استراتژیست کامودیتی پیش بینی می کند که ETF بیت کوین در آمریکا در ماه بعد تصویب شود

0
680

بازدیدها: 718

بر طبق گفته استراتژیست کامودیتی آقای Mike McGlone ، در ماه اکتبر شاید ETF بیت کوین توسط رگولاتور آمریکایی قبول شود.

استراتژیست کامودیتی بلومبرگ آقای Mike McGlone باور دارد که تنها زمان باقی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اولین صندوق قابل معامله بیت کوین در کشور (ETF) را تأیید کند.

مک گلون در مصاحبه با Daniela Cambone ، مجری Stansberry Investor ، در 21 سپتامبر ، اظهار داشت که کانادا پس از تصویب ETFs بیت کوین از 3iQ و Coinshares در ماه آوریل ، برتری رقابتی خود را نسبت به ایالات متحده افزایش می دهد.

وی تأکید کرد که سرمایه از ایالات متحده ( از جمله از کتی وودز Ark Invest ) به رمزارزها در کانادا حرکت می کند. او معتقد است که قانونگذاران در ایالات متحده نمی خواهند مدت بیشتری از دست بدهند.

وقتی از مک گلون در مورد بازه زمانی در مورد تأیید احتمالی ETF بیت کوین ایالات متحده سوال شد، گفت که ممکن است “به طور بالقوه تا پایان اکتبر” اتفاق بیفتد. وی اظهار داشت که احتمالاً ابتدا محصولی با پشتوانه آتی خواهد بود ، و افزود که “پنجره مشروعیت برای ورود حجم عظیمی از پول” باز می شود.

مک گلون همچنین جدیدترین گزارش Bloomberg Intelligence را تکرار کرد که می گوید قیمت بیت کوین در سال جاری به 100،000 دلار می رسد و این امر با تأیید ETF هدایت می شود.

لارک دیویس ، (که در زمینه رمزارز در یوتیوپ فعالیت می کند)، گفته های مک گلون را به اشتراک گذاشته و می گوید که در بازارهای صعودی قبلی در 2013 و 2017 ، سه ماهه دوم شاهد افزایش قیمت های عظیمی بوده است.

“بیت کوین امسال همچنان به 100000 دلار خواهد رسید، در هر دو مورد سه ماهه چهارم 2013 و 2017 قیمت بیت کوین 300 درصد رالی کرد. آیا بیت کوین مجدد این کار را خواهد کرد؟ ETF بیت کوین در آمریکا در حال پذیرش است”

کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) فعلا هنوز ETF هیچ رمزارزی را تایید نکرده است این درحالی است که تعداد پروژه های درخواست کننده رو به افزایش است.

در اوایل ماه جاری ، شرکت خدمات مالی چند ملیتی Fidelity Investments ، از SEC برای تایید ETP با استدلال اینکه بازارهای بیت کوین تحت استانداردهای خود تنظیم کننده به بلوغ رسیده اند ، لابی کرد.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر و رمزارز با قیمت ارزان : rexobit.com