شرکت SpaceX بیت کوین دارد، ایلان ماسک و نیک کارتر معتقد هستند که بیت کوین رشد خواهد کرد.

0
693

بازدیدها: 636

ماسک گفت که شرکت SpaceX دارای بیت کوین است و اینکه شرکت تسلا نزدیک است تا پرداخت ها توسط بیت کوین را قبول کند. این تصمیم پس از بررسی پایداری بیت کوین گرفته شده است.

مدیرعامل تسلا آقای ایلان ماسک برای اولین بار فاش کرد که شرکتش SpaceX دارای بیت کوین است( BTC ).

شرکت هنوز بطور رسمی اعلام نکرده است که چه تعداد بیت کوین خریداری کرده است. شرکت دیگر ایلان ماسک یعنی شرکت تسلا 1.5 میلیارد دلار رمزارز در ابتدای امسال خریداری کرده است که منجر به رالی قیمت بیت کوین شد.

پس از اینکه تسلا پرداخت های بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیست محیطی متوقف کرد ، این رالی قیمت پایان یافت. اما در سخنرانی در “The ₿ Word” – یک رویداد مجازی بیت کوین (BTC) – میلیاردر فناوری (ایلان ماسک) گفت که تسلا در آستانه پذیرش ارز رمزنگاری شده است چراکه نشانه های امیدوار کننده ای از انرژی تجدید پذیر مورد استفاده برای استخراج بیت کوین دیده می شود.

نیک کارتر ، بنیانگذار Coin Metrics ، ساعاتی پیش به CNBC گفت : تغییر الگوی بیت کوین و سبز شدن آن شاید جرقه ای برای یک رالی باشد. تکنیکال های بیت کوین درحال بهبودی است.

ایلان ماسک جزئیات بیشتری درباره خرید شرکت SpaceX نگفت :

“من بیت کوین دارم ، تسلا بیت کوین دارد ، SpaceX بیت کوین دارد و من شخصا مقداری اتریوم و داج کوین دارم”

او اضافه کرد که “ما هیچ بیت کوینی نمی فروشیم. نه من شخصا بیت کوین می فروشم و نه شرکت SpaceX”

این بیانیه گمانه زنی های طولانی مدت در مورد خرید بیت کوین توسط شرکت زیرساخت فضایی SpaceX را تأیید می کند. در اواسط ماه مارس ، آنتونی اسکاراموچی در توییتی ادعا کرد که معتقد است ماسک فقط با خرید بیت کوین توسط شرکت تسلا متوقف نشد.

“ایلان ماسک فقط با تسلا متوقف نشد. من می دانم که SpaceX نیز در موجودی خود بیت کوین دارد. ایلان ماسک 5 میلیارد دلار بیت کوین مجموعا توسط تسلا و SpaceX و خودش دارد. هیچ فرد زنده ای برای محافظت از کره زمین در برابر تغییرات آب و هوا اقدامات بیشتری انجام نداده است.

در این جلسه ایلان ماسک یک تیشرت با لوگو بیت کوین اهدا کرد و به نظر میامد در مورد آینده طلای دیجیتال امیدوار بود بطوریکه گفت وی خیلی بیشتز ار اتریوم و داج کوین ، بیت کوین دارد.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر خودکار ، آنی و ارزان بدون کارمزد : rexobit.com