انتظار می رود اتریوم قدرت بیشتری بگیرد چراکه 400 دلار را حفظ کرده است.

0
584
خرید و فروش اتریوم

بازدیدها: 192

در نهایت اتریوم با تجمیع بیت کوین در کانال 13000 دلار ، شروع به رشد کرد. قیمت آلت کوین پیشرو (اتریوم) اخیرا 400 دلار را دیده است که بالاترین قیمت در طول روزهای گذشته است که بیت کوین به بیشینه امسال خود صعود کرد.

اتریم اکنون کمی پایین تر از 400 دلار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته اتریوم 3 درصد رشد کرده است که آن را یکی از دارایی های دیجیتال با کارایی خوب در بین 20 مورد ارز دیجیتال با حجم بالا معرفی می کند.

تحلیل گران فکر می کنند که اتریوم می تواند در روزها و هفته های آینده بالاتر برود. اتریوم بیشینه 300 دلار را به پشتیبان تبدیل کرده است که برای صعودی بودن مهم است.

تحلیل گران فکر می کنند اتریوم بالاتر می رود

تحلیل گران به این عملکرد قیمت اتریوم دید مثبت دارند. یک معامله گر ، نمودار زیر را منتشر کرده است و می گوید که حرکت قیمتی اخیر اتریوم به دو دلیل مهم است: اتریوم 370 دلار را حفظ کرده است و اخیرا به بالای مقاومت تکنیکال 395 دلار حرکت کرده است. یک تحلیل ساده نشان می دهد که اتریوم از اینجا به سمت 412 دلار حرکت خواهد کرد که اگر این سطح توسط خریداران شکسته شود منجر به رالی حتی بزرگتر خواهد شد.

تحلیل گر دیگری نیر همین مورد را بیان می کند و نمودار حرکت قیمت اتریوم را در مقابل بیت کوین مورد اشاره قرار می دهد. این نمودار نشان می دهد که اتریوم نسبت به بیت کوین به یک نقطه صعودی مهم رسیده است. آیا بیت کوین همینجا می ماند یا اینکه بالاتر می رود، رالی اتریوم نسبت به بیت کوین به معنی رشد شدید اتریوم نسبت به دلار است.

افت بیت کوین می تواند بازیابی قیمت اتریوم را متوقف کند

صرف نظر از تحلیل تکنیکال ، برخی ترس از این دارند که بیت کوین بزودی افت کند. چنین افت قیمت در بیت کوین می تواند بازیابی قیمت اترویم را متوقف کند.

در مورد حرکت قیمتی اخیر بیت کوین ، یک تحلیل گر می گوید که حداقل چهار دلیل کلیدی وجود دارد که چرا یک اصلاح بیشتر محتمل است تا اینکه بیت کوین از 14000 دلار عبور کند.

  • بیت کوین با وجود عبور موقت در روز شنبه ، نتوانست مقاومت 14000 دلار را بشکند
  • بازار سرمایه ضعیف است که ریسک این بازار را زیاد می کند.
  • انتخابات می تواند باعث ایجاد ضعف در بازارهای پرریسک شود
  • پیش بینی می شود شاخص دلار آمریکا رشد کند چراکه در نزدیکی پشتیبان pivotal است.

اگر بیت کوین سقوط کند، به نظر نمیاید اتریوم بتواند رالی کند. در واقع برخی می ترسند که شاید آلت کوین ها با سقوط بیت کوین نتوانند با قدرت عمل کنند.

منبع : newsbtc.com

خرید و فروش اتریوم