شرکت چینی ، بخت آزمایی با استفاده از بلاکچین را در کامبوج رونمایی می کند

0
441

بازدیدها: 410

موسسات خبری چینی گزارش کردند که شرکت هونگبو (Hongbo) وابسته به Fujian در کامبوج سیستم بلیط بخت آزمایی با استفاده از بلاکچین را راه اندازی کرده است که مدیریت آن ادعا می کند که این سیستم اولین بخت آزمایی کاغذی جهان بر پایه بلاکچین است.

هونگبو یک شرکت چاپ تجاری است که مدتهای طولانی در زمینه بخت آزمایی فعالیت می کند و در ماه فوریه امسال اعلام کرده بود که بر روی پروژه ای با Jin Xiang (شرکتی در کامبوج زیرمجموعه هولدینگ بین المللی Jin Cai) کار می کند. این شرکت های چینی همچنین اعلام کرده بودند که از ابتدای پروژه با شرکت های شرط بندی کامبوجی همکاری می کنند.

شرکت های Per JRJ و STCN اخیرا مجوز ناظر از کامبوج دریافت کرده اند و محصول خود را تا انتهای هفته ارائه می دهند.

هونگبو بلیط بخت آزمایی آنی را ارائه می دهد که Goldvalley KHR نامیده می شود که تفاوتی با کارت بخت آزمایی (scratchcard) (که در بسیاری از کشورها محبوب است) ندارد. بلیط ها این امکان را در اختیار خریداران قرار می دهند که بلافاصله برنده شدن خود را متوجه شوند و در همان لحظه خرید جایزه خود را دریافت کنند.

بر اساس گفته China.com ، این بلیط ها ریسک تقلب را با استفاده از کد دیجیتالی احراز هویت و همچنین شماره موبایل و کدهای QR، کاهش می دهند. این پلتفرم همچنین ریسک پولشویی را کاهش می دهد.

منبع : cryptonews.com