خرید تتر با دلار

0
771
خرید تتر با دلار

بازدیدها: 168

رکسوبیت امکان خرید تتر با دلار پرفکت مانی یا وبمانی یا ووچر پرفکت مانی را فراهم کرده است همچنین می توانید در رکسوبیت سایر رمزارزها را به تتر تبدیل کنید. برای اینکار از قابلیت کیف پول رکسوبیت استفاده کنید.

روش کار این است که شما ابتدا دلار پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی و یا وبمانی خود را به رکسوبیت می فروشید که مبلغ ریالی آن بصورت آنی به کیف پول شما واریز می شود. حالا می توانید از موجودی کیف پول خود تتر یا هر رمزارز دیگری بخرید.

برای خرید تتر ارزان بصورت امن و آنی (خودکار) به صفحه اول رکسوبیت مراجعه کنید (کلیک کنید)

مثال : خرید تتر با دلار پرفکت مانی

مرحله 1 : فروش پرفکت مانی و دریافت ریال در کیف پول

ابتدا به صفحه اول وب سایت رکسوبیت رفته و در تب “فروش به ما” گزینه “پرفکت مانی” را انتخاب کنید. تعداد دلار را انتخاب کنید و حتما گزینه “کیف پول” را برای تسویه انتخاب کنید و ادامه دهید. با پرداخت دلار پرفکت مانی ، معادل ریالی آن بلافاصله و در کسری از ثانیه به کیف پول شما واریز می شود.

آموزش فروش پرفکت مانی را اینجا ببینید
آموزش فروش وبمانی را اینجا ببینید.

مرحله 2 : خرید تتر با کیف پول

حالا که مبلغ ریالی دلار پرفکت مانی به کیف پول شما واریز شده است به راحتی می توانید با استفاده از آن تتر (یا هر رمزارز دیگری) بخرید. برای خرید تتر به صفحه اصلی وب سایت تب “خرید از ما” رفته و گزینه “تتر” را انتخاب کنید. گزینه “کیف پول” را برای پرداخت انتخاب کنید و ادامه دهید بنابراین مبلغ ریالی خرید تتر از کیف پول شما کسر شده و بلافاصله تتر خریداری شده به آدرس تتر شما ارسال می شود.

آموزش خرید تتر را اینجا ببینید

با اسنفاده از قابلیت کیف پول در رکسوبیت می توانید انواع رمزارزها و ارزهای دیجیتال را بطور خودکار و آنی به یکدیگر تبدیل کنید.

خرید و فروش تتر ارزان ، سریع ، مطمئن