معامله گران روزانه 2000 بیت کوین از صرافی های متمرکز خارج می کنند

0
729
خرید تتر ارزان

بازدیدها: 632

خروج روزافزون بیت کوین از صرافی های متمرکز نشان می دهد بازارهای بیت کوین در وضعیت انباشت قرار دارند.

از ماه می گذشته ، تعداد بیت کوین هایی که در صرافی های متمرکز نگهداری می شوند بطور پیوسته با نرخ 2000 بیت کوین در روز (با قیمت فعلی معادل 66 میلیون دلار) در حال کاهش است.

گزارش هفتگی 12 جولای Glassnode نشان می دهد که تعداد بیت کوین ها در صرافی های متمرکز به سطحی کاهش یافته است که از ماه آوریل دیده نشده است که در آن ماه بیت کوین به بیشینه قیمت خود یعنی 65000 دلار صعود کرد.

محققین می گویند که در طول حرکت صعودی به این بیشینه ، کاهش مداوم بیت کوین های صرافی ها موضوع اصلی بود. Glassnode نتیجه گیری می کند که اغلب این بیت کوین ها به Grayscale GBTC Trust می رود یا اینکه توسط موسسات انباشته می شود.

هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه مه کاهش یافت ، این روند معکوس شد زیرا بیت کوین ها برای تصفیه (لیکوئید) به صرافی ها فرستاده شدند. اکنون حجم انتقال در شبکه به محدوده منفی برگشته است.

“بر اساس میانگین متحرک 14 روزه ، به ویژه در دو هفته گذشته بازدهی مثبت تر برای خروج ارز با نرخ 2 هزار بیت کوین در روز مشاهده شده است”

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که مجموع کارمزد انتقالات بیت کوین در شبکه بلاکچین برای واریز به صرافی ها در هفته گذشته به 14٪ از کل کارمزد انتقالات در شبکه کاهش یافت که در ماه مه در نقطه اوج در حدود 17٪ بود.

مجموع کارمزد انتقالات در شبکه بلاکچین برای برداشت از صرافی ها یک افزایش قابل توجه از 3.7 درصد تا 5.4 درصد را در این ماه نشان می دهد که نشان می دهد انباشت بیت کوین افزایش یافته است.

بر اساس DeFiLlama ارزش کل بیت کوین انباشته شده 21 درصد از 26 ژوئن افزایش یافته است که افزایش از 92 میلیارد دلار به 111 میلیارد دلار را نشان می دهد.

منبع : cointelegraph.com

خرید تتر ارزان : rexobit.com