این دو سطح را در نظر بگیرید که قیمت بیت کوین ممکن است اصلاح شدید داشته باشد

0
895
خرید بیت کوین ارزان

بازدیدها: 531

بیت کوین یک رالی قوی را انجام داده است اما آیا با یک اصلاح شدید مواجه خواهد شد؟

بیت کوین در حال صعود است و هر روز یک بیشینه جدید ثبت می کند. حالا که بیت کوین بطور رسمی به بالاترین حجم تاریخی خود رسیده است آیا نهایتا مقاومت 20000 دلار را خواهد شکست؟ و یا اینکه ابتدا یک اصلاح شدید خواهیم دید؟

اصلاح در چه زمانی؟

سخت است که تعجب نکنیم وقتی به نمودار هفتگی بیت کوین نگاه می کنیم. در 30 روز گذشته بیت کوین یک حرکت رو به بالای پارابولیک داشته است اما برای رسیدن به بیشینه تاریخی همچنان 10 درصد مسیر باقی مانده است.

همانطورکه همیشه گفته می شود وقتی بالا می رود باید پایین بیاید و اکنون سوالی که ذهن همه را مشغول کرده است این است که “اصلاح در چه زمانی؟”

سناریوی روز رستاخیز یک تصویر از اصلاح 50 درصدی بیت کوین تا 9000 دلار را نشان می دهد. اما مشابه با رشد قیمت هالوینگ قبلی اینبار نیز دارندگان بیت کوین باید خود را برای آن آماده کنند؟ یا اینکه سطوح مقاومت قبلی بعنوان پشتیبان عمل کرده و بیت کوین را به ماه خواهند فرستاد؟

نمودار روزانه بیت کوین به سطحی رسیده است که مردم احساس بهتری دارند زیرا مقاومت قبلی در 17000 دلار به اولین سطح پشتیبان قبل از سقوط به 14000 و 12500 دلار تبدیل شده است.

درحالیکه این اصلاح یک سقوط نزدیک به 25 درصد در قیمت بیت کوین است می تواند یک برگشت سالم را شامل شود که به بیت کوین این اجازه را می دهد که خریداران خرد بیشتری وارد شوند و خرید کنند و در نتیجه قیمت را به بالای سطح کلیدی 20000 دلار بفرستد.

شما شاید با نگاه کردن به این تصویر داد بزنید که چطور در کره زمین چنین نزولی می تواند سالم باشد. واقعیت این است که اصلاح در این نقطه باید اتفاق افتد و هرچه قیمت بالاتر رود اصلاح عمیق تری اتفاق می افتد.

به عبارت دیگر مهم است که بیت کوین یک کمینه جدید پیدا کند تا به بیشینه تاریخی جدید رشد کند.

مسیر حرکت قوی بیت کوین

با تمرکز روی نمودار ساعته بیت کوین چشم اندازی دیگری نمایان می شود و ساختاری دیده می شود که از ابتدای نوامبر معتبر است. این نشان می دهد که بیت کوین در حال حاضر بیش از حد رشد کرده و خط میانی کانال را بعنوان پشتیبان بعد از برخورد با سقف کانال استفاده کرده است. آیا این ساختار باقی خواهد ماند. این چشم انداز اصلاح 9 درصدی تا پشتیبان پایین کانال در قیمت 16285 دلار را نشان می دهد. اما فعلا به نظر میاید مقاومت قبلی در 17000 دلار بخوبی بیت کوین را حفظ کرده است.

آیا بیت کوین به مقاومت بالایی کانال در حدود 19000 دلار مشت خواهد زد و پس از آن اصلاح ما آغاز خواهد شد.

داده های مربوط به نقشه دما (Heatmap) نشان می دهد که کانال حفظ خواهد شد

داده های heatmap روی نمودار Tensorcharts نشان می دهد که دیوار های محکمی در 18500 و 19000 دلار وجود دارد که نشان می دهد نهنگ ها روی کانال فعلی متمرکز شده اند.

جالب اینکه دیوار خرید بین 17800 و 17000 دلار وجود دارند که نشان می دهد بیت کوین در روزهای پیش رو ثابت باقی خواهد ماند.

با رسیدن به 19000 دلار ، در مسیر صعود بیت کوین تا بیشینه جدید مقاومت چندانی وجود ندارد و اگر می خواهید بدانید که این بیشینه جدید کجاست پیشنهاد می کند گوی جادویی خریداری کنید.

سناریوی نزولی بیت کوین

آیا پشتیبان میانی کانال در 17000 دلار شکسته خواهد شد، آخرین سطح برای معتبر نگه داشتن کانال در 16285 دلار است. از این به بعد اولین کف منطقی برای بیت کوین محدوده 14000 دلار است.

سناریوی صعودی بیت کوین

بسته شدن بالای 19000 دلار یک فصل کاملا جدید در تاریخ قیمت بیت کوین آغاز خواهد کرد. تلاش برای پیش بینی قیمت بیت کوین در چنین شرایطی چیزی بیش از یک حدس نخواهد بود.

اگر ما نمودار رنگین کمان را دنبال کنیم به نظر میاید بیت کوین در بخش “همچنان ارزان است” قرار دارد که قیمت بیت کوین را در هفته پیش رو به 22600 دلار خواهد رساند.

اکنون کل کار کشف قیمت بیت کوین است و بسیاری از ما سال ها برای این لحظه انتظار کشیده ایم، پیشنهاد می کنم بنشینید و لذت ببرید.

منبع : cointelegraph.com

خرید بیت کوین ارزان