“طلا خطرناک است”:چرا Jim Cramer یک درصد از ارزش شرکت خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

0
204
خرید فروش ترون ارزان

بازدیدها: 43

اخیرا آقای Jim Cramer میزبان CNBC’s Mad Money گفت که شاید یک درصد از ارزش خالص خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند. سرمایه گذار معروف بین بیت کوین و طلا مقایسه انجام داد و اهمیت محافظت از سرمایه در مقابل رکود را خاطرنشان کرد.

آقای Cramer درطول گفتگوی صوتی با Anthony Pompliano ، گفت که او با یک درصد از ارزش خالص سرمایه اش شروع خواهد کرد. از زمان حرکت قیمتی بیت کوین در سال 2017 ، CNBC و بلومبرگ و تحلیلگران سازمانی به شدت نسبت به دارایی دیجیتال انتقاد کرده اند. اکثرا ادعا کردند که رمزارزها ساختار پونزی دارند و نامناسب هستند اما این سخنان از آوریل 2019 درحال تغییر است که دارایی های دیجیتال از کمینه های پایین تر از 4000 دلار در حال بازیابی قیمت هستند.

اغلب سرمایه گذاران به دارایی های بهشت امن مانند طلا ، ابزاری برای حفاظت از سرمایه خود در مقابل رکود نگاه می کنند اما آنها در این دارایی ها بصورت گسترده سرمایه گذاری نمی کنند.

در مکالمه با Pompliano ، آقای Cramer گفت او به بیت کوین متمایل است که بیت کوین توانایی افزایش ارزش و همچنین حفاظت از سرمایه را دارد. او گفت :

“منظورم این هست که مردم درباره هک شدن رمزارز صحبت می کنند اما می دانید چه چیزی واقعا مهم است؟ وقتی که فرزند شما نتواند طلا پیدا کند و این غیرعادی نیست. بنابراین من نیاز دارم که رمزارز داشته باشم زیرا از رکود شدید می ترسم و من اکنون هیچ رمزارزی ندارم. طلا خوب عمل می کند ، املاک خوب عمل می کنند آنها کمک می کنند من مسیرم را ادامه دهم و ایده ساخت پول بسیار جالب است و من با یک درصد شروع می کنم”

تنها Cramer نیست که خرید طولانی مدت بیت کوین را در نظر دارد. سرمایه گذاران بیلیونر مانند Paul Tudor Jones و حتی شرکت های چندین بیلیون دلاری خصوصی شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کرده اند.

در 16 سپتامبر رئیس MicroStrategy آقای Nicheal Saylor گفت که شرکت اکنون 38250 بیت کوین دارد. بر اساس قیمت فعلی بیت کوین (10800 دلار) ارزش آن به 413.1 میلیون دلار می رسد. وی گفت :

“در 14 سپتامبر 2020 شرکت MuicroStrategy خرید 16796 بیت کوین جدید را در خرید عمده به ارزش 175 میلیون دلار انجام داد. تاکنون ما مجموعا 38250 بیت کوین در خریدهای عمده با ارزش 425 میلیون دلار شامل کارمزد و هزینه ها خریداری کرده ایم.

شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران پرسود بصورت روزافزون بر روی بیت کوین سرمایه گذاری می کنند زیرا بیت کوین بعنوان محافظ در برابر رکود عمل می کند. دارای دیجیتال همچنین در طول زمان آورده خوبی دارد.

برخی سرمایه گذاران می گویند که بیت کوین تمام خصوصیات طلا را دارد زیرا که قابلیت حمل و منابع ثابتی دارد. درواقع سرمایه گذار بیلیونر یکی از موسسان Gemini exchange آقای Tyler Winklevoss معتقد است بیت کوین بهتر از نگهداری طلا است:

“بیت کوین از طلا بهتر است و نه فقط کمی بهتر بلکه به مراتب یا 10 برابر بهتر است”

Cramer گفت که طلا خطرناک است و باید به رمزارز توجه کرد

در طول مصاحبه ، Cramer بویژه نگرانی خود درباره نگهداری طلا را بیان کرد. براساس گفته وی طلا برای کودکان جهت نگهداری خطرناک است که بیت کوین را بیشتر جذاب می کند. وی گفت :

“کودکان هرگز طلا را نمی فهمند و به این دلیل طلا خطرناک است. طلا خطرناک است زیرا ممکن است دزدیده شود. خطرناک است زیرا آنها نمی خواهند طلا را از بانک خارج کنند. خطرناک است زیرا آنها فراموش می کنند طلای خود را کجا گذاشته اند”

منبع : cointelegraph.com

خرید فروش ترون ارزان