روش خرید تتر

0
863
روش خرید تتر
نحوه خرید تتر

بازدیدها: 102

قبل از خرید تتر

برای خرید تتر ابتدا باید آدرس تتر برای خود ایجاد کنید. آدرس تتر مانند شماره حساب بانکی نه در بانک بلکه در شبکه بلاکچین است. به عبارت دیگر شما برای خود در بلاک چین یک کیف پول تتر ایجاد می کنید. هر کیف پول دارای یک آدرس است که برای ارسال و دریافت رمزارز (واریز و برداشت) از آن استفاده می کنید. بعنوان مثال می توانید از نرم افزار کوینومی برای ایجاد آدرس تتر و مدیریت رمزارزهای خود استفاده کنید. همچنین می توانید از لجر یا والت های کاغذی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تتر و انواع کیف پول های تتر اینجا کلیک کنید. همچنین آموزش نرم افزار کوینومی را اینجا ببینید.

پس از اینکه کیف پول تتر برای خود ایجاد کردید حالا باید ریال خود را به تتر تبدیل کنید (خرید تتر) و تتر خریداری شده را به آدرس کیف پول خود ارسال و در آن نگهداری کنید. رکسوبیت این کار را بطور خودکار برایتان انجام می دهد.

ابتدا در وب سایت رکسوبیت ثبت نام و احراز هویت کنید. ثبت نام در رکسوبیت تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. آموزش ثبت نام و احراز هویت در رکسوبیت را اینجا ببینید.

نحوه خرید تتر

پس از ثبت نام به صفحه اول رکسوبیت رفته و گزینه تتر را انتخاب و خرید خود را انجام دهید به محض پرداخت ، تعداد تتر خریداری شده بطور کاملا خودکار به آدرس کیف پول تتر شما ارسال می شود. برای خرید تتر اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری و قدم به قدم روش خرید تتر را اینجا ببینید

روش فروش تتر

در هر زمان می توانید تتر خود را بفروشید و مجدد به ریال تبدیل کنید. برای اینکار وارد صفحه اول وب سایت رکسوبیت شده و در تب “فروش به ما” گزینه “تتر” را انتخاب کنید و تتر خود را بفروشید که مبلغ ریالی به حساب بانکی شما و یا در صورت تمایل به کیف پول شما واریز می شود. برای فروش تتر اینجا کلیک کنید

آموزش تصویری و قدم به قدم روش فروش تتر را اینجا ببینید.