زمان بالا رفتن – PlanB می گوید : قیمت بیت کوین در آستانه رفتن به 100000 دلار است.

1
58
خرید بیت کوین

بازدیدها: 23

خالق یکی از بهترین مدل های تحلیل قیمت بیت کوین می گوید : اکنون بهترین زمان برای بیت کوین است که رشد قیمت قابل توجهی را آغاز کند.

در توئیت 14 سپتامبر ، تحلیل گر PlanB افزایش نشانه های تکرار رشد تاریخی بیت کوین را متذکر شد.

PlanB در مورد قیمت بیت کوین : “زمان بالا رفتن است”

بر اساس شبیه سازی اصلی مدل stock-to-flow ، الگوی PlanB می گوید که زمان مناسب برای شروع یک رشد قابل توجه است.

“این مدل سری 2019 بر روی فقط داده های بیت کوین است (داده های طلا، نقره، الماس، ملک و غیره استفاده نشده است). او در کنار نمودار جدید می نویسد :

“شما یک جهش در هالوینگ در مدل می بینید (خط سفید) و افت مربوطه در مدل چندگانه S2F (نقاط سفید). زمان بالا رفتن است”

نمودار S2F اصلی از مدل S2FX اخیر (stock-to-flow cross-asset) متفاوت است که فاکتورهای بزرگ را نیز شامل می شود و مفهوم فازها را در دگرگونی بیت کوین بعنوان یک دارایی معرفی کرده است. این الگو قیمت بیت کوین را تا قبل از 2024 معادل 288000 دلار پیش بینی کرده است.

از هالوینگ ماه می ، بیت کوین در “نقاط قرمز” در مدل قرار دارد که مورد انتظار بود و شبیه الگوی هالوینگ 2016 بود.

جالب اینکه تحلیل گر بازار Cointelegraph آقای Michael Van de Poppe نیز الگوی مشابه ای از دیدگاه تحلیل تکنیکال دیده بود. وی در 14 سپتامبر توئیت کرد : “اگر می خواهید دوره های و سیکل های بازار را مقایسه کنید ، وضعیت فعلی بازار با وضعیت 2016 قابل مقایسه است”

حرکت آرام به بالا با دوره های ادغام کناری طویل. در سال 2016 چندین مورد دیده شده است. در 2020 و 2021 احتمالا تعداد زیادی دیده خواهد شد”

در پاسخ به این سوال که می پرسد منبع سرمایه ها برای حرکت دادن بیت کوین به 100000 دلار چیست؟ PlanB به یک پست وبلاگ درمورد S2F اشاره می کند و تایید می کند که فرضیه وی معتبر یاقی مانده است.

منبع می تواند طلا ، نقره و کشورها با رشد منفی باشد. کشورها با دولت های خشن. بیلیونرها و میلیونرها که می خواهند سرمایه های خود را در برابر کاهش ارزش حفاظت کنند و سرمایه گذاران سازمانی.

تحلیلگرن چشم به رشد قیمت طلا (بهشت امن) دارند

خوشبینی به بهشت امن (طلا) این هفته در کنار بیت کوین ادامه یافت. همانطورکه Cointelegraph گزارش کرد امیدها بالا است که طلا به تصمیمات فدرال رزرو آمریکا در روز چهارشنبه، مثبت عمل کند.

آقای Mike McGlone رئیس بخش استراتژی Bloomberg نیز قدرت گرفتن طلا را متذکر شد.

قیمت طلا اکنون حدود 1950 دلار است که بزرگترین بیشینه خود در 2070 دلار را در ماه آگوست ثبت کرده است.

منبع : cointelegraph.com

خرید بیت کوین ارزان

یک دیدگاه

Comments are closed.