انتخاب مجدد الکساندر لوکاشنکوف چه معنایی برای رمزارزها دارد؟

0
252

بازدیدها: 47

انتخابات رقابتی بین الکساندر لوکاشنکوف و Svetlana Tikhanovskaya آینده رمزارزها در بلاروس را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

معترضین در بلاروس به پاخاسته اند و انتخابات روی یکشنبه انجام خواهد شد اما ادامه ریاست جمهوری الکساندار لوکاشنکوف برای رمزارزها شاید خبر خوبی باشد.

لوکاشینکف در انتخابات 9 آگوست با بیش از 80 درصد آراء بر رقیب خود Svetlana Tikhanovskaya پیروز شد. هر چند ، مقامات بسیاری از کشورها و همچنین بلاروس با انتشار گزارشی از آراء جعلی ، نتایج انتخابات را قبول نمی کنند.

آخرین دیکتاتور اروپا

رئیس جمهور اروپای شرقی از سال 1994 برسرکار است که در طول این دوره چندین بار در مورد مزایای تکنولوژی بلاکچین از ابتدای قانونی شدن رمزارزها و اولین رمزارز در سال 2017 صحبت کرده است.

در آوریل 2019 ویدئویی از لوکاشینکوف منتشر شد که رو به مردم پیشنهاد داد تا از انرژی مازاد تاسیسات هسته ای کشور (که برنامه ریزی شده بود تا انتهای 2020 تکمیل شود) برای استخراج رمزارزها مانند بیت کوین و فروش آن استفاده شود.

قانونمندی رمزارزها

بلاروس در مباحث رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین پیشرو نیست اما این کشور چندین تغییر قانون را به اجرا در آورده است. در ماه مارس مسئولین بلاروس از قانون گذاران خواستند که رمزارز را از جرم جدا کنند. بانک مرکزی کشور گزارشی از نصب نرم افزاری داده است که به تاجران و بانک های خصوصی اجازه می دهد به توکن ها دسترسی داشته و تجار خود را بر پایه رمزارز جلو ببرند.

منبع : cointelegraph.com

خرید ترون ارزان و خودکار