بیت کوین از بازارهای سنتی جدا می شود چراکه یک رالی بزرگ پیش بینی می شود.

0
332
قیمت بیت کوین

بازدیدها: 57

Kraken تشخیص داده است که همبستگی بین بیت کوین و بازارهای سنتی کاهش میابد.

گزارشی که توسط صرافی اصلی رمزارز در آمریکا (Kraken) منتشر شد نشانه هایی از تضعیف پیوسته همبستگی بین بیت کوین و بازارهای سنتی را نشان می دهد.

گزارش نوسانات سپتامبر Kraken نشان می دهد که بیت کوین از ماه می ، یک همبستگی معکوس با شاخص دلار آمریکا (DXY) دارد هرچند یک انسجام در سپتامبر بین این دو بازار وجود داشت.

این گزارش پیش بینی می کند که در ماه اکتبر بیت کوین 11 درصد رشد کند و پیشنهاد می کند که بیت کوین این ماه را در قیمت 11850 دلار تمام خواهد کرد که 3 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی است. Kraken اشاره می کند که بیت کوین در شش ماه از نه ماه سال 2020 عملکرد پایینی نسبت به میانگین ماهانه خود داشته است.

پیش بینی های ملایم Kraken با توجه به پیش بینی صعودی بودن بین کوین توسط دو تحلیل گر ، بیشتر صحیح به نظر میاید. آقای Raoul Pal مدیر سابق hedge fund افشا کرد که بیش از نصف سرمایه شخصی خود را به بیت کوین منتقل کرده است:

“با اطلاعاتی که من از تمام موسسات و تمامی افرادی که با آنها صحبت کرده ام ، دارم حجم بالایی از پول به این سمت میاید”

همچنین آقای Alex Saunders از Nugget’s News وضعیت فعلی را با اواسط 2017 مقایسه کرده و پیش بینی می کند که مشارکت موسسات در بیت کوین باعث رالی بزرگ آن خواهد شد”

دیشب وی گفت :

“شرکت های معامله گر خصوصی و سرمایه گذاران بزرگ در پشت بام ها در مورد این دارایی جدید آواز می خوانند در حالیکه که حجم بی سابقه ای از پول در حساب های بانکی نشسته است و به دنبال یافتن خانه است”

منبع : cointelegraph.com

خرید بیت کوین ارزان