آموزش فرمال کردن وبمانی

0
1534
آموزش فرمال کردن وبمانی

بازدیدها: 730

شرکت وبمانی برای انواع  پاسپورت های خود (سطوح کاربری) محدودیت هایی را اعمال میکند که با ارتقا پاسپورت این محدودیت ها  کمتر می شود به این منظور باید حساب کاربری خود را در وبمانی فرمال کنید. ( فرمال کردن وبمانی )

مقایسه مقدار محدودیت های نقل و انتفال روزانه، هفتگی و ماهانه دلار وبمانی با آلیاس پاسپورت و فرمال پاسپورت. در جدول زیر اختلاف قبل و بعد از فرمال کردن وبمانی نمایش داده شده است.

برای ارتقا پاسپورت از آلیاس به فرمال ( فرمال کردن وبمانی ) مراحل را به صورت زیر پیگیری کنید

قسمت های خواسته شده را مثل عکس تکمیل کنید

پس از تکمیل مراحل به قسمت پیام ها مراجعه کنید و روی پیامی که در مورد دریافت پاسپورت هست کلیک کنید سپس روی لینک کلیک کنید تا وارد مرحله ارسال مدرک شوید

عکس اسکن پاسپورت با یکی از فرمت های خواسته شده و حجم کمتر از 2 مگابایت را انتخاب کنید. دقت کنید که اندازه فایل تصویر بیشتز از 2 مگابایت نباشد.

نوع مدرک  ارسالی (که در اینجا پاسپورت است ) را انتخاب می کنید و روی دکمه فینیش آپلود (Finish Upload) کلیک می کنید تا مدارک به سرور وب مانی ارسال و آپلود شود.

یک پیام مبنی بر تایید آپلود مدرک دریافت می کنید (مشابه تصویر زیر)

اگر اطلاعات وارد شده و مدارک ارسالی شما مورد تایید وبمانی باشد ظرف مدت چند ساعت تا  3 روز کاری اروپا مدارک شما تایید و پاسپورت شما به فرمال ارتقا پیدا خواهد کرد و از طریق قسمت پیام ها تایید یا رد مدارک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. به این ترتیب مراحل فرمال کردن وبمانی شما اتمام میابد.

در ویدئو زیر آموزش فرمال کردن حساب وبمانی را نمایش داده ایم میتونید مراحل کار رو بصوت فیلم مشاهده کنید.

آموزش افتتاح حساب در وبمانی را در لینک زیر ببینید:
آموزش افتتاح حساب وبمانی
وب سایت وبمانی