در پی افزایش قیمت بیت کوین و رشد توکن های DeFi ، یارن فایننس 36 درصد رشد کرد.

0
312
خرید و فروش یارن فایننس

بازدیدها: 49

یارن فایننس (Yearn.finance – YFI) در چند روز گذشته 58 درصد رشد کرد که چند فاکتور کلیدی پیشنهاد می کند رشد بیشتر در پیش است.

پس از افت ناشی از فروش شدید تا 12260 دلار ، در 72 ساعت گذشته یارن فایننس 58 درصد رالی کرده است. سه فاکتور که باعث رشد شدید شد به این صورت هستند : فروش شدیدی برای YFI اتفاق افتاده بود ، تعهد عمیق توسعه دهنده بزرگ Andre Cronje به این پروژه و توسعه بالای موارد استفاده از YFI در یک اکوسیستم بزرگ.

YFI دچار فروش شدید شد

در ماه گذشته توکن های DeFi با اصلاح شدیدی مواجه شدند که قیمت بسیاری از توکن های DeFi معادل 40-70 درصد افت کرد. فروش شدید به نظر با اصلاح بیت کوین و اتریوم آغاز شد اما اکنون بیت کوین پشتبیان 11000 دلار را دارد. معامله گران منتظر هستند ببینند YFI و سایر توکن ها بالاتر روند.

Andre Cronje اطمینان داد که پروژه را ترک نخواهد کرد

در هفته گذشته پس از اینکه هکرها سرمایه های مربوط به یک پروژه آقای Andre Cronje (که هنوز ارائه نشده بود) را سرقت کردند اعلام کرد پروژه یارن فایننس را ترک می کند. هکرها ناگهان هشت میلیون دلار سرمایه سرقت شده را مستقیم به Cronje برگرداندند اما بسیاری از اعضای انجمن این رمزارز با باقی ماندن وی انرژی گرفتند.

توسعه Vault V2 در حال تکمیل است

Facu یک توسعه دهنده در یار فایننس گفت که این تیم یک قدم به Vaults V2 نزدیک تر شده اند. در یکم اکتبر تیم یارن فایننس بطور رسمی تایید کرد که Yearn V2 Vaults در حال توسعه است. تیم گفت :

“Yearn V2 Vaults در حال توسعه سریع است که شامل استراتژی ها و vault های جدید است. ما برای این مورد بسیار هیجان زده هستیم. جزئیات بیشتر به محض تحقق منتشر خواهد شد.”

هر پیشرفت بزرگی مانند Yearn vaults تاثر مثبتی روی ارزش YFI دارد. اغلب سرمایه های ضبط شده یارن فایننس در vault ها ذخیره می شود.

منبع : cointelegraph.com

خرید یارن فایننس خودکار