استراتژیست بلومبرگ می گوید بیت کوین تا سال 2025 به 100 هزار دلار خواهد رسید

0
166

بازدیدها: 127

به گزارش کریپتواسلات ، استراتژیست ارشد کامودیتی ها در بلومبرگ گفت که بیت کوین پس از پایان زمستان از تمام دارایی ها پیشی خواهد گرفت و تا سال 2025 به 100 هزار دلار خواهد رسید.

مایک مک گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد کامودیتی ها در بلومبرگ، اخیرا مهمان شبکه خبری کیتکو (Kitco News) بود. او بازار فعلی را تجزیه و تحلیل کرد و استدلال کرد که بیت کوین از تمام دارایی های دیگر در جهان بهتر عمل می کند و تا سال 2025 به 100 هزار دلار خواهد رسید.

به گفته مک گلون، رشد بزرگ بیت کوین تازه شروع شده است. بازار فعلی منعکس کننده بزرگترین تورم در 40 سال گذشته است که اولین تورم بزرگ در طول عمر اکثر مردم است. با این حال، او همچنین استدلال کرد که با پایان یافتن این دوره، بیت کوین افزایش می یابد و به بهترین دارایی برای نگهداری در جهان تبدیل می شود.

مک گلون اشاره کرد که هم بیت کوین و هم S&P 500 در پایان ماه می (اوایل خرداد) برای اولین بار در دو سال گذشته به میانگین 100 هفته ای خود بازگشتند. بورس نزدک یکی از پشتیبانی های برجسته خود را از دست داد، همزمان بیت کوین حمایت 30000 دلاری خود را شکست. مک گلون می گوید همه بازارها به یکدیگر گره خورده اند و رفتارهای مشابه نشان می دهند اما این سوال پیش می آید که کدام یک ابتدا و چه زمانی از این شرایط بیرون آمده و رشد خود را آغاز خواهد کرد.

او اظهار داشت :

” در حال حاضر، من انتظار دارم که بیت کوین حجم معاملات کمتری داشته باشد دقیقا نمی دانم چقدر است. اما هر اتفاقی که بیفتد، من کاملاً انتظار دارم که ظرف دو سال به 100000 دلار برسد. “

پذیرش بیت کوین

مک گلون برای توضیح دلیل این نتیجه گیری خود، به نرخ پذیرش همه دارایی های رمزگذاری شده و به ویژه بیت کوین اشاره کرد.

او برای تاکید بیشتر بر موضوع پذیرش بیت کوین، آمار زیر را ارائه کرد:

” اگر کل ارزش بازار سهام تمامی بورس ها را در نظر بگیریم می بینیم که رمزارز حدود یک درصد از آن است. چند سال پیش، این عدد 0.01 درصد بود. چند سال قبل تر حتی کمتر بود. “

مک گلون بیت کوین را طلای دیجیتال در دنیایی که با سرعت فزاینده دیجیتالی می شود، توصیف کرد. علاوه بر این، با افزایش شدید پذیرش آن، عرضه آن به دلیل محدودیت استخراج بیت کوین ، کاهش می یابد. بنابراین، مک‌گلون به این نتیجه می‌رسد که قیمت بیت‌کوین در سال‌های آینده سر به فلک می‌کشد و فقط افزایشی خواهد بود.

او همچنین به طور خلاصه از اتریوم به عنوان پلتفرمی که صنعت فین‌تک را متحول می‌کند، نام برد که نرخ پذیرش بسیار بالایی را ارائه می‌کند. او استدلال کرد که وقتی بازار نزولی به پایان برسد و پشتیبان های مناسب پیدا شود، بیت کوین و اتریوم از همه دارایی های دیگر جلوتر خواهند بود زیرا تقاضا برای آنها و پذیرش رمزارزها بسیار بیشتر از سایر دارایی ها است.

او گفت:

” من فکر می‌کنم آنچه در ابتدا قرار است اتفاق بیفتد این است که ما از این دوره روانی عبور خواهیم کرد. سپس من کاملاً انتظار دارم که بیت کوین اولین دارایی باشد که به مسیر عملکرد بهتر خود بازگردد. “

نوسانات بیت کوین

مک گلون همچنین احساسات تغییر یافته اخیر نسبت به بیت کوین را تجزیه و تحلیل کرد. از او پرسیده شد که چرا بیت کوین تبدیل به یک دارایی ریسک پذیر شد در حالی که برای مدت طولانی به عنوان یک محافظ امن در برابر تورم رفتار می کرد.

مک گلون در پاسخ به این سوال توضیح داد که این نوسان مربوط به دوره بلوغ یک فناوری و دارایی نوپا است. وی خاطرنشان کرد:

” نوسانات 260 روزه بیت کوین تقریباً مشابه تسلا است همان چیزی است که آمازون در سال 2009 بود و همان چیزی است که طلا در سال 1980 بود. “

وی در پایان سخنان خود گفت که زمانی که دوره گذار بیت کوین به پایان برسد، به یک دارایی بدون ریسک تبدیل خواهد شد که می تواند با خیال راحت به عنوان ابزار مقابله با تورم مورد استفاده قرار گیرد.