken)
 • قیمت بیت کوین می تواند رشد جدید را تا زمانیکه بالای پشتیبان 11200 دلار و 100SMA ساعته است ، آغاز کند.

قیمت بیت کوین قوی باقی ماند

بعد از چندین تلاش ناموفق ، قیمت بیت کوین نهایتا مقاومت 11500 دلار را شکست. بیت کوین حتی سطح 11650 دلار را رد کرد و بخوبی در بالای میانگین حرکت ساده ساعتی 100 قرار گرفت.

بیت کوین به یک بیشینه ماهانه جدید در نزدیکی 11724 دلار رسید و سپس یک اصلاح کوچک به پایین انجام داد. یک شکست به پایین سطوح 11600 دلار و 11500 دلار اتفاق افتاد. اکنون بیت کوین سطح Fib50% مربوط به صعود از 11199 دلار به 11724 دلار را تست می کند.

مهمترین پشتیبان در نزدیکی سطح 11400 دلار قرار دارد. این مقاومت به Fib61.8% مربوط به صعود از 11199 دلار به 11724 دلار است. همچنین یک خط تمایل صعودی با پشتیبان در نزدیکی 11320 دلار در نمودار یک ساعته وجود دارد.

درصورت حرکت به بالا ، یک مقاومت کوچک در 11500 دلار وجود دارد. مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی سطح 11700 دلار است اما مهمترین مقاومت برای خریداران در نزدیکی 11800 دلار قرار دارد. رشد بیشتر قیمت را به 12000 دلار خواهد رساند.

منبع : newsbtc.com

خرید ترون ارزان

بیت کوین از بازارهای سنتی جدا می شود چراکه یک رالی بزرگ پیش بینی می شود.

0
قیمت بیت کوین

بازدیدها: 12

Kraken تشخیص داده است که همبستگی بین بیت کوین و بازارهای سنتی کاهش میابد.

گزارشی که توسط صرافی اصلی رمزارز در آمریکا (Kraken) منتشر شد نشانه هایی از تضعیف پیوسته همبستگی بین بیت کوین و بازارهای سنتی را نشان می دهد.

گزارش نوسانات سپتامبر Kraken نشان می دهد که بیت کوین از ماه می ، یک همبستگی معکوس با شاخص دلار آمریکا (DXY) دارد هرچند یک انسجام در سپتامبر بین این دو بازار وجود داشت.

این گزارش پیش بینی می کند که در ماه اکتبر بیت کوین 11 درصد رشد کند و پیشنهاد می کند که بیت کوین این ماه را در قیمت 11850 دلار تمام خواهد کرد که 3 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی است. Kraken اشاره می کند که بیت کوین در شش ماه از نه ماه سال 2020 عملکرد پایینی نسبت به میانگین ماهانه خود داشته است.

پیش بینی های ملایم Kraken با توجه به پیش بینی صعودی بودن بین کوین توسط دو تحلیل گر ، بیشتر صحیح به نظر میاید. آقای Raoul Pal مدیر سابق hedge fund افشا کرد که بیش از نصف سرمایه شخصی خود را به بیت کوین منتقل کرده است:

“با اطلاعاتی که من از تمام موسسات و تمامی افرادی که با آنها صحبت کرده ام ، دارم حجم بالایی از پول به این سمت میاید”

همچنین آقای Alex Saunders از Nugget’s News وضعیت فعلی را با اواسط 2017 مقایسه کرده و پیش بینی می کند که مشارکت موسسات در بیت کوین باعث رالی بزرگ آن خواهد شد”

دیشب وی گفت :

“شرکت های معامله گر خصوصی و سرمایه گذاران بزرگ در پشت بام ها در مورد این دارایی جدید آواز می خوانند در حالیکه که حجم بی سابقه ای از پول در حساب های بانکی نشسته است و به دنبال یافتن خانه است”

منبع : cointelegraph.com

خرید بیت کوین ارزان

صعود چین لینک (LINK) به نظر بدون توقف است که خریداران کنترل را در دست گرفته اند.

0
خرید لینک چین

بازدیدها: 11

چین لینک یک افزایش قیمت قوی به بالای مقاومت 9.65 دلار آغاز کرده است. قیمت اکنون تلاش می کند به بالای مقاومت 11 دلار برسد.

 • قیمت توکن چین لینک نشانه های مثبت در بالای مقاومت 10 دلار نشان می دهد.
 • قیمت اکنون مقاومت 11 دلار را تست می کند و بخوبی در بالای میانگین حرکت ساده 100 است (چهار ساعته).
 • یک کانال صعودی کوتاه با پشتیبان در نزدیکی 10.5 دلار در نمودار چهار ساعته تشکیل شده است.
 • اگر لینک در بالای سطوح 11 دلار و 11.25 دلار تثبیت شود می تواند رالی کند.

قیمت چین لینک LINK هشت درصد رالی کرد

در تحلیل تکنیکال قبلی خروج صعودی در چین لینک ( LINK ) بالای سطح مقاومت 9 دلار را دیدیم. قیمت در منطقه مثبت باقی ماند و در بالای سطح مقاومت 10 دلار آرام گرفت (مشابه بیت کوین در بالای 11000 دلار).

قیمت لینک بیش از 8 درصد رالی کرد و سطح Fib 61.8% (مربوط به نزول از بیشینه 11.3 دلار به کمینه 8.35 دلار) را شکست. درطول صعود ، شکست به بالای خط تمایل بحرانی در 9.5 دلار در نمودار 4 ساعته لینک به وجود آمد.

قیمت لینک اکنون مقاومت 11 دلار را تست می کند و بخوبی بالای میانگین حرکت ساده 100 (چهار ساعته) قرار گرفته است.

به نظر میاید کانال صعود کوتاه مدت با پشتیبان در نزدیکی 10.5 دلار در نمودار چهار ساعته تشکیل شده است. شکست واضح به بالای سطح مقاومت 11 دلار شاید درب را برای صعود بیشتر باز کند.

مقاومت بعدی در نزدیکی 11.25 دلار است که بالاتر از آن لینک می تواند تا سطح 12 دلار رالی کند. رشد بیشتر قیمت می تواند قیمت لینک را تا سطح 13.2 دلار برساند.

پشتیبان های پایینی؟

اگر قیمت لینک اصلاح به پایین را آغاز کند شاید پشتیبان در نزدیکی خط تمایل در 10.5 دلار را داشته باشد. اولین سطح پشتیبان اصلی در نزدیکی سطح 10.2 دلار است.

پشتیبان مهم اکنون در نزدیکی سطح 9.8 دلار و میانگین حرکت ساده 100 (چهار ساعته) قرار دارد. هر نزول بیشتری می تواند منجر به کاهش قیمت به سمت سطح پشتیبان 9.65 دلار شود.

منبع : newsbtc.com

خرید لینک چین ارزان