انتظار افت شدید قیمت بیت کوین را نداشته باشید.

0
310
قیمت بیت کوین

بازدیدها: 46

Willy Woo پیشنهاد می کند که به دلیل پشتیبانی قوی در 9600 دلار ، از دیدگاه کلان سطوح فعلی قیمت مناسب برای خرید بیت کوین است.

آمارشناس اقای Willy Woo معتقد است تا زمانیکه قیمت در نزدیکی 11000 دلار است مسیر حرکت قیمت بیت کوین به نظر صعودی میاید.

در یکسری توئیت در 14 سپتامبر وی به ترکیب قوی بازار اشاره کرد و گفت سطوح قیمت فعلی می تواند برای سرمایه گذاران نقطه ورود خوبی باشد.

Woo : احتمال کم افت شدید قیمت بیت کوین

یک تکانه دیگر از تغییر وضعیت رمزارزها تکمیل شد، جهت حرکت بعدی در هفته های آینده صعودی خواهد بود:

بسیار غریب است که از اینجا سقوط شدید قیمت را شاهد باشیم”

Woo به حرکت on-chain در شبکه بیت کوین اشاره کرد که یک spike را در هفته های اخیر در افت بیت کوین به 9800 دلار نشان می دهد :

“دوشنبه صعود تا 10800 دلار را دیدیم – نقطه ای که تحلیل گران گفته اند که یک pivot بحرانی برای حرکت صعودی بیشتر تشکیل می دهد.”

در طرف مقابل این احتمال نیز وجود دارد که بیت کوین همچنان برای پرکردن دو شکاف در قراردادهای آتی به 9600 دلار ، افت کند. Woo اشاره کرد که علاقه زیادی به این افت وجود دارد زیرا حجم قابل توجهی خریدار در اطراف این سطح وجود دارد:

“من همچنان در مورد افت کوتاه مدت بیت کوین برای پر کردن شکاف محتاط هستم اما به نظر میاید اگر این مقاومت شکسته شود یک صعود قوی خواهیم داشت.” او ادامه داد : “تعداد زیادی سفارش خرید در بازار واقعی وجود دارد که منتظر افت تا میانه 9000 دلار هستند.”

اصول بنیادی شانس صعودی را تقویت می کند

همانطور که Cointelegraph گزارش کرده است ، منابع مختلفی منتظر رشد قیمت بیت کوین پس از برگشت از 12000 دلار هستند.

بر اساس PlanB اکنون قیمت بیت کوین در موقعیت مناسبی برای خرید است و قیمت تا 100000 دلار بالا خواهد رفت.

این سطح نشان از تغییر قوی می دهد که شبیه انتقال بیت کوین از 100 دلار تا 1000 دلار و سپس از 1000 دلار به 10000 دلار در سال 2017 است.

Woo اشاره می کند که رفتار سختی شبکه بیت کوین قاطعانه صعود را نشان می دهد تا نزول.

او می نویسد : “از دیدگاه بزرگتر (ماه های آینده) ما یک منطقه بسیار خوب از Difficulty Ribbon Compression بعد از هالوینگ داریم (خطوط عمودی قرمز) این یک شاخص قابل اتکا برای صعود است.”

Woo شاخص difficulty ribbon را در آگوست سال گذشته خلق کرده است. این شاخص رابطه بین نرخ افزایش سختی و فروش ماینرها را بررسی می کند. بنابراین فشار فروش در بیت کوین این ایده را به دست می دهد که سرمایه گذاران بلند مدت چه زمانی باید وارد بازار شوند.

منبع : cointelegraph.com

خرید ترون خودکار