حجم بازار تتر می تواند در سال بعدی از اتریوم پیشی بگیرد:گزارش بلومبرگ

0
839
خرید و فروش تتر

بازدیدها: 193

پیش بینی می شود قبل از سال 2022 بیت کوین بالاترین حجم و تتر در رتبه دوم قرار گیرد.

یک گزارش جدید پیش بینی می کند که تتر می تواند از حجم بازار اتریوم تا انتهای سال بعدی بگذرد. بر اساس دید بلند مدت بلومبرگ که توسط Mike McGlone نوشته شده است ، تتر احتمالا می تواند رتبه دوم در حجم بازار را از اتریوم در سال 2021 بگیرد. این گزارش ، حجم ثابت بازار اتریوم را اکنون 43.2 میلیارد دلار اعلام می کند که البته برای اغلب مدت در سال 2019 و 2020 و قبل از رشد ناگهانی در انتهای ماه جولای ، پایین تر از 30 میلیارد دلار باقی مانده بود.

در مقابل ، حجم بازا تتر ( USDT ) بطور پیوسته از سال 2017 رشد کرده است و تنها یک افت عمیق در اکتبر 2018 داشته است. استیبل کوین تتر سال 2020 را با حجم بازار 4.1 میلیارد دلار آغاز کرد و به سرعت به 15.7 میلیارد دلار در ماه اکتبر افزایش یافت.

McGlone بیان می کند : “برای جلوگیری از پذیرش روزافزون تتر، باید کار قابل توجهی انجام شود. اگر روند فعلی ادامه یابد حجم بازار تتر شاید در سال بعد از اتریوم پیشی بگیرد.”

تمام کسانیکه در بازار رمزارز هستند از این پیش بینی خوشحال نمی شوند. Adam Back از پیشروان رمزارز به 211500 دنبال کننده تویتر خود در 11 اکتبر گفت که بیت کوین تنها رمزارز است که مهم است و او معتقد است که اغلب سرمایه گذاران در این رمزارز مشارکت می کنند.

او گفت : “من استیبل کوین ها را استفاده می کنم اما زیاد آنها را نگهداری نمی کنم فقط مدتی که بیت کوین افت می کند. هر استراتژی که شامل نگهداری بیت کوین نباشد دارای ریسک بالا است”

این گزارش پیشنهاد می کند که تقاضا برای تتر نشان می دهد که آینده بیت کوین صعودی خواهد بود.

بلومبرگ اظهار داشت: بیت کوین با افزایش قیمت فعلی خود از 11،448 دلار به 100،000 دلار تا سال 2025 “چند صفر به خود اضافه خواهد کرد”. با عرضه ثابت 21 میلیون بیت کوین ، “تقاضا در مقابل عرضه همچنان مثبت هستند”

در این گزارش آمده است: “بیت کوین می تواند آنچه را که همیشه انجام داده است را انجام دهد و قیمت بیت کوین افزایش یابد، اما با سرعت کمتری.”

“بررسی عرضه و تقاضا نشان می دهد بیت کوین بیشتر تمایل دارد در مسیر صعودی خود باقی بماند”

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر ارزان و خودکار