در ادامه خرید حجیم بیت کوین، میکرواستراتژی گفت که شاید تا یک میلیارد دلار در بازار سهام بفروشد.

0
111
میکرواستراتژی

بازدیدها: 60

شرکت میکرواستراتژی گفت که تمایل دارد از درآمد حاصل از فروش سهام برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله خرید بیت کوین استفاده کند.

در همان روز شرکت میکرواستراتژی اعلام کرد که 488 میلیون دلار از فروش خصوصی خود را برای خرید بیت کوین صرف خواهد کرد. این شرکت همچنین اعلام کرد که تا یک میلیارد دلار از سهام خود را برای همین هدف خواهد فروخت.

در یک پرونده نوع S-3 برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، میکرواستراتژی اعلام کرد که در حال راه اندازی یک پیشنهاد اوراق بهادار “در بازار” است که به آن اجازه می دهد تا بیش از 1 میلیارد دلار سهام عادی کلاس A خود را به مرور بفروشد. این شرکت گفت که قصد دارد از درآمد حاصل از این فروش “برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله خرید بیت کوین” استفاده کند.

“بیت کوین بهره پرداخت نمی کند و بنابراین توانایی ایجاد بازده سرمایه از خالص عواید حاصل از این پیشنهاد به این بستگی دارد که آیا پس از خرید بیت کوین با خالص درآمد حاصل از فروش سهام، ارزش بیت کوین افزایش خواهد یافت”.

بر اساس داده های SEC شرکت میکرواستراتژی 92079 بیت کوین (تقریبا به ارزش 3.7 میلیارد دلار در زمان نوشته شدن این مقاله) نگهداری می کند و شرکت امروز می گوید که تمایل دارد 488 میلیون دلار دیگر رمزارز بخرد. این اطلاعات نشان می دهد که شرکت ، بیت کوین های موجود خود را در قیمت میانگین 24450 دلار خریداری کرده است که نشان می دهد 1.5 میلیارد دلار ارزش آن افزایش یافته است.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر بدون کمسیون : rexobit.com