شرکت گوگل مجددا تبلیغات رمزارز را بر اساس سیاست های جدید خود راه اندازی می کند.

0
883

بازدیدها: 737

بر اساس سیاست های جدید گوگل که در سوم آگوست اجرایی می شود ، مبلغان مربوط به صرافی های رمزارز و خدمات کیف پول رمزارز بار دیگر اجازه خواهند داشت برای محصولات خود بازاریابی کنند.

این غول چند ملیتی تبلیغات “ارائه اولیه رمزارز (ICO)” را در ژوئن 2018 ممنوع کرده بود. اکنون سیاست های جدید شرکت اجازه می دهد که شخصیت های رمزارز نظارت شده (رگوله شده) خدمات خود را بازاریابی کنند.

تغییر سیاست گوگل در مورد رمزارز ابتدا در ماه ژوئن قید شده بود که مبلغانی که کیف پول ها و صرافی های رمزارز را برای مشتریان آمریکایی پیشنهاد می کنند اجازه دارند خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنند به شرطی که موارد ویژه ای را رعایت کرده باشند.

این اقدام فروش اضافی را برای شرکت مادر گوگل به نام Alphabet فراهم می کند ، اگرچه تبلیغات رمزارز تنها یک قطره در اقیانوس 147 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی این شرکت خواهد بود.

الزامات سختگیرانه گوگل به منظور جلوگیری از تبلیغات مبهم و کلاهبرداری های رمزارز طراحی شده است. آگهی دهندگان باید در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) به عنوان “مشاغل خدمات پولی” و حداقل با یک ایالت به عنوان فرستنده پول یا یک نهاد بانکی فدرال یا دولتی ثبت نام کنند.

شرکت اجازه تبلیغات برای ICO ها (عرضه اولیه رمزارز) ، پروتکل های معاملاتی DeFi یا ترویج خرید ، فروش یا تجارت رمزارزها را نخواهد داد. تبلیغ تأیید رمزارز توسط افراد مشهور نیز ممنوع است ، که ممکن است تا حدی به مشکلات مربوط به تأیید جعلی رمزارز توسط افراد مشهور کمک کند.

سیاست به روز شده گوگل همچنین از پیوند تبلیغات رمزارز به وب سایت هایی که “سیگنال های معاملاتی رمزارز، توصیه های سرمایه گذاری رمزارز، تجمیع کنندگان یا سایت های وابسته حاوی محتوای مرتبط یا بررسی کارگزاران رمزارز” را ممنوع می کند.

ماه گذشته TikTok اعلام کرد که محتوای تبلیغاتی مبتنی بر رمزارز به عنوان بخشی از اقدام برای جلوگیری از “تبلیغات خدمات و محصولات مالی” در این پلتفرم ممنوع شده است.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش تتر ارزان : rexobit.com