خرید تتر ارزان

0
1091

بازدیدها: 71

کلاهبرداری در تلگرام با عنوان خرید تتر ارزان :

احتمالا تاکنون در تلگرام با تبلیغ خرید و فروش تتر ارزان مواجه شده اید. قیمت خرید تتر در تلگرام بسیار پایین است بطوریکه همه را مجذوب می کند تا از خرید تتر در تلگرام سود کنند. این روشی است که کلاهبرداران برای به دام انداختن قربانیان خود استفاده می کنند و بزرگترین روش کلاهبرداری در دنیای رمزارزها محسوب می شود.

یکی از تکنیک های کلاهبرداران در تلگرام ارائه تتر ارزان است که برای همه جذاب و طمع برانگیز است. دقت کنید که این افراد اگر کلاهبردار نیستند چرا تتر خود را مستقیما با همین قیمت به صرافی های معتبر آنلاین نمی فروشند و مجدانه تلاش می کنند تتر خود را به شما بفروشند! روزانه دهها مورد از چنین کلاهبرداری به پلیس فتا گزارش می شود که متاسفانه اکثرا قابل پیگیری نیستند.

کلاهبرداران در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام از ابزارهای دیگری نیز در کنار دروغگویی استفاده می کنند مثلا چند کانال تلگرامی با تعداد زیاد عضو (که همگی فیک هستند) راه اندازی می کنند و سپس به تعداد اعضای بالای کانال خود اشاره و اعتماد شما را جلب می کنند. با جستجو در اینترنت تعداد زیادی وب سایت که چنین کانال های تلگرامی با تعداد زیاد عضو فیک را می فروشند ببینید. هرکس به راحتی می تواند چنین کانالی را خریداری کرده و ادعا کند که مشتریان زیادی دارد!

کلاهبرداران تلگرامی معمولا نام کانال خود را شبیه به نام وب سایت های صرافی معتبر انتخاب می کنند و از لوگوی آنها استفاده می کنند و به این ترتیب از افراد کلاهبرداری می کنند. بعنوان مثال تقریبا هر هفته یک مورد کانال جدید در تلگرام با نام و لوگ مشابه صرافی رکسوبیت به وجود میاید. توجه کنید که صرافی های معتبر هیچ وقت در تلگرام مستقیما خرید و فروش نمی کنند و تمامی خرید و فروش های خود را در وب سایت و یا نرم افزارهای رسمی خود انجام می دهند.

خرید تتر ارزان از صرافی رکسوبیت

رکسوبیت یکی از معتبرترین صرافی های تتر و انواع رمزارز در ایران است که خدمات خرید تتر و فروش تتر با بهترین قیمت نسبت به سایر صرافی های معتبر را ارائه می دهد. امکان خرید تتر ارزان بطور کاملا خودکار و ارسال آنی و اتوماتیک بعد از پرداخت وجود دارد و خدمات و پشتیبانی عالی در رکسوبیت مورد تایید هزاران مشتری قبلی است.

برای خرید تتر ارزان به صفحه اول وب سایت رکسوبیت مراجعه کنید و یا اینکه نرم افزار تلفن همراه رکسوبیت را نصب کنید :

برای خرید تتر ارزان اینجا کلیک کنید

آموزش خرید تتر ارزان را اینجا ببینید

تتر چیست ؟

تتر TRC20 چیست و چطور تتر را بدون کارمزد انتقال بخرم ؟