شرکت املاک و مستغلات ترکیه (Antalya Homes) پرداخت با بیت کوین را می پذیرد

0
821

بازدیدها: 824

شرکت املاک و مستغلات ترکیه “آنتالیا هوم” اعلام کرد که مشتریانش می توانند از این به بعد برای املاک لیست شده در پلتفرم این شرکت با استفاده از بیت کوین (BTC) پرداخت انجام دهند.

براساس اطلاعیه 15 جولای ، شرکت آنتالیا هوم می گوید که بزرگترین فروش املاک را در حین پذیرش بیت کوین بعنوان پرداخت ، داشته است.

پاندمی ویروس کرونا صنعت املاک و مستغلات را به نوع آوری سوق داده است. دقیقتر اینکه مثلا شرکت آنتالیا هوم، تورهای مجازی خانه و پشتیبانی از پرداخت با بیت کوین را در وب سایت خود راه اندازی کرده است. رئیس شرکت آقای بایرام تکجه (Bayram Takce) گفت :در فروش ویلا در آنتالیا ما تصویربرداری با هواپیمای بدون سرنشین از خانه تهیه و تور آنلاین را برای مشتری قرار دادیم. سپس خریدار و فروشنده را به جلسه آنلاین آوردیم و معامله را نهایی کردیم. آنتالیا هوم پرداخت ها را با استفاده از بیت کوین می پذیرد. این فروش 1.25 میلیون دلار ارزش داشت که گرانترین فروش خانه بود که توسط بیت کوین در ترکیه انجام شد.

وب سایت آنتالیا هوم قابلیت پرداخت با بیت کوین را اضافه کرده است شرکت همچنین پرداخت با ریپل XRP ، بیت کوین کش BCH ، لایتکوین LTC ، بیت کوین گولد BTG ، تتر USDT ، استلر XLM و اتریوم ETH را فراهم می کند.

منبع : cointelegraph.com