دارندگان رمزارز ژاپنی ریپل را به اتریوم ترجیح می دهند

0
826

بازدیدها: 794

یک تحقیق توسط صرافی رمزارز ژاپنی BitMax نشان می دهد که 25 درصد معامله گران ، ریپل XRP را ترجیح می دهند که در مقابل تنها 9 درصد اتریوم و البته 26 درصد بیت کوین را ترجیح می دهند.

خارج از این واقعیت که اتریوم دومین بزرگترین رمزارز از نظر حجم بازار است ، دارندگان رمزارز ژاپنی ترجیح می دهند ریپل XRP نگهداری کنند.

بر اساس نتایجی که در تویتر صرافی ژاپنی BITMAT در 12 جولای منتشر شد بیت کوین و ریپل تقریبا به یک اندازه توسط ژاپنی ها طرفدار دارند. از 1498 نفر که مورد سوال قرار گرفته اند 25 درصد به BITMAX گفتند که ریپل را بعنوان رمزارز محبوب خود قبول دارند که در مقابل 26 درصد بیت کوین را ترجیح می دهند. اتریوم در رتبه سوم با 9 درصد قرار گرفت.

صرافی ژاپنی JVCEA در دسامبر 2019 گزارش مشابه ای ارائه کرده بود که در آن ریپل در رتبه دوم درست بعد از بیت کوین قرار داشت که در این گزارش چندین رمزارز مورد سوال قرار گرفته بود و اتریوم در رتبه سوم بود.

ریپل در خارج از ژاپن حمایت خود را از دست می دهد

کوینوگراف در ماه آوریل گزارش کرد که تمایل به ریپل در تویتر در فصل اول 2020 کاهش یافته است که به دلیل این بود که ریپل مجبور شد بسیاری از دارایی خود را نقد کند تا جریان نقدی آن مثبت باقی بماند. شرکت تحلیل رمزارز Messari داده هایی ارائه کرده است که نشان می دهد ریپل بدترین عملکرد را در بین توکن های پرحجم در سال 2019 داشته است.

ارزش ریپل اکنون 0.19 دلار است که کسر کوچکی از ارزش آن در بیشینه سال 2017 یعنی 2.28 دلار است. با وجود اینکه ممکن است بازار ریپل به خوبی کاهش یابد اما این موضوع برای طرفداران ژاپنی ریپل مهم نیست.

منبع : cointelegraph.com