سخنگوی فدرال (Fed) آمریکا یک پیام نیز به دارندگان بیت کوین فرستاد

0
709

بازدیدها: 31

به گفته کمیته بازار آزاد (FOMC) زیرمجموعه فدرال رزرو آمریکا (Fed) ، دارندگان رمزارز شاید بیشتر شوند زیرا بازار سنتی آنچه که می خواست دریافت کرده است – با اظهارات سخنگوی فدرال ، بازار سرمایه آمریکا رشد و ارزش دلار افت کرد.

فدرال گفت که متعهد است که از تمام ابزارهای خود برای پشتیبانی از اقتصاد آمریکا در این زمان حساس استفاده خواهد کرد.

وی گفت : “انتظار می رود کمیته این هدف را تا زمانی که اقتصاد از وقایع اخیر عبور کند ، ادامه دهد و در مسیری گام برمی دارد که بیشترین استخدام و ثبات قیمت حاصل شود”.

همچنین فدرال گفت که به منظور پشتیبانی از حرکت اعتبار مالی به سمت مالکین و مشاغل ، دارایی خود را از اوراق بهادار خزانه داری و اوراق بهادار مسکن و تجاری حداقل در وضعیت فعلی افزایش می دهد. بانک مرکزی انتظار دارد که این امر عملکرد شفاف بازار را حفظ کند.

در حالی که انتظار نمی رود امروز بانک مرکزی فدرال تغییرات اساسی در سیاست پولی خود را اعلام كند ، این نشست همچنان برای بازارهای مالی سنتی مهم به نظر می رسید زیرا انتظار می رود كه بازیگران تسریع بیشتری در سیاست های پولی برای كمك به بازارها – اقتصاد بزرگتر – داشته باشند که ناشی از COVID-19 دچار رکود شده اند.

با توجه به اینکه بازارهای مالی سنتی کم و بیش خواستار حمایت از سیاست پولی – که ممکن است شامل “چاپ پول” باشد – هستند دارندگان بیت کوین (BTC) نیز ممکن است منتظر افزایش ارزش بیت کوین باشند زیرا نقدینگی اضافی راه خود را برای کمبود دارایی هایی مانند بیت کوین و طلا پیدا می کند.

منبع : cryptonews.com

خرید فروش تتر امن و خودکار